Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

6odien pieceloties sapratu ka jasak labot atziimes vai sacensibas zbori daudz kontroldarbu nav rakstiits...... nesajos pas skolu ka stulbs... un 6odien jau 6stunda iet izlasot vienu dalu gramatas un rakstot domrakstu + vel geografija veel jau4i...un ta paiet diena bez csa un pragulkas sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Jau vairak par 00:00 bet riit agri jaceljas 7 nav nemaz tik agri! Ehh jaiet no riita pie aarsta...vispar baigi interesanti bija

Pagasho 5dien neaizgaju uz skolu un kakls sapeja u.t.t izdomaju ai 1dien ieshu pie arsta domaju bus atbrivojums no sporta bet figu...shama manam pasaka sedi nedelju majas un dzer antibiootikas ( laikam nepareizi uzrakstiju )

Riit gan jau viss tikshu uz kajam 18.gif

Link to comment
Share on other sites

tikko noskatījos Jackass video par Gumball 3000 2k6.. nothin` special :|

domās esmu jau nometnē Vecpiebalgā, nevis fakinajā skolā. nometne solās būt viens jautrs (bezfilmas) pasākums smile.gif

k-kad vajadzētu saņemties un aiziet nopirkt siksnu, lai varētu normāli sipu pa starpbrīžiem paspārdīt, savādāk bikses visu laiku pusmastā confused.gif

šomēnes čota pārtērējos sad.gif būs kādu laiciņu jāpadzīvu uz maizes un ūdens

k, jāiet gulēt. visu nedēļu neesmu normāli izgulējies zaban.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Uij baigi labi pasedejaam, ieedam shasliku smile.gif Dabuju ietesteet draugu Yamaha R1 (223km/h sasniedz ta ka nehuj) Varu normali paguleet vienreiz peec shitik traka vakara tongue.gif

Aaaa un galvenais vareju pareekt shovakar par dazhiem labiem laugh.gif sheit mitoshiem laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

bļa, nu kamon.

Regular day.

7. AM noskan telefons un pats sev pasaku: "Davaj, pimpi vel tikai 10 minūtītes." Un aiziet noguļu 40 minūtes un esmu uz deadline, lai paspētu uz skolu.

Kad beidzot esmu sataisijies, jau 8.10 AM un jūtu, ka dirsā ir, jo pirmā algebra un to man nepatīk kavēt.

Izeju ārā uz ielas un par laimi redzu, ka garām brauc sencīts. happy.gif Šis apstājas, prasa vai nekavēju skolu n' stuff, iedegas zaļais visi aizbrauc, bet es jau esmu pierunājis viņu, lai mani parauj līdz skolai. Kamēr mēģinu ierāpties mašīnā, ko problemātisku padara fakts, ka priekšējais sēdeklis ir nokrauts ar visādiem mēsliem, aizmugurē stāvošais MB vadītājs jau sāk signalizēt un ārdoties sist pa savu logu ( XD.gif ), kad esmu ievēlies mašīnā, sencis sāk lamāties un pa logu ar roku rādīt dažādus interesantus žestus. Nu enivei vismaz skolu nenokavēju.

Ierados skolā n' guess what .. ? Pirmās divas stundas nenotiek ( ... ). psc.

Laiks - 104.gifnew_all_coholic.gif

Pa visu dienu, nah, notika tik 2 stundas, no kurām vienā spēlējām pokeru, jo učenei poh. laugh.gif ( imo ļoti laba skola )

Pēc skolas - ieskrienu totalizatorā pa ceļam uz soļuku, un tad jau uz mājām gulēt. ( nopietni ). Parasti, ja neko nav ko ar draugiem darīt, es vienkārši visu dienu noguļu. ( šajā teikumā komati ir pareizi ? es nevaru saprast ... huh.gif )

Anyway, pēc 3 stundu naturālas pišanās esmu samēzis sūdus, ko sistra ar muču bija datorā savārijušas. Time to have some fun.

ps - vel viens jauks fakts - ASOT tikko parādijās BH. jaawkiiii ... smile.gifsmile.gif

uub000r edit: bencik man gan vairāk rēka nāk par tevi. thumbsup.gif

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Blag vārti sapisās darbā, nevar vairs normāli attaisīt/aiztaisīt rīt bļe būs jāattaisa no rīta pa diviem un tad jāsalst tur vienam, bļeģ, bļeģ, nahuj, bļeģ, zaibal, nahuj, bļēģ.

Padzērām šnabi pēc darblaika ar kolēgu, papīpējām ar draugu un tagad jāiekāp` mok` vannā un tad jau gulēt.

gg.

Link to comment
Share on other sites

tikko piecēlies, sakārtoju/izsūcu istabu, zajebis! vakar, tobiš šodien, aizgāju gulēt ap 6iem, draudzenei autiņš bija 6os. vakardien ar džekiem aizbraucām uz černobiļveidīgo pilsētu Kuprava (Balvu rajons), tur tiešām ir pretīgi baisi naktīs, iebraucot iekšā, pirmais ko redz ir NENORMĀLI liela rūpnīca ( cik zinu, tad tur agrāk kaut kādu pizdato derīgo izrakteni mocija, tas nav zelts wink.gif ), tad nu mēs tur nedaudz pašausminājāmies, braucām atpakaļ uz mūsu mierīgo gulci. aizšāvām bilīti uzspēlēt, iedzert aliņu.. tad ar draudzeni gājām pie manis un skatijāmies prison break, viņa viņu neskatās, bet es esmu atkarīgs no pb, tāka viņai nācās skatītes līdz tiem 6iem pb. 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

tagad klausos foršu kalbasu, ko atradu savā mūzikas mapē un par kura eksistenci nemaz nezināju smile.gif

vakar novilku LFS un sapratu, ka tas nav priekš manis. tad jau labāk NFS:U 1 & 2 dry.gif

tagad kačāju vienu foršu latino albumu. vakar sirojot pa youtube uzgāju pusplikas, smukas meitenes un doom demo. mani pārņēma nostaļģija (šoreiz pēc doom`a), so būs janokačā un jāpašķaida monstri naughty.gif

gaidu vasaru dry.gif lai gan pirms tam būs jātiek galā ar smirdīgu gada kontriķi kīmijā zaban.gif un matemātikā

kompis jau n-to reizi izmet paziņojumu, ka man pilns cietais. mkey, laikam būs jāizdzēš kāds atskatīts pr0n. bb

Link to comment
Share on other sites

Svētdienas rīts darbā. Kopā ar printeri "Brother" printējam atskaiti , klausamies radio swh un dzeram kafiju.Protams ieskanoties Laura Reinka popam printeris uzkarās , un lapa iesprūst. Jājauc vaļā. Sargiet savus printerus no Laura Reinka.

Edited by Atamans
Link to comment
Share on other sites

normāli jau vairāk kā nedēļu cenšos tikt vaļā no klepus neejot pie ārsta. dry.gif

Vakar man jau vaidzēja cs spēlēt ar mx518, bet redz māsa aizmirsa atvest dry.gif

Vakar arī pieregojos www.last.fm un sapratu, ka tā ir tīri forša lietiņa.

Nets ir neizturami lēns, tāpēc tagad domāju, ko pie pc bez neta vēl var padarīt. dry.gif

klausos blue october - drilled a wire through my cheek

ā nu ēdu konfekti ar asiņu piegaršu, laikam atkal smaganas asiņo dry.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...