Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Skaidrs. Mani var sodīt. Dzēšu uguni nost!

w4p1337, un augšējie kaimiņi netika nodūmoti? Un nevienam nebija pretenzijas? :D

Sliktākajā gadījumā, jāpiedāvā uzcienāt ar sašļiku.

Link to comment
Share on other sites

edit2: kRi, bet vai tad tas nav pēc 23:00?

Hmm, a kaut gan vispār vari, nevar neko īsti par to piešūt, sajuka.

To ko Ally and Fila iemeta arī var diezgan viegli apiet. Degšķidrumu jau uz balkona neglabā un grilla ekspluatācijas noteikumus arī diez vai pārkāp.

Bet ja gribi saglabāt labas attiecības ar kaimiņiem, tad jācienā :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm, a kaut gan vispār vari, nevar neko īsti par to piešūt, sajuka.

To ko Ally and Fila iemeta arī var diezgan viegli apiet. Degšķidrumu jau uz balkona neglabā un grilla ekspluatācijas noteikumus arī diez vai pārkāp.

Bet ja gribi saglabāt labas attiecības ar kaimiņiem, tad jācienā :D

Bet nu, gan jau, ja ļoti grib, tad paņems pie dziesmas. Tā kā es visus likumus nepārzinu, izlasot divus likumus nenozīmē, ka ar to pietiek... Vismaz parasti tā ir, ja kaut kāds zaļais sāk kaut ko gudri ļečīt ar dažiem likumiņiem, tad viņu bargi izdrāž. Bet tas tā...

Un par to cienāšanu es arī tā jau biju domājis, ja nāks vēl bungāties, tad iešu atvērt durvis ar smarīgu sašļiku šķīvi :D

Ar pažarniekiem joki mazi.

Bija viens tuss, visi hlamā, dejo, mūzika dārd. Vārdsakot, nasing spešal. Kaimiņi izsauc pašvaldībniekus. Pašvaldībnieki zvanās pie durvīm, neviens neatver. Mūziku neviens klusāk nepagriež. Pēc pārdesmit minūtēm atbrauc pažarnieki un durvis ar savu fleksi sāk griezt vaļā. Sekunžu darbs un durvis vaļā, pēc tam vel lielāks ļembasts gāja vaļā.

Nū, great story, bro, bet..kāds tam sakars ar manu situāciju? :D Es, pagaidām hlamā neesmu, tikai dūmus taisu :D

Link to comment
Share on other sites

Dūmi gāja ārā. Straight through the window.

And up to the neighbors? :D

Kapec tik daudz juuzeru sheit lasa? kas te notiek? Kaads galju grillee??

Jap, nesen nodzēsu ogles, nokavēji... :D

Link to comment
Share on other sites

esmu pats cepis zepchikaa daudzstaavenee uz balkona, aatri izcepu, neviens nesuudzeejaas. :D

A ko tu cepi, ka ātri viss bija gatavs? Kamēr iekurās ogles un sāk viss notikt..ar to pietiek, lai kaimiņiem izbesītu, ka istaba piedūmojas.. :D

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

tu rit busi liepaja?

diezmzheel nee. Lielas naudas buus jaatstaaj laivu braucienaa taapeec izleemu nepiedaliities nevienaa festaa.

A ko tu cepi, ka ātri viss bija gatavs? Kamēr iekurās ogles un sāk viss notikt..ar to pietiek, lai kaimiņiem izbesītu, ka istaba piedūmojas.. :D

ogles nesaber paarmeeriigi daudz, taa sanaaks mazaak laiks lai iekurinaatu grilu.

Piedevaam man dziivoklis ir maajas galaa liidz ar to sanaaca ka lielaakoties visi duumi aizgaaja ap stuuri. Lielaakais strjoms bija par to lai kaiminji neizsauc pazharniekus redzot duumus.

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

brown tu esi peedeejaa laika tizlaakais jaunais members :D

ko vinsh sliktu dara? :) Vnk vinsh zhuupa un viss...Tas jau normali...Kam negadas :) araa atkal sauliite spiid, saedos bulkas ar salatiem punciitis saaka sapeet...Laikam pirms partiij buus janoliek klucis,peec cash pamaciiibas...

Link to comment
Share on other sites

ko vinsh sliktu dara? :) Vnk vinsh zhuupa un viss...Tas jau normali...Kam negadas :) araa atkal sauliite spiid, saedos bulkas ar salatiem punciitis saaka sapeet...Laikam pirms partiij buus janoliek klucis,peec cash pamaciiibas...

Vismaz viens saprot! :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...