Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vinjus piemetina klaat sievieteem, kas grib buut dzheki? <_<

Tieshi taaa! Un lai vinsh staveetu un buutu erekcija, no rokas apmeram 10cmx10cm nonjem aadu un visus nervus iznjem lai butu ar ko pievienot pie pimpja! bet puse roka ir nejuuutiiga joprojaam! Skatijos pa VACU kaanaalu ,kad biju Vacijaa visus shitos HETERO kaa no pujkas meiteni un otradi partaisa :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Paskaidrojiet man, nūģim, kā var dzert to Hektoru? Viņš pēc sūdiem negaršo? Nākamajā dienā galva nav jāizmet miskastē?

Nekad neesmu dzēris to mantu, kaut kā bails sametās, kad viņu ieraugu. Liels tilpums par mazu cenu, hz.

Link to comment
Share on other sites

Paskaidrojiet man, nūģim, kā var dzert to Hektoru? Viņš pēc sūdiem negaršo? Nākamajā dienā galva nav jāizmet miskastē?

Nekad neesmu dzēris to mantu, kaut kā bails sametās, kad viņu ieraugu. Liels tilpums par mazu cenu, hz.

Nu pēc garšas viņam nav ne vainas, un galva nākošā dienā nav jamet mistkastē,nu vsmaz man nebija.. :D Nu es uz šodienas vakaru paņēmu 0.5 un vēl kaut ko uzkožamu paņēmu(Čipsi,šokolāde,marinēti gurķīsi),un, tad var kapāt tā kartīgi....

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu ko teikt, man kā rūdītam garšotājam liekas, ka Heķis ir viens no pašiem labākajiem drinkiem no lētā gala. No brendijiem, tas ir vienīgais, ko dzeru no lētajiem un man garšo.

Sūdīgāk ir ar šnabjiem, jo tu tik pat kā nav neviena normāla no lētā gala, visi lētie ož pēc kompreses un slikti metās no viņiem pat skaidrā.

Heķis ir burvīgs, auksts ar koliņu vakarā iet iekšā uz urrā!

Link to comment
Share on other sites

vot es esmu mauka, man esiitii kaut kads norveegjis maksaaja shmigu, pats piepisas, lai es vinam pastastu par savu valsti, LOL pimpii es pavisam noteikti esmu iistais, kas stastis, pateicu, ka te viss kulee, sievietes ksaistas un kamer nauda ir tikmer neko vairak nevajag :D

Link to comment
Share on other sites

vot es esmu mauka, man esiitii kaut kads norveegjis maksaaja shmigu, pats piepisas, lai es vinam pastastu par savu valsti, LOL pimpii es pavisam noteikti esmu iistais, kas stastis, pateicu, ka te viss kulee, sievietes ksaistas un kamer nauda ir tikmer neko vairak nevajag :D

Taa ir kad iet uz esiiti. Ganjau Norveegjis dzilji sirdii gribeeju tevi uzvilkt, buutu teicis, ka Latvijaa chalji skaisti Norveegjim visi vaarti buutu valjaa. :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

un zini, kas ir pats jocigakais, vins man tik pirka pirka, vazaajaamies, ok reali vins vilkas pakal, jo biju ar 2 mazajaam, kadas 3 coronas nodzeru mutiti un atstaju pie baara, laikam reali 1 tik pilniba izdzeru :D beigas laikam vins apvainojas, jo atliida choms un ieradija arzemniekam vietu :D pats smiekligakais, ka vins pielava domu, ka es vinam doshu kadu no draudzenem ;DD

un man sovakar jaiet uz teatri septinjos, nu es tur aizmigshu aaa.

cik es noturejos bez sadiem variantiem...hah 3 nedelas, vecaa dziesma ir atpakal :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Bwwwāā. Vot nedēļiņa. 3dien iesdzēram rajonā un izdomājām, ka jābrauc uz kazino. Tur pavadījām apmēram 1.5h atstāju tur vismaz 200 ls. ap 4-5 no rīta izdomājām ar čomu, ka kautkru jādodās. Aizbraucām pēc pasem un uz lidostu. Ieegajam lidosta galīgi apsitušies ar lielām acīm, bet tuvākie reisi bija tik ap 11-12 no rīta, būtu bijis jāgaida 5h, nu nek oaizbraucām uz autoostu un pirmais brauciens iekrita londona, domāts darīts, pēc 1h jau esam iekšā un nepagāja ne 36h ( ar autobusu!!) un bijam jau klat. Visas maliņas sāpēja pēc tāda brauciena. Slinkums visu gari rakstīt, bet 1 diena gajam uz klubu un 40min laikā jau bijām ceļā uz hoteli ar dāmīti :D

2dienas Jack Daniels nodzerts. Tagad sezu nummurinja un domaju cik kopa varetu but rekins uz room servisu. Jo kādi 3 JD te toč vakar aizgāja. Rīt itā atpakaļ uz LV, bet nu manīs, varbūt arī uz Dublinu pie dāmītes jābrauc. Traks pasākums.

Sorry par kludam, esmu tiko pamodies un vel zem promilēm.

p.s pamodos blakam ugunsdzesamajam balonam. wtf?

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

no rītiņa tipinot mājās ap septiņiem, paņēmu un salauzu potīti! bļad, kā?!!!!?!?!? tas ir nopietni? tikko no slimnīcas, tur vēl pasaka, operācija būs vajadzīga. :D bļad es paslīdēju pie mājas. kaut kas mistisks.

ry. - nauda nav problēma tā skatos.

Link to comment
Share on other sites

vakar biju aizgajis uz Gertruudes teaatri, ja nemaldos taa vins saucas, atrodas Gertrudes iela 101a. Ok, nekad par tadu nebiju dzirdejis un tas vien jau man likas divaini, bet nu neko, maneeja teica, ka bus ok, nemiiz :D aha, nekad neklausiet sievietes, pirmkart teatris bija kaut kads bomzhatniks, kapnutelpas kaa kaut kada nariku midzenii, nopietni un teatri kapnutelpa? wtf? :DDD Bet ar to stasts nebeidzas, ok, gerbtuves vispar bija...parasta zaale, ej pats mekle pakaramo un karini uz stangas, vel tik japiemin, ka mes dabujam pedejo pakaramo, nezinu ko cilveki pec mums darija ar jakaam. Talak saucama skatuve nebija, viss bija parastaa aktu zaalee, kaa skolaa, tikai daudz nolaistaakaa paskataa. Pati izraade bija pilniigs WTF, it ka jau muzikalaa izrade, bez vardiem, to jau sakuma zinaju, bet tur izrade sastaveja no 1 chalja un 2 meitenem, kas visu laiku muzikas pavadijuma taisija divainas kustibas un vartijas pa zemi stundu :D Es nezinu, mes abi nospriedam vai nu muusos nav itin nekadas makslinieciskas dveeseles vai ari izrade tiesam bija izcils suuds. Pielauju, ka otrais variants, jo ar normalam teatra izradem problemu nav, domu var uztvert. Vel jau to pastirpina tas, ka tur loti daudzi izskatijas ar O_O sejas izteiksmi. Biletes maneja kaut kur dabuja pa leeto 2,50ls par katru, taa vinas maksaa 5ls vienam cilvekam, nu tas butu visnejedzigak izteretais pieciitis manaa muuzhaa, arii tie 2,50ls tika nejedzigi iztereti, bet man par to nesap sirds, jo es biletes nepirku, pirka draudzene :D katra gadijuma es nosedeju visas taas 45-50min smejoties, protams klusam pie sevis, lai netraucetu citus. Negribejas, ka mani kads nosauj par parak skalju smieshanos.

Link to comment
Share on other sites

Taak tagad ir pulkstens 18:00 un es pieceelies beidzot esmu ta pa iistam!Acis gan atveeru ap 15:00 bet nokjeeru otro miegu izdzeeru 3l mineralludens un tagad vnk jaiet uz veikalu vakarinjas un uuudeni nopirkt! Tik labi atkal sen nebija gaajis! Vopshem ieradamies ap 1:30 ar Larinu! Protams araa bija rinda milziiga un iekshaa nevienu nelaida,jo parpildiits bija un nebija pakarinaamie :) Taa kaa pa apsarga stradaaa mans radinieks,iekshaa protams tiku bez rindas un arii Larinu iekshaa ievilku,kuram prasija dokumentus :DD Es saku ka tas saveejais darba kolegjis ka vinjam 23 buus 24 , nee vajag dokumentus :) IT kaa vinsh mekleja mekleja neatrada paradiija autobusa meneshkartinju un palaaidu :) Blin un visu pasakumu paceela satiktais GIGNIETIS! http://www.gign.lv/forum/user/6-symbiote/ 1ns otrs kas ir no oldscholl laikiem gan jau vinju paziiis :) Vopshem es vakar visiem sniedzu dejas paraug stundu :D Un secinaju ka Ridzinieki neskaataas UGUNSGREEKU,pat nezin kas tas ir :DD Ljoti daudzus draugos kas atgriezushies no darba arzemeees, mani cienaaja ar labaam mantaam :D Bet nez taa TEKILA bija pretiiga pat ar visu citronu un saali! pfui! Tagad jagaida coyote mayas lpp fochenes ,taas buus 2dien :) Vairaakos kadros tiku :) Ah jaa maneejai jau vakar bija meitenju ballite :D Izlikos ka neredzam 1ns otru :D Aizeju uzpipot ,atnaaku atpakalj manejaaa jau viegli ligojoties uz letes uzrapusies un saak dancaat :) Es pie sevis wtf? Ar ko vinja sabarota :) Kaa shodien noskaidroju vinja no taa iiipashi neko daudz neatceras :) Bet kas man :) Majas ap 6:00 biju :)

Link to comment
Share on other sites

Kaa jums shitais patiik?

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/41908/video-kombulu-ineses-dzivokli-iekartota-istaba-gejiem

Southpark`am bija viena, ļoti laba sērija, ja nemaldos "Whale Whores" saucās. Tur bija baigi labi apstāstīts par visiem šitiem attention whores (nemāku precīzi latviski tulkot.) Kuram reāli interesē, ko dara sieviete savos pusmūža gados?? atbilde - Tiem, kam pašiem nav savas dzīves. + Kas ir lielākā "Kas Jauns", "Rīgas vilņi" mērķauditorija? Atbilde - 59 gadus vecas ōmes, kuras svin savu kaķu dzimšanas dienas.

Esmu gatavs derēt, ka šitā Inese, piešūtu sev locekli pie pieres, lai dabūtu uzmanību. Kā jau minēju - attention whore.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...