Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pēc mēneša teiksi pretējo :muahaha:

15 darbinieki? Nav pārāk daudz iesākumam? :D

Nu, man it kā cilvēki riebjas, bet es ļoti labi meloju un protu izlikties, ka esmu draudzīga un man visi patīk ^_^

Link to comment
Share on other sites

Kolēģi, tad jau drošvien sēdēs zem numuriņa un pieņems klientus, kuriem čekā izkritīs tas pats cipars, kas Evai virs galdiņa :D

P.s. Eva, uztaisi man kādu foršu karti un atsūti uz Tukuma vai Liepājas nodaļu :D

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Jus jau zinat...Nu i nax es vakar piedzeros? Ritaaa uz summersound un atlicis ljoti maz laika lai atietu...Shovakar arii 100punkt kaadu alu izdzeerrshu,bet za to speleshu CS...

Istenibaa gribeju tikai uz raxtit sveicieni Fenominalajam birthdaypartiiijaa :):*

Link to comment
Share on other sites

Cik patikami ir atnaakt majas no darba, apest firkadelju zupu, kura garshoja visai savaadai, pasedet 30 min interneeta, pamaniit ka veeders saak burkshkjeet un saak izdaliities ljoti smirdiigi pirdieni. Ko nu darit? Toletes papiirus vakar nenopirku, jo nezinaaju ka shodien vajadzees pljuutiit peec frikadelju zupas. Taanu seezhu uz poda nopljutijies, ko dariit? varianti? mazgaat pakalju blakus esoshajaa vannaa? dubults darbs, pec tam atkal vanna jamazgaa no pljuutkainaas pakaljas pljuutkas un shvamme smirdees pec suudainas pljuutkas. Nee njemu variantu ka kkur tepat meetaajas pieziimju blocinjsh un slauku pakalja ar vinja mazajaam lapinjaam.

Taa nu man te iet, neviena dirsa tpuu diena nav garlaiciiga.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cik patikami ir atnaakt majas no darba, apest firkadelju zupu, kura garshoja visai savaadai, pasedet 30 min interneeta, pamaniit ka veeders saak burkshkjeet un saak izdaliities ljoti smirdiigi pirdieni. Ko nu darit? Toletes papiirus vakar nenopirku, jo nezinaaju ka shodien vajadzees pljuutiit peec frikadelju zupas. Taanu seezhu uz poda nopljutijies, ko dariit? varianti? mazgaat pakalju blakus esoshajaa vannaa? dubults darbs, pec tam atkal vanna jamazgaa no pljuutkainaas pakaljas pljuutkas un shvamme smirdees pec suudainas pljuutkas. Nee njemu variantu ka kkur tepat meetaajas pieziimju blocinjsh un slauku pakalja ar vinja mazajaam lapinjaam.

Taa nu man te iet, neviena dirsa tpuu diena nav garlaiciiga.

Shoriiit no riita aizguleejos , galva sap fixi eju likt suuudu, un wtf bleee aizmirsu toletes papiru nopirkt, ko dariit...Ar pliku dirsu uz virtuvi pec papirdvieljiem,arii tur tikai 1na loksne bija palikusi...ehhhhh.....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izvazāšos pa centru, iemetīšu pamācību kā noslaucīt dirsu ar vienu sabiedriskā transporta biļeti.

Kadreiz bija vieglāk,tagad ar tiem e-taloniem hvz kā būs!

EDIT : Ai,aizmirsu,ka satrpilsētniekos vel ir normālās biļetes!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Izvazāšos pa centru, iemetīšu pamācību kā noslaucīt dirsu ar vienu sabiedriskā transporta biļeti.

Ohhhh give us some Macgyver shit! :D

Edit: bet pie noteikums ka pirksti nedriikst palikt bruuni.

Vispar jus citreiz parbaudiet vai pirksti neiesliid starp kaku un dibenu? To var izdariit panjemot vienu toletes pappira loksniiti un paberzeejot nagu pret to, ja ir bruunuminjsh mazinjsh, taatad pirksts tur ir bijis :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Un tā aizsākās NAKTS RĪTA KAKAS.

Nu, gatavi, gatavi garajai naktij no rītdienas līdz 7dienai? :)

Es buushu pratiiigs :) Apsolos :) Es jau vakar bishku aizlaidu,un shodien jau tu arii maita neesi Liepajaa, varetu ko pasakt nedaudz :) Negribu nekur ritaa iet :) bet kas jadara,jadara :)

Link to comment
Share on other sites

Es ar vakar aizsvilos. Uzspēlēju pokerīti un, lai dabūtu normālu pokerfeisu, izšāvu nullzīben Hektorīti :D Vinnēju :D

Es tak nekur no Liepājas tāpat tuvākajā laikā nepazudīšu, nemīz, būs laiks ieķert pa nopietno.

Če-če-čereza brauc uz festu, pamurrāsim :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...