Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

cash paldies, shitaa ir pagaajushaa digifest 2011 kompju specifikaacija chempim, man galvenais lai 32slotos aztecaa fps stabils 99, kadu video ieteiktu par to pashu summu vai piemetot paris latus? un kur butu visizdeviigaak shito visu sastellet?

Link to comment
Share on other sites

2u.lv vai 1a.lv

es preferoju pirmo

man ir līdzīga komplektācija, tikai video hd5770 (neesmu nvidia fans) ~65ls. velk visas jaunās spēles uz mid/high.

spēlītēm laikam labāk būtu kāda nvidia karte, bet es viņās neorientējos.

rīt/parīt iemetīšu savu kasti, tagad jāiet gulēt :thumbsup:

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Runājot par kartēm, nVidia okay - dārgāka, ATi okay - lētāks risinājums. Piemēram pats apēdu XFX HD6870 - visas spēlītes uz max - labi. Crysis - 40fps, Bad Company 2 - 70+fps, un tā tālāk.

Mūsdienās vairs nevajag 1000Ls, lai saliktu datoru, uz kura vari baudīt Kvalitāti.

~PRIEKĀ! :)

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Šodien salīdzinoši agri pamodos, aizlipušām acīm aizvlikos uz virtuvi, uztaisīju sev kafiju, ienācu forumā, pārskrēju pāri pāris topikiem un uzdūros nevēlamam viesim. Action failed: You have reached your quota of negative votes for the day. :whistling:

Vēlāk jābrauc uz Rīgu pāris lietas nokārtot, tāpēc veiksmīgu Jums dienu. :thumbsup:

Edited by SnowY^
  • Like 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Taa jaatrod vieta, kur 6dienaa samainiit marcinjas uz latiem,janoperk klaviatura un jaiet kadu chiter izbanot, protams ja neatradiisies kaads malacis kuram vajadzees pildiiti 0,7 uzdevumu

btw nokia 5230 pasha speekiem ar USB kabeli ir iespejams atkodet lai visas kartes der?

Kadaa cenaa iet N8 pa rokaam?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

dieva dēļ - nedari to lidostā! Tūr stafkas nenormāli sūkā. Mainot Eirikus vispār biju uz dirsas.

Jap, par to mani bridinaja :) bet tam lidostas etapam paari jau vakar tiku, taa arii shodien nekur neko neizdevaas izmainit, bija piemirsies, ka bankas 6dienaas nestrada :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...