Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Brauxi? :)

Kaut kad jau pie Tevis ciemos jābrauc :) Arī atvaļinājums uz to laiku paņemts. Diezgan muļķīgi, ka nav zināmas biļešu cenas un line-up's. Biļešu servisā pat tāda pasākuma vēl nav. Nekas, paķeršu biļetes, ja arī nebraukšu, gan jau atradīsies kāds, kuram nogrūst.

paldies ekopuikam

Link to comment
Share on other sites

Šodien nopirku bikses, kuras man knapi der, ar domu, ka pietiek rīt baltmaizi pa virsu uzdzerot alu, bet šobrīd ēdu "submarine sandwich" un dzeru kolu.

Es sev riebjos.

Izklausās pēc vienkārši ideāla Cosmo foruma topika.. :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Viņa arī ir apvēlusies, mums saskanēs.

Man vienīgajam diezgan regulāri sanāk apvemties mutē pīpējot? Varbūt tā ir zīme, ka jāmet nost pīpēšana? Vai dzīve?

[16:48:03] amnijs: man daudzas lietas nenāk par labu

[16:48:09] amnijs: tas nenozīmē, ka viņas atmetu

[16:48:16] amnijs: es turpinu, līdz apnīk

[16:48:28] cash: piemēram dzīve

Link to comment
Share on other sites

Cash, met sūdu nost... tas nav labi... man bij tā laiciņu atpakaļ... uz pus gadu atmetu un vis stabilizējās... Kaut gan pēdējā laikā cigaetes nesagādā baudu, tāda sajūta ka vnk pieraduma pč dūmu velku...

Link to comment
Share on other sites

Man baudu sagādā tikai mazas meitenes trīs cigaretes - no rīta ar kafiju, pēc kārtīgas ēšanas un diršanas. Pārējās izraisa dziļu riebumu pret sevi. Darbā bez cigaretes debīli iet pauzē, tāpēc grūti atmest. Pārējie varētu nesaprast, ja izietu ārā un 10min kasītu olas.

Link to comment
Share on other sites

Man baudu sagādā tikai mazas meitenes trīs cigaretes - no rīta ar kafiju, pēc kārtīgas ēšanas un diršanas. Pārējās izraisa dziļu riebumu pret sevi. Darbā bez cigaretes debīli iet pauzē, tāpēc grūti atmest. Pārējie varētu nesaprast, ja izietu ārā un 10min kasītu olas.

Pamēģini apvienot- piecelies, uztaisi sendviču, kafiju, aizej uz poda, dirs, uzēd, iedzer kafiju un uzpīpē (pakasot pautus nedaudz). Tad vairs paliktu tikai darba pīppaužu problēma, bet arī to var atrisināti- ej pauzē, stāvi blakus un DZIEDI.

Link to comment
Share on other sites

epix, labāk nezināt :D es man tā patīk lasīt cosmo.lv forumu.. tur ir vnk epic staffs, īpaši sekss sadaļā

no cookiejiem neizvilksi ārā, ja nu vienīgi galīgi līki viss uztaisīts. labāk uzmet keyloggeri uz kompja :)

Link to comment
Share on other sites

Uj, gūdij, es pa laukiem šonedēļ, neesmu Liepājā. Vakar jau diezgan sanāca aiztest acis, un arī ar atmiņu samērā sūdīgi... Šovakar briest kaut kas līdzīgs :DD

Īstenībā apņemšanās leitot tikai brīvdienās ir tīri patīkami, tikai nesaprotu kapēc tāds pohmels šodien, it kā neko diži nemaisīju... Vienkārši sūdīga manta laikam trāpījās, vai nu tā mazā bija kaut ko sūdīgu dzērusi, kas mēģināja mani apēst :D

Link to comment
Share on other sites

epix, labāk nezināt :D es man tā patīk lasīt cosmo.lv forumu.. tur ir vnk epic staffs, īpaši sekss sadaļā

no cookiejiem neizvilksi ārā, ja nu vienīgi galīgi līki viss uztaisīts. labāk uzmet keyloggeri uz kompja :)

luudzu turtorial kaa to izdarit :D nee es gribu zinat ko vinja tur raksta, mazums apsleptas fantazijas, ko man kautrejas teikt ;D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...