Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vai eksistē un pēc kādiem keywordiem meklēt herņu, kas pārslēdz vai skan tumbas/austiņas datoram? Datorā ir tikai viens caurums un man apnicis visu laiku lēkāt un pārspraust vadus. Prātā ir kastīte ar slēdzi/pogu.

Link to comment
Share on other sites

Vai eksistē un pēc kādiem keywordiem meklēt herņu, kas pārslēdz vai skan tumbas/austiņas datoram? Datorā ir tikai viens caurums un man apnicis visu laiku lēkāt un pārspraust vadus. Prātā ir kastīte ar slēdzi/pogu.

Man taads ir :) Das ir real..Maximaaa pat taadu redzeeju :) max 2Ls maxaaa

Link to comment
Share on other sites

Vai eksistē un pēc kādiem keywordiem meklēt herņu, kas pārslēdz vai skan tumbas/austiņas datoram? Datorā ir tikai viens caurums un man apnicis visu laiku lēkāt un pārspraust vadus. Prātā ir kastīte ar slēdzi/pogu.

Nevajag eest caur pakalju. Noperc sadalitaju. vari nopirkt lelemntaru dalitaju uz diviem - ausim un skalruniem. ko nevajag atsledz ( lai klausoties muziku uz bumbadabumm austinjas nesabeigtu), vai ari dalitaju ar sledzi. Tikai jebijo matj neperc kaa goodmen saka pa 2ls. Ja tur ir kustiga detalja ( dalitajsledzis) tad skanja no verkja pa 2ls buus vienkarshi anaaala.

Link to comment
Share on other sites

Varat mani apsveikt, dabūju darbu bankā ^_^

Apsveikt par to, ka strādā bankā? Diezgan naivi, jo neviens nezin tavu profesiju, jo, tu vari gan slaucīt grīdas (tātad būt apkopēja), gan arī pļāpāt ar visādiem onkuļiem uzvalkos un domāt, kā lai palieliena bankas prestižu (bankas moderators, menidžere).

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Apsveikt par to, ka strādā bankā? Diezgan naivi, jo neviens nezin tavu profesiju, jo, tu vari gan slaucīt grīdas (tātad būt apkopēja), gan arī pļāpāt ar visādiem onkuļiem uzvalkos un domāt, kā lai palieliena bankas prestižu (bankas moderators, menidžere).

who cares?

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Apsveikt par to, ka strādā bankā? Diezgan naivi, jo neviens nezin tavu profesiju, jo, tu vari gan slaucīt grīdas (tātad būt apkopēja), gan arī pļāpāt ar visādiem onkuļiem uzvalkos un domāt, kā lai palieliena bankas prestižu (bankas moderators, menidžere).

Bļa no kurienes tu izlīdi? Nokritis no debesīm tagad stāstīs zilus brīnumus par to ko viņš zin un ko neviens cits nezin. Da pašol atpakaļ alā.

+ Evai gratzeklis, nebūs vairs jāsēž vienai pašai, kitty aint work alone enīmōr :D

Edited by Nightmares^^
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+ Evai gratzeklis, nebūs vairs jāsēž vienai pašai, kitty aint work alone enīmōr :D

Mhm, būs 15 kolēģi daily ^_^

+ beidzot būs jāsāk strādāt, nevis internetā sēdēt :thumbsup:

Man jau tā lūrēšana @ internets ir pieriebusies :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...