Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Katram savas metodes, es parasti pirms gulēšanas sadzeros ūdeni tā, ka plīst un ja no rīta vēl ir čābīgi, tad izotonisko dzērienu.

BTW, man meitene tā dara un mani pierunā. Baigi palīdzot, jo cik es saprotu - tu no rīta neesi zaudējis tik daudz šķidruma...

Link to comment
Share on other sites

Alkazelteris , cik dzirdēts, palīdzotdaudziem. Pašai nav tādu alco-pohu problēmu. ^^,

Varētu šovakar pēc nodarbībām padzert alu, ja vien tā mājaslapa nebūtu jātulko, ghh.

Dominikāni, nu Tu mani šokē. Ja grūti ir ar darbiem, pirmais solis būtu bijis mēģināt braukt uz Rīgu, sliktākajā gadījumā pēc pāris mēnešiem varbūt es šajā sakarā varētu palīdzēt, protams, atkarīgs no tā, ko Tu proti. (:

Bet, no otras puses, ja es nedarītu to, ko es cenšos darīt un daru, tad es arī laikam aizlaistos no :Latvijas vismaz uz kādu laiku. Bet uz ilgāku nesanāktu, patīk man te. Atceros, kā es atlidoju uz šejieni no Ēģiptes, Ēģiptē vnk sapņoju tikt atpakaļ pie neuzbāzīgajiem latviešu puikām, kas negrib uzreiz precēt : D

Link to comment
Share on other sites

Lol. Man tāda situācija bija, kad braucu uz matemātikas CE. Iepriekšējā vakarā izdzēru 2-3 glāzes viskija ar kolu, viss bija ok, vēlāk atnāca čalis uz sālsmaizi, atnesa vēl litru tulamora. Izdzēru vienu tulamor-kolas glāzi, pēc tam otrā palika pusē, jo pagalam sāpēja vēders. Domāju, ka iešu gulēt, jo rītā CE jānoliek labi. No rīta pamodos jautrā stāvoklī, un autobusā, braucot uz skolu, sēdēju priekšā un centos izlikties, ka nejūtu TO sajūtu vēderā : D pusi matemātikas eksāmena vnk galvā dzirdēju savas skaļās domas par tizlo viskiju un manu nespēju koncentrēties. Bija lol uzzināt rezultātus pēc tam : D

Link to comment
Share on other sites

Ogle man īsti nepalīdz, būs jāpamēģina sadzerties ūdeni pirms gulētiešanas. Cactus ar būs jānotestē. Baumo, ka palīdzot. Paldies par viedokļiem.

Starp citu, ir aizķērušās liekas Richmond ķiršu cigaretes (iekšā pīpes tabaka). PM, ja interesē.

Link to comment
Share on other sites

Ogles man līdz tikai tad, ja idd nav nekas traks miksēts kopā - Tad kādu sauju ogļu, puslitrs ūdens pa virsu un gultā iekšā ( ja protams esi pie samaņas un sajēdz ko dari :D ) no rīta kā gurķītis. Parasti cenšos dzert ūdeni vai saldu tēju, pirms gulētiešanas un nākošajā rītā labākajā gadījumā ar tēju iztieku, sliktākajā - ar kādu d-laitiņu vai bīršeiku :D Man īsti lāpīties ar to, ar ko saslimu nepatīk.

Nu ir tā, ka protu samērā daudz ko. Labi pārzinu 3 valodas, esmu metinātājs, neprofesionāls celtnieks, ceļu būve nav sveša un arī ap lieliem aparātiem/presēm esmu darbojies. BET Liepājā atrast darbu, kur priekšnieks nav absolūts pakaļa, kolektīvs nav aiz muguras čukstētāji un dirsā līdēji un samaksa ir kaut cik pieņemama, ir samērā impossibru. Ar katru reizi, kad jāmeklē jauns darbs, jaunais darba devējs skatās, ko tad es nekur ilgāk par gadu neesmu bijis. Ņem un paskaidro, ka tā nav tava vaina. Nav vēlmes pārvākties no šejienes prom, vienkārši gribas ko jaunu pamēģināt.

A ko tad tu man tādu varētu piedāvāt? Dzīvokli uzkopt, vakariņas gatavot vai pēdas masēt? :D

Link to comment
Share on other sites

Nu es esmu ar nerūsējošo tēraudu darbojies, tur samērā liela precizitāte ir nepieciešama. Tomēr laiks dara savu, rokas sāk trīcēt, acis arī no zaļās gaismas ir atradušas. Tam ir nepieciešams neliels laiks, lai atkal piešautos :)

[Edit] Nu jā, bet nav pilnīgi nekādas garantijas, ka darbs pie tevis būs. Pat pēc mēneša, diviem vai pusgada. Tas jau ir tas, kas mani dzen prom - nekādas garantijas par tā jau smieklīgu algu. Man nav nekādu iebildumu 3 mēnešus pārbaudes laika izturēt par samazinātu likmi, bet bļin nekādas garantijas, ka pēkšņi nenotiek "štatu samazināšana" kā tas notika jau 2 uzņēmumos, kur esmu strādājis. Tā jau par smieklīgām algām strādājām...

Pašlaik nauda ir vienīgais, kas mani interesē. Bez naudas nevaru uzsākt to, ko esmu ieplānojis, un nobeigt to, ko esmu iesācis. Pie reizes arī valodu uzlabot un pasauli apceļot :D

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

As You wish, my dear.

Pie manis pilnīgi un noteikti nav nekāda garanta, garanti nāks tikai pēc dažiem mēnešiem.

Sveicini tad no manis Angliju, vienreiz tur biju, šovasar, man tur patika.

Sāras Konoras hronikas beidzās. oO_ Kā tas varēja notikt tik ātri, es nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

Par pohām - dzeršanas laikā vajag daudz ēst, tad ar nav tik sūdigi no rīta.

Un pieveienojos ūdens faniem pirms gulētiešanas.

Ir bijis tā, ka jau vakarā sāk reāli sūdīgi palikt - jāpuš un tā. Sāku dzert ūdeni un lēnām atlaida, no rīta ar viss bija kārtībā.

Man par laimi pohas ir ļoooti reti, bet kad ir....

Varu jaukt visu ko, no rīta tikai saguris jūtos.

Link to comment
Share on other sites

USB Card Readers - universālais visiem memory card izmēriem. Diezgan handy-dandy lietiņa, maksā kādus 3-4 latus? Iesaku nopirkt, lai nav ar vadiem jāčakarējas ;)

jaa, es zinu, bet shii ir kaut kaada iipashaa olympika mxd memory karte, kas nelien arii portatiivajam iekshaa memory card riiderii :(

Ja rīt der, un vari pa dienu atnākt līdz rīga plaza, iedošu to readeri, lai bilžukus vari ieliktu pc.

ja citu variantu nebuus, es riit vareetu atripot, man taapat uz centru jaabrauc :D kuraa vietaa man tevi tur jaameklee?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...