Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nebija mums Montas, bija vAgija un vēl 2 citas, kuru vārdus īsti nepaspēju iegaumēt (no vAgņa puses). Es tik nesaptrotu, priekš kam cash`am un viņa čomam iksiņam vajadzēja vecenes, izskatījās, ka viņi pietiek viens otram :DD

TAAGIIILLL!!!

UN TAGIIIL cūkai ar soli tuvāk krunkaino valstībai :DD

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Cash toch joprojaam ir miris :DD Bleee vakar skatiijos to Betmen suudu :) es domaju ka taa ir kaut kada parodija,bet tad atcerejos,ka bija tak arii filma Betmena aizsakums,vai kaut kaa taa :) vardu sakot labs, lidz galam gan neredzeju,bet bus janokachaa :) tur foorsha taa gaziite bija kuru uzshljacot normali gljuki raadaas :D

TAGIIIILLL

Link to comment
Share on other sites

Beidzot sāku nākt pie samaņas, rīt jau varētu justies kā cilvēks. Kopš svētdienas neesmu ne dzēris, ne pīpējis un tuvākajā laikā arī to neplānoju. No nenormālās pīpēšanas sāp visas iekšas un ik pa laikam kaut ko dīvainu spļauju ārā, vēders arī strannijs palicis - baidos vai tik čūla neatgriezīsies... Ar morālajām paģirām vēl cīnos.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot tiku pie sava auto, ja skatās cik traki bija sasista tad ar visu BALTAS tāmes saskaņošanu un Wess remnotu diezgan ātri tiku pie mašīnas ~ 1 mēnesis tkai pagāja. :thumbsup:

Vēl tikai izrādās, ka otra, tipa, veselā lampa arī ir sasista to vēl uzmainīs un būs ideāli.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

man ari ltc neiet, bet digitaalaa tv iet, nesaprotu kada veidaa, jo digitala tv jau iet tikai ar neta palidzibu :D

sobrid zogu kaiminja wireless :D

Tu noteikti biji domaji interaktivaa tv :) jo digitalaa tv ir visiem un VISUR Pieejama,ko no gaisa kjer :) BOTS :DD Nu man it kaa nekadas problemas LTC optika nav radijusi...Noteikti delj tiem zibenjiem varetu buut kaadi traucejumi jums bijushi... Ka lai sevi piespiezh kaut ko lietas labaa padariiit,nevis visu laiku katru dienu ar stulbo rutiinu satikties?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...