Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

HEEEYAA !!

bljedj zajebala jau taa ziema, ara viss pelkees no jumtiem sniegs kriit , vakar gandriiz uz galvas uzkrita tada pamatiiga chupa..

skatos pa ltv7 ''joka peec'' , var ienjirgt :muahaha:

janopeerk kkad mp3 , lai ejot pa ielu vai braucot autobusaa nebuutu jaagarlaikojas..

5dien laikam kaartiigi jaapiedzeraas un veel jaauzkurii muusu draugs zaljais pukjis (pec guudmena vardiem)

ok , eju luureet TV .

piis

Link to comment
Share on other sites

Cik varetu izmaxaat Rolex veidigam pulkstenim prieksheejo stiklinju nomainiit? esmu pa cuku 6dien Coyotos sadauziiijis :( Shodien to atklaaju,kad gribeeju uzvilkt :(

:10cm:

ko nozīmē "Rolex veidīgs pulkstens"? Nogāzi no kātiem :D

Tipa Rolex, bet nav Rolex? Polex? Folex? Arī "Asahi" un "Quartz" ir līdzīgi Rolexam :xd3:

Nu man internets raustās, bet rūterī viss iet un arī pie pc nerāda, ka nets pazudis, bet nets neiet, domāju, ka tā varētu būt tīkla kartes vaina :blelohs:

Tev kāds nets? Baltkoms? Man labu laiku atpakaļ arī raustījās, tad bija miers, bet pēdējās dienas atkal čakarējas. Pokeri uzspēlēt nevar, visi čipi aiziet nebūtībā. Šodien zvanīju, protams, neko jaunu neteica - lai pārbaudu kontaktus utt., ja izmaiņu nebūs, tad mainīs rūteri. Sūds un pieci ar to kantori.

Link to comment
Share on other sites

Nu FaQ

http://www.mandmdirect.com/productdetails.aspx?PC=NL846&lid=PR1

Laikam cik uzzinaju 5Ls apmeram,kaut kas esot mainijis! TAISNIBA?

Labi labi, man stulbs garīgais, neņem pie sirds :)

Domāju, kādi 5-7ls būs. Tas jau drīzāk atkarīgs no tā, uz kādu bodi tu viņu nesīsi labot. Var ielikt plastmasas stiklu, var īstu stiklu, var vēl visādus stiklus :D

Godīgi sakot, nav bijusi nepieciešamība mainīt pulkstenim. Ja bijis sasists, tad pulkstens pats arī aizgāja pie miera.

Link to comment
Share on other sites

nahuj vispar pulksteni, man ir originals tissot, da ne suuda vecenes nesaprot, kas ir pulkstenis, var nesat ASAHI un vinjas tashiisies, ka esi nopietns chalis :DDDD

hokejs smird, dinamo kaa vienmer nerada liimeni, alkohols garso, cya.

Link to comment
Share on other sites

Pikšatāju saukli izdomāju..>!! "piksā šodien,piksā rīt,piksā arī aizparīt!" labs ne?:D Nu bet tas tā...

Pff,šodien vispār nafig braucu uz skolu nezinu, vienkārši 4 stundas un uzmajām jo parējās stundas nenotiek.Vienkārši ta gribējās dēļ ši iedzert kādu aliņu.Ā,vispār ielas ir necaurejamas viss tas ūdens man botās tieši smeļāāās!(Katru dienu kā atnāc no skolas botas pilnas ūdens :::DDDD)

Vēl labi 8.Martu nosvinēju... klubā ar absinta pudeli. Kā jūs nosvinējāt 8. Martu??

Link to comment
Share on other sites

Pikšatāju saukli izdomāju..>!! "piksā šodien,piksā rīt,piksā arī aizparīt!" labs ne?:D Nu bet tas tā...

Pff,šodien vispār nafig braucu uz skolu nezinu, vienkārši 4 stundas un uzmajām jo parējās stundas nenotiek.Vienkārši ta gribējās dēļ ši iedzert kādu aliņu.Ā,vispār ielas ir necaurejamas viss tas ūdens man botās tieši smeļāāās!(Katru dienu kā atnāc no skolas botas pilnas ūdens :::DDDD)

Vēl labi 8.Martu nosvinēju... klubā ar absinta pudeli. Kā jūs nosvinējāt 8. Martu??

tevi apsveica arii? :axe:

Link to comment
Share on other sites

...thats what she said...

Nu, jā... vispār jau tos svētkus svin sievietes... :D Bet nekad nav par vēlu veikt operāciju un kļūt par vienu no viņām! Lai veicas!

+ cik puķes Tev šogad uzdāvināja?

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Nu FaQ

http://www.mandmdirect.com/productdetails.aspx?PC=NL846&lid=PR1

Laikam cik uzzinaju 5Ls apmeram,kaut kas esot mainijis! TAISNIBA?

Tas ir pasaulē vis-ne-rolex-veidīgākais pulkstenis pasaulē. lmfao

Gribu vasaru un dzert katru dienu, un pamosties visādās stulbās vietās.

ps. par 8. martu runājot, bija forši palīst dirsā vecenēm :whistling:

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

MieZiiS_JanX,SaS^MAN... Nu mjaa jums mazliet novirzieni nepareizi..bet tas tā,nevajag jau pārparst ar saviem netīrajiem prātiem. ; )

Lasot ko tu un kā tu raksti, liekas, ka tev tas prāts ir ļoti netīrs!

Edited by Dante594
Link to comment
Share on other sites

http://www.tvnet.lv/muzika/latvija/369286-saks_tirgot_biletes_uz_festivalu_summer_sound_liepaja

Skan aizraujoši.

Nus, pateikt to - vai tas viss ir aizraijoši - varēs pateikt tikai 15.martā, kad būs zināms "line up" :>

Bet nu, cik es sapratu no Liepājas gala, tad šajā projektā piedaloties daļā no BBP komandas, vel visādi organizātori, līdz ar ko šim vajadzētu būt ļoti pārdomātam.

Un atkal Pozetivus tiek likti akmeņi ceļā, lai iegūtu kkādu peļņu (par kuru es pat šaubos, jo viņi brauc mīnusos parasti).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...