Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

joni, ar dareku vienā laikā lv būsiet? :)

Dareks jau tagad pa lv dziivojas, ceru, ka neaizmuks nekur prom liidz laikam kad aizbraukshu. Bet jaa runaats mums ir kopistiski buut lv vienlaiciigi! :) 1 meenesis GooD MeN'a stilaa, katru dienu taarpaa :D

Link to comment
Share on other sites

Dareks jau tagad pa lv dziivojas, ceru, ka neaizmuks nekur prom liidz laikam kad aizbraukshu. Bet jaa runaats mums ir kopistiski buut lv vienlaiciigi! :) 1 meenesis GooD MeN'a stilaa, katru dienu taarpaa :D

Jau tagad? Ta viņs te man dirš. :)

Uz Rīgu tārpot nebrauksiet? ~_~

Link to comment
Share on other sites

aaa man gan bija ideala piektdiena, god damn kaa man patik pavasaris :muahaha:

tas ir modee meitenem nesat ljifonu arpus topinja, respektivi, ka malas taa lien ara? :superlol:

man besī ka kāda tā dara. NAV modē. vienīgais ko tas dod ir ka izskatās ka topiņš par lielu :D

Edited by krist@
Link to comment
Share on other sites

Sveču ražošanā ari elektrību izmanto,laikam būšu nestiligs,gaisma paliks ieslēgta!Jebkurā gadijumā labāk būtu ja vairāk cilvēku eko spuldzes izmantotu nevis parastos poļu sūdus!

Link to comment
Share on other sites

rw4ae7j8yabc9i4ncgv2.jpg

gotiņas saldējums bija.

rekomendēju, ir karamelizētā defaultā masa, taču pa vidam ir arī karameles kārtiņas, bet pāri uzkaisīti riekstu gabaliņi, kas forši salien zobos.

Es antibiotikas dzeru tikai pirmo dienu, Tu jau neesi noskaidrojis, kāda Tev ir asinsgrupa, ne?

zināju, bet tagad nemāku teikt. ko Tu dari ar asinīm?
Link to comment
Share on other sites

Es vakar drusku dzēru :D

Drusku neskaitās,vajag dzert tā lai jūt!Es dzeru reti,jo savulaik pirmo darbu elekronikas veikalā dēļ kvasīšanas pajāju un macība rokā,tagad katru dienu pie stūres nemaz nevar atļauties...eh,bet žēl! :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...