Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Deadalive tavs posts tāds diezgan nejēdzīgs !

Kā jau rakstīju daļa ir tāda, ka pats bieži lietoju un paprasu vai vienīgam man sit pa sirdi (intreses pēc) un protams , ka ar Goodmenu ir viss labāk salīdināt :D

Protams, ka man poh cik katrs lieto un loģiski, ka mēs visi turpināsim dzert !

Link to comment
Share on other sites

Nūū pārsvāra ja es dzeru tad es dzeru (labākaja gadījuma attceros kas notika iepriekšēja vakarā) ! Agrāk bija traki, bet nu tagad, nu kā jau parasti 5dienas obligāti, un ko darīšu 6dien ir jaskatās cik traki gāja 5dien ! Bet nu sirds sāk trikus taisīt arī pec cīgas ( nerunājot par neko lielāku) ! Un protams milzīgos apgriezienus sirds sāk taisīt jau pēc 1 aliņa !

Da labi poh tā sīki aprakstīju :D gan jau kādu dienu aizčāpošu pie ārsta ( ja sirds nebūs jau izlauzusies ārpasaulē ) !

Link to comment
Share on other sites

nu piemeram pagajusho nedelju es pavadiju normali tusejoties apkart, sestdiena mierigais vakars ar draugiem, alinjs + pokeriits, nu es sedeju un jutu uz sirdi, choms teica, ka vinam ar taa bija, arsts esot teicis, ka tas delj aknaam, iespaido sirdsdarbibu, kaut kaa taa.

p.s. icon_drink.gif

Link to comment
Share on other sites

Man arī sirds dīvaina, šonedēļ uz stradiņiem pie kardiologa. Pec dzerstiņiem tada sajuta, ka atstiepties var. :pizdiblee: Sakuma likās, ka no blowa, bet nu jau 2 nedēļas tīrs un klapē tāpat :muahaha:

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Tagad braukt ar auto pa meža ceļiem ir ļoti "patīkami." Brīžiem tās apledojušās vietas nevar redzēt un domāju, ka rezultāts te diži nav jāstāsta...spēj tik stūri no vienas puses uz otru grozīt, cerot, ka neielidosi grāvī. Dzīvnieki arī pēdējā laikā kaut kā bieži sāk trāpīties staigājot pa ceļu. Tā vien šķiet, ka šādi turpinot tā mašīna līdz vasarai dzīva neizvilks...

Cik ilgi pēc smadzeņu satricinājuma (neliela) vajadzētu atturēties no alkohola (esmu atkarīgs alkofest.gif) ?

Laikam jau, ka labi ilgi...sekas pēc kritiena vēl tagad ļoti labi jūtamas.

Link to comment
Share on other sites

Liepajaaa ir ists pavasaris! sauliiite,silts..uhhhhhhhh..

Es labaak to video neskatiishos! :) Negribu bojaat priekshstatu par dzershanu :) Dzert ir forshi un kamer nneguli slimnicaa esi vesels un shmiga nekaitee... :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Bljaviens, man arii gadijaas :(

Zaudeju kadu laiku atpakalj deriibaas, tagad chomam kursh atbraucis briivdienaas vajdzeeja JackDaniels uzlikt, veikalaa nebija, nopirku JimBeam, kopistiski izdzeeraam un vajdzeeja protams vel vienu buteljuku, dabujam kaut kaadu Bartenders vodku, pie velna pirmoreiz taadu redzeeju :D

Tagad divi shkjiistoshie c multivitamiini un esmu uz pekaam

Link to comment
Share on other sites

Shodien pieregjistreejos gym'am http://www.mansfield.oasishealthclub.co.uk/ . Baigi forsha ficha ir tas, ka regjistreejoties tu aizpildi anketu par to, ko tu gribi sasniegt un uz ko vairaak koncentreeties. Forshaakais ir tas, ka vinjiem ir elektroniskas atsleegas, kuraas glabaajas visa informaacija par tevi un automaatiski tiek sastaadiita workout programma, lai saniegtu tavus meerkjus. Iebaaz to atsleegu taadaa kaa kompii un vinjsh tev paraada, kaada tev shiisdienas programma, aizej pie trenazhieri un iebaaz atsleegu un automaatiski tiek uzstaadiits tavaam vajadziibaam (ilgums, pretestiiba). treninja beigaas tu iebaaz atsleegu kompii un vinjsh paraada ko tu esi shodien izdariijis, cik kalorijas nodzinis un taadaa garaa. palasiit var te http://www.mansfield.oasishealthclub.co.uk/technogym.html Baigi apmierinaats esmu. :) Vieniigais tas, ka 12 meeneshu kontrakts £32.50 meenesii, bet forshi veel ir tas, ka man kaa memberam automaatiski tiek izsniegta karte ar kuru varu iet speeleet bowlingu katru dienu 1h garumaa ar 7 draugiem gada garumaa! :)

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...