Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Mana dejošana šeit nav apspriežama, es esmu house music dancing guru! Vienkārši TĀS ROKAS, TĀS ROKAS 4 stundu garumā pie Bindemaņa telts bija fuken episki! Izskatījās, ka naudiņš bija pāršņaucies un viņam likās, ka tobrīd blakām neviens neatradās :D

Link to comment
Share on other sites

Džonam jauns vidaks! ^_^ Un galīgi nav no tiem sliktākajiem.

Pa lielam es tādu mūziku neklausos un pie tādas neizklaidējos. Episki vai ne episki, bet beigās savu ādiņu Tev nācās raustīt pašam, atšķirībā no manis ~_~:mIm:

Paldies sveicējiem :thumbsup:

Touché!

Link to comment
Share on other sites

Atkal ir labi!

Taisnam skatam vajadzīgi ielas stabi.

Ir labi!

Nevajag dzert!!!

Nevajag...

Tu tā teiktu,

Ja te būtu.

Tik un tā šajā drūmajā piektdienas vakarā,

Es vairs neatceros kādā sakarā,

Atkal mums galdā ir polši.

Varbūt nemuld manas lūpas,

Varbūt neesam mēs visi žūpas,

Bet vienu es zinu skaidri-

Ir labi...!

Par pārējo domāsim rīt.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam es tādu mūziku neklausos un pie tādas neizklaidējos. Episki vai ne episki, bet beigās savu ādiņu Tev nācās raustīt pašam, atšķirībā no manis ~_~:mIm:

Paldies sveicējiem :thumbsup:

Par šo mēs vēl parunāsim...

Tu tikai neaizmirsti, ka zaļos šortiņus jādabūn tev, man tas, ko nopirku jums, nelikās īpaši labs, godīgi sakot...

Link to comment
Share on other sites

mm, pēc kādām divām stundām iešu ballēties tā korteigi ar draugiem, cerams nelīīīs. Vispār šodien bijām aizbraukuši uz voleijbola sacensibām un ieguvām hz kuru vietu noteikti tur uz leju, jo mēs nezinājām ka pludmales voljikā nevar ar pirkstiņiem ņemt... (Nav bijis vajadzības zināt :DD ) Tadēļ vien sākas visādi prikoli uz laukuma, bet vismaz riktīgi nosauļojos un labi pavadīju laiku un kārtīgi varēja nosmieties...

Link to comment
Share on other sites

jap, eCheque

ja banka apstiprina maksaajumu, tad apstraade ilgst aptuveni 4-5 dienas (atkariigs no bankas), bet ja tev kartei ir papildu sdroshiibas uzstaadiijumi(peec kaut kaada septembra tie buus obligaati) tad iespeejams tu tirgotaajs ieraudziija ka sanjemts echeks, nepaskatiijaas ka apstiprinaajumu jaagaida liidz konkreetam datumam, un izsuutija preci. Bet beigu beigaas banka noraidija maksaajumu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...