Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vakar biki paskraidiju pa rajonu ar čomiem :D:D - frēēruning tipa :D, iedomājos pēc kādiem urāliem izskatijāmies :D, pēc tam uz treniņu biju, tagad vienkārši miris esmu, Good MeN - no sākuma ir visgrūtāk, kad pierodi kko darīt, tad pat pivīti tik ļoti vairs negribās.

Link to comment
Share on other sites

Tu noteikti biji domaji interaktivaa tv :) jo digitalaa tv ir visiem un VISUR Pieejama,ko no gaisa kjer :) BOTS :DD Nu man it kaa nekadas problemas LTC optika nav radijusi...Noteikti delj tiem zibenjiem varetu buut kaadi traucejumi jums bijushi... Ka lai sevi piespiezh kaut ko lietas labaa padariiit,nevis visu laiku katru dienu ar stulbo rutiinu satikties?

ai nu es nezinu, karo4e nav neta, tad arii TV nerada, bet vakar radija un nets nebija tikai kompim :D

Link to comment
Share on other sites

Sasodītie kretīni. Pagājušajā nedēļā beidzot tika dabūts cits auto, bet šorīt "patīkams" pārsteigums. Kādām 6-9 mašīnām(vēl par dažām nav zināms), kas bija atstātas pie mājas visi sāni ar saskrāpēti. Kā reiz, kad vakarā braucu nolikt mašīnu pāris sīkie kretīni sēdēja uz soliņa un dzēra aliņus...sāk jau pieriebties šie sīkie urlāti.

Link to comment
Share on other sites

Es joprojām svīstu, ko lai iesāk? Nevaru taču visu laiku iet dušā :pizdiblee:

Tagad ir tikai viens variants, ej izpeldies tuvaakajaa peljkee. :D Vismaz man paliiidz.

Sodien beidzot saliku savu jauno pc, gaidu kad novilksies win7 lai var beidzot gt-440 video karti iemeiginat. ^_^

p.s nav garumzimju, jo slinkums nomainit us LV(qwerty).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...