Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

huh. šodien besīga diena.

sēžu. neko nedaru.

skatos filmas.

saņemu darba piedāvājumu. uzcepu dizaina skici. gaidu atbildi.

Rīt iešu uz Liepājas teātri Hananu skatīties. Ceru, ka cerības nepievils. Esot laba izrāde.

~xoxo DoubleT

Link to comment
Share on other sites

Bleeeeee.... Bija bija pa iistu :DD Bet tur jau laicigi jubilaars bija parupeejies par pilnu ledusskapi ar shnjabiishiem :DD Protams vakars beidzaaas Coyotos :P Guleeejis atkal neesmu un darbaa jaamirst nost :( Pie tam shovakar plaanots VIIINA vakars un Klichko vs Soliss ciinjas skatiishanas :)

Link to comment
Share on other sites

Gudmen, vot pastāsti man - kā tu vari iet uz darbu? Vai nu tu smagi dirs par tiem alkohola apjomiem, ko tu visu laiku dzer, vai arī... es nezinu ko :D

Labi, pieņemsim, ka tu neesi pālī darbā, ok. Bet kā ar smaku? Peregaru? Kā var pastrādāt? Skatos, šonakt visu nakti dzēri, biji vēl koijotos, vēl pie Vaņas utt, bet plkst. 10 tu jau raksti no darba šitos visus tekstus.

Ak, jel, APGAISMO MANI!

Link to comment
Share on other sites

Es pie taadas smirdoshas nodzerushaas sejas neietu pirkt kaut ko, vai kaut kaadus pakalpojumus sleegt, cita lieta ja vislaik tur var veedinaat dirsu, vai arii ja visu dienu jaapashii mezhaa, bet savaadaak es arii nevaru iedomaaties kaa kaut kaadaa kantorii vai ofisaa kaa kas taads ir iespeejams :whistling:

Gaidam paskaidrojumus

Link to comment
Share on other sites

Es pat samiegojies uz darbu nevaru aiziet, jo pirkstus pret metāla lentām, ripzāģiem, šmerģeļiem un kur tik vēl neesmu apskādējis. Pa pālim es tur ne tikai bez pirkstiem, bet droši vien arī bez galvas paliktu. Cerams, ka šis vakars būs vairāk izdevies par šī rīta filmu maratonu. 2 ali dzesējas, jāmet pakaļ vēl kādam un jālaiž tautās. Es gan pie gūdīja aizietu kaut ko nopirkt, ja nu šamam kāds piecīts ar 50 saputrojas un atlikumu izsniedz lielum lielo :P

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...