Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vēlāk spēlēju Bernātos

ak tad Bernātē spēlējies? XD.gif (tev nesaprast..)

šodien galīgi defaulta diena. biju iebraucis hyper rimi pēc sexīgām zeķēm, bet viņu tur nebija sad.gif tagad skatos 2.5 k bildes no Francijas un stipri nozēloju, ka neaizbraucu upset.gif

SPĀNIJA, saturies! ES NĀKU!! new_silly.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

šodien tik labs laiciņš, ka uz skolu ar ričuku braucot smaids no sejas pazust negribēja smile.gif ja vēl tik nesāpētu mazliet pakaļa no vakardienas laivu brauciena, tad viss būtu ideāli.

tagad sēžu un malkoju saldējuma kokteili un domāju, ka varbūt jāieiet gignā.

Link to comment
Share on other sites

laicinjsh shodien forsh. tikai zheel, ka, ejot cauri parkam, redzu daudz prieciigu pidinju sad.gif

1kaart, jaasaka, ka man nav nekaa pret sho topiku, bet...

varbuut tomeer apdomaajiet, ko juus postojiet, jo lielas jeegas no juusu postiem nav, ja tie izskataas apmeeram shaadi - "tikko pieceelos, gribas eest", "atnaacu no skolas. tur nekaa interesanta nebija", "ieshu uz treninju", "atnaacu no treninja. speeleeshu cs", "paspeeleeju cs. jaamaacaas", "mamma sauc eest. ieshu eest", "maacos. baigais zb", "beidzu maaciities. ieshu guleet", "tikko pieceelos, gribas eest", ...

es, protams, paarspiileeju, bet uz to pusi dazhiem jau velk. ja nu situaacija pasliktinaasies, tad buus jaasauc papildspeeki un jaaprotestee.

2kaart, vakar sapliisa portatiivais. baigi forshi - nevareeja iesleegt. shodien vareeju pirmaas darbariita stundas pavadiit skatoties, kaa viens dzhekinjsh vinju chinii. toties redzeeju Vistas. aaa, un veel mees kopiigiem speekiem centaamies piedabuut manu laptopu pie bezvadu tiikla. diemzheel bez rezultaata. tad nu mosh kaadam ir pareizais draiveris taadai kastei:

Model no.: GREEN550

Name: G551

Made in China

Mosh probleema ir windowsaa, bet to es pateikt 100% nevareeshu, ja nezinaashu, vai izmantoju pareizos draiverus, kurus jau mekleeju n-to nedeelju

3kaart, mosh kaadam ir nojausma, vai ebay'aa var mekleejot noraadiit "ships to:", citaadi jau apnicis, ka, atrodot labu mantu, izraadaas, ka taa iet tikai uz US (pidinji)

4kaart, ja visi posti shajaa topikaa buus kaut uz pusi tik gari kaa maneejais (posts), tad probleemu noteikti nebuus. preteejaa gadiijumaa nekad neko nevar zinaat...

Link to comment
Share on other sites

Guest spirgala

Nu tā , pienācis jau vakars! tongue.gif

Timperitura vēl joprojam ir!

Tūlit ēdišu vakariņas.

Pēc tam , pačekošu jaunākos mesedžus , tad kāda filma.

After that all , iešu pahakot kaut ko!

Link to comment
Share on other sites

Sametu telefonā jaunus skinus un spēlītes no interneta. Prieks. Dzeru minerālūdeni Bonaqua ar dzērveņu garšu, čota čurāt gribas. Skrienu!

Edited by vintage
Link to comment
Share on other sites

man liekas,te ieraxtoot,tomer var izkratiit minimali sirdi un paliek labaak!Un ja vel palasa ko citi sadarijushi,tad vispar var forshi salidzinat,ko es pareiz vai nepareiz daru,jeb ko es varetu savadak izdarit biggrin.gif

P.s. Un ja pa teemu!Nesen uzcepu sev pelmenishus un smuki izspelejos CS,arii iechekoju maratonu kuru Jeljena Propochuka palika 2vietaa aiz kaut kadas krievietes!tagad klausos Bon Jovi-Always un lenaam taisos ,bus ar chomiem uz jurciiti jaaiziet kadus alinjus padzert smile.gif taa jau visu dienu majas nosedeets un nu nedaudz galva jaizvedina naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

atgriezies no skolas, paložņāju pa netu, un jau bija jāiet uz Bumerangs vs Barons spēli, kur esmu viens no "galdiņa". tad nu laikam lieti piebilst, ka Bumerangs vinnēja pa vienu aci, esmu ļoti priecīgs, tāpēc ar džekie izsitām nedaudz vairāk par 1/4 happy.gif , jauki.. aaa, tad vēl, pirms spēlēs ar čali skype sarakstijos :

[17:51:09] albiz says: ai nahuj

[17:51:13] albiz says: nevajag bleizt

[17:51:22] albiz says: es eju macities

[17:51:23] albiz says: ...

[17:51:24] albiz says: biggrin.gif

[17:51:27] rolis says: pēc spēlēs

[17:51:29] rolis says: gan varētu

[17:51:36] albiz says: ja buki (tā ir vecā bumeranga kļīčka) uzvar

[17:51:38] albiz says: DAVAI!

[17:51:44] rolis says: biggrin.gif

[17:51:46] rolis says: YO

[17:51:49] rolis says: čista

[17:51:58] rolis says: tad jau ātrāk slotas kāts uzziedēs

[17:52:21] albiz says: slotas kaats tev. biggrin.gif

[17:52:21] albiz says: hehe

[17:52:29] albiz says: davai, es pisu kurit.

Buki vs Barons, Bumerangs win!

tagad laikam ar team uzšaušu cw, ja nē, tad iečāpošu gign`ā, tad pēc tam varētu nočolēt filmu, vai papisties ar savu ūberPRO produkciju taisot cs filmiņu, par sevi! happy.gif

stouned...

P.S. Dr. Pain, būs labi garš?

Link to comment
Share on other sites

Vakar visu dienu dzēru ar draugiem pie Daugavas alu, beigās sanāca, ka piebeidzām kasti uz trijiem un vakarā atcerējāmies par Moskovskaya, kura palika vēl no kaut kādas pasēdēšanas nepabeigta. Izdzērām to (0.4 apm. bija palicis), vakarā ap 20:00 biju mājās, galva ļoti sāpēja sēdēju vēl atceros rakstīju kaut ko mircā ar komandu /ame vai kko tādu. Vēlāk iegāju dušā, palika vēl sliktāk - izlasīju Minhauzena precības un aizmigu. Pamodos ap 4naktī - ahuuna sušij rīklē, skrienu uz virtuvi, izdzeru litru ananāsu (cheva) sulas. Pamodos šorīt un izsecināju, ka uz skolu tādā paskatā nevar iet, ļoti sāp galva un esmu neizgulējies, neskatoties uz to, ka gulēju ~10stundas. Uz skolu neaizgāju, visu dienu skatījos Mythbusters (r0x), apnika un sāku sēdēt pie datora, iekš baltgames atradu daudz prikolīgu video (ieskaitot to, kur ancient tīmu izkrušij viens kekss no fragnatic ar usp eco raundā *pimpis*). Tad nu gāju gignā spēlēt ar visdažādākajiem nikiem, tā kā man peehaaa uz visām krisām, tad tikai rušoju. Mans niks bija Dzhastins Forfans(tipa no vārda angļu valodā "just" atvasinājums un otru nika daļu diez vai jāskaidro). Ā, pa dienu ļoti labi paēdu un izdzēru vienu aliņu - vienkārši perfekti. Tikai zinu vienu, ka to vodku es vairs nekad nedzeršu (tā bija pirmā un pēdējā reize, kad dzēru Moskovskaya). Tikko biju vannas istabā, tur ieslēdzu sildītāju un domāju iet vannoties. Ā, btw es laikam atsāku pīpēt sad.gif, man tas ļoti nepatīk, tāpēc mēģināšu atkal mest nost, vnk sanāk, ka varu nesmēķēt kaut mēnesi, bet iedzerot pāris malkus alus uzreiz cigarete mutē un aiziet kūpēdāms. Lūk kāda man bēda. Nē, bet bija foršs laiciņš šodien ārā, uz vakarpusi biju izgājis dārzā pagulēt ratos (hz kkas līdzīgs karietei, bet bez jumta). Tīri forši pie +20 pēc celsija tā vāļāties. Paldies par uzmanību.

Btw, atradu savu vakardienas postu ko rakstīju pālī, lol pat neatceros tādu lietu...

Link to comment
Share on other sites

pheee.. ko lai dara. Nedēļas 3 nav sanācis iegadīties ekonomikas stundās, bet kā labam puikam, rīt jāiet uz kontroldarbu. Žopā būs smile.gif Vai arī nē. Will see. Kautkā jāizgrozās.

Blad sestdien 2 stundas noīsināju sev, šodien atkal 1 no beigām. Feels damn good again, badboy`s fame is coming back again.

Un lol.

Nu ok, nestāstīšu to vel tongue.gif

P.S. Stilīgi ir paņemt uz noliktavu kārtot riepas līdzi tumbiņas kurām nevajag power sourci, tikai piespraužot pie mp3 skan normāli, lai varētu ar labu prātu sakārtot noliktavu happy.gif

Ok. Tas nav īpaši stilīgi, tas tikai tā.

Stilīgi ir slinkot un nepielikt tās tumbiņas atpakaļ pie kompja un klausīties mūziku tikai caur subw00feri evil6.gif Like i do now.

P.P.S. Es nojaušu, ka peins gribētu, lai šis topiks kaut nedaudz līdzināties letiņu blogiem - kautkas interesants, ko lasīt pa retam uzpeld. Bet nu. imo to šeit var sagaidīt tikpat bieži, kā kalnu ērgli redzēt pārojamies. (Gudrība no kādas anekdotes nesen haha, sieva pēc precībām nīd draudzenei - precoties vecis man solija, ka būs kā kalnu ērglis. Draudzene : WTF???? Sieva: Sekss reizi gadā.)

Nu kautkā tā happy.gif Kautkas interesants, jau gadās pa retam, hehe. Atkārtojos, hehe.

Un patiesībā. Lai kautko interesantu uzrakstītu nevajag jau rakstīt daudz, hehe. Rait.

Noteikti 90% pokemonu, šo tekstu nemaz neizlasa līdz galam un puse pārējo skatītāju tāpat.

Žēl.

.. Nav.

Blood 10cms.gif

P.S.S. - Fak, es tāā cerēju, ka kāds tomēr papriecāsies par manu foršo čiku, kas noķēra pirmo vietu, bet laikam jau tomēr reti kurš te lasa, ko citi raksta.

P.S.S.S. Hehz, atceros patiesībā - pirms gada es te arī iepostēju par to kā viņa piedalījās pirmajās sezonas sacenēs turpat, jāiet ielūrēt, ko tad dabuja tur smile.gif

P.S.S.S.S. Haha, stilīgi - nokrāsot burtus melnus tāpat kā viens čalis te forumā dara happy.gif Laikam em^ 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Hahahahah!Es esmu shokaa vnk!Es aizeju uz jurciiti izdzeru 4alinjus(euro alus budzhaas) smuki noskatos ar chomiem saulrietu,forshi uzpipaju 1nu pec otra,nebija ko darit izdomajam paminet telefona melodijas smiliez.de_2469.gif Pec 2h izdomajam iet majas jo palika veesi!kas ta man 5min lidz majam no jurciites!Parnaku piesezhos pie PC un ieraugot ka Bumerangs sasitis Baronus un Liepajas Lauvas uzzvinejushi valmieru bassiiti,gandriz no kreesla noveelos! 4.gif Jaa ,tas reali uzsita asinis!Jo esmu Liepajnieks un vnm esmu fanojis pa savejiem un ja vel tiek Valmiera miltos,savas majas izsmereta vispar smuki pa asinim uzsit un smaids paari luupai vnk sprauzhas! Nu bet ka Bumeragngs sasita Rigas Baronu vispar njirga paraava!kur galvaspilsetas klubs tik zemu ir kritis!tapat ka futenee, vakar atkal galvaspilsetas SKOnto ieraava smuku zaaagji pret Kurzemniekiem smiliez.de_2428.gif Nu jaa,laikam arii atrak nekaa gaidits,arpus Rigas robezham viss attistas! Pirms tam arii iecholeju fileniiti IESLODZIJUMA,uh ku lab vinji visi izbega,ar nepaciecitibu gaidishu nakamo 1dienu!

P.s. bet nedaudz skumjas parnjema,ka pec 3nedeljam,jalaizh uz vaciju uz 4meneshi rukaat,ka tas laiks parak atri paskrejis,un draudzene ar draugiem majas jaatstaa! sad.gif

P.p.s tagad jaiet COUNTER STRIKE uzzipot XD.gif Un pec CS janoskatas kada ficiite un tad jau gulet! ceru ka arii es apmierinu Dr.Pain garuma normas!

Link to comment
Share on other sites

ordii, izlasīju visu smile.gif

vispār pašlaik esmu ļoti sašutināts. šodien pēc 2 nedēļu pārtraukuma beidzot sāku normāli krušīt. pirms tam K:D 1 bija pagrūti dabūt biggrin.gif izkrušījos kārtīgi, savācu demkas, moš uzbliezīšu kādu video. NOOT !! krušīju drošvien tik labi sava spēcīgā nika dēļ - "c0ck^m4st3r." vot tagad pa īstam sākas mans sašutinājums: tikko iegāju serverī un nošaut vispār ne1 nevarēju, jutos tik sašutināts, ka figviņzkā sastiepu kaklu. tagad sāp - nav forši confused.gif aa vēl es ēdu home made banānkūku - bija ok, es pat teiktu garšīgi dry.gif vēl šodien skolā bija jāraxta ģeometrijā kontroldarbs, kas man būs dziļā dibenā, tā pat kā "Trāķieša Kilona" analīze iekš literatūras pie tās, atvainojos, kuces. eem kas vēl?? vēl nevaru atrast normālu muzonu, ko tagad paklausīties.. bļin, jau pus12. arrg drīz jau gulēt jāiet.

doktor sāpe, iz zis enuff?

p.s. neesi bēdīgs! <c> neatceros

Link to comment
Share on other sites

Sēzu vakarā CS'u rubīju apnika.Blē nav ko padarīt sēzu ārzemes torrentos skatos Ratio maz dir*a domāju kā pacelt ieslēdzu visus torrentus un sāku sīdot p*x iegāju gignā sēzu lasu topikus DIR*A jau pus 12 a mājas darbi smiliez.de_2477.gif neviens domāju kā LAtv. val. un Lit. skolotāju piečakarēt?? Bija doma norakstīt no draugiem FU*K no rīta jāiet uz Futbola treniņu un līdz LAtv. val paliek tikai 5 min. un tā piln violent1.gif

Link to comment
Share on other sites

Tikko beidzu straikot un domāju kāds es esmu nelaimīgs atkarīgais daunis, kas foršā miedziņa vietā kapā cs.. Tagad ta kas, rīt ka iešu uz darbu, ta būs acis aizlipušas. sad.gif

Pīpēt gribās, jāiet senčiem nospert kādu pīp', un gulēēt!

Alibidech!

Link to comment
Share on other sites

ufff

seezhu pie PC pilniigi izbesiijies jo zaudeeju pokeraa, vinneeju cs-m kaarteejo speeli (beedaajos jo veelos nokrist liigu zemaak) un protams mani nobanoja mani no kaadas jaukas speeliites kur biju pirmais sad.gif un peec 1,5h ilgas plaapaashanas ar main adminu sapratu ka viss noskaidroosies riitvakar kas nesolaas buut forshaaka par shdienu tikaij riit nedabuushu alinju un neuzspeeleehsu pokeru sad.gif bet gan dziedaashu skatee ar dieviem koriem un meegjinaashu nenokaveet darbu sad.gif

nu esmu apstaigaajis visus sev nepiecieshamos i-neta stuurus un varu mieriigu praatu doties guleet !!!

kr4 GL & HV paareejiem kam buus labaaka diena par maneejo !!! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

4dien braukšu uz franciju ceļojumā uz pāris dienām... nu tip kko iepirk + disnejlendā paskaidrīt... bet jautājums rodas tāds, a ko man draudzene sadarīs 36.gif ?

Es pat nezinu vai var viņu tā atstāt 4.gif viņai vēl džeki skrien pakaļ pinch.gif

Da nu... es nekad nebiju domājis ka pa nakti pie kompja var būt tik garlaicīgi sad.gif(

Vajag kko padarīt (un steidzami)

Link to comment
Share on other sites

ar prieku varu pazinjot ka vaacos no Sauthemptonas uz labaakiem , jauniem mediibu laukiem .

oo uuu , pakalj dziedaataaji , taadi pashi kaa te UK paarsvaraa anglji , kurus es saucu par vegjtebaliem , sanjemaas un nedziedat liidzi Dr. Pain , lai arii shim taisniiba par to ka guleet un eest ir izplatiitas vajadziibas , kas neprasa to rakstiitu apstiprinaajumu , ne !

oo uuu , Dr.Pain nu buus enaff . ? ! Vegjtabali !

Nu vot , laicinsh ideaals

Notikaas skaists pikniks

Ar manu diivaanu pa vidu

Zheel nesatiku nevienu - patiikamu skukji

Noveelu visiem ideealu shashliku sezonu ! ne !

Prieciigi

Pallma

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

es šobrīd priecājos par to brīdi, kad jūs, atsaldētie spameri, jau būsiet tik ļoti pieraduši pie šitā spamošanas brīnuma, ka būsiet normāli atkarīgi un tad es NOLOCKOŠU TO SŪDU NAFIG XAXAXAXAXAAAXAXAXAAAA!!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Made in China

This was helpful happy.gif

ble, kad iešu šomēnes pakaļ jaunai kartei pateikšu, lai man arī tādu iedod, lai es varu internetā visādus sūdus pirkt, a to tu ar testu visādus foršus sūdus no ēbeja pērkat. Tests teiksim nesen nopirka kaut kādas ūberkūlīgās aviatorbrilles.

Čota nesanāk piecelties pēdējās dienās īpaši agri. Pārvarēšu šo slinkumu rīt pieceļoties septiņos. Āaij. Eh, kā negribas nekur iet, bet vajag, tāpēc nāksies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...