Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

bReeTz, jautrība sākās tieši tad, ka tu vairs netiki atpakaļ.. :D vai tiešām neviens nevar mani nošaut un aizmirsts vakardienas joku :D

cereza, man gan vis normāli, drusku gan rūķi ir iedirsuši rīklē.

aa un jā, tas apsargs bija awesomīgs, ejot prom viņš vienu meiteni aiz matiem vilka arā.

Link to comment
Share on other sites

Kamoon, chiksa bija IZCILA, vienkaarshi wtf. Izlej man uz dekoltee alu un naakoshajaa mirklii metas man to laiziit nost, good girl :superlol:

Upd - kaads atceras vaardu? es zinu tikai to, ka no latgales, dziivo ilghuciema kojaas un studee Alberta koledzaa Izklaides industrijas vadību un producēšanu :khehehe::D

Link to comment
Share on other sites

Man vakar arī bija aizraujošs turpinājums. Šorīt tiku informēts, ka naktī nākot no WC, esmu sajaucis guļamvietas un apgūlies blakus čoma čiksei. Šī no sākuma nesaprata, ka tas esmu es un sāka čamdīties, es, protams, parādā nepaliku :D No rīta pamodos blakus kaut kādai citai random meitenei (autora piezīme Cerezai - viņai bija 23) ar biksēm pusmastā. Kā viņu sauc un ko mēs īsti esam sadarījuši es neatceros. Zinu tikai to, ka man patika :D Pizdu, lai nolādēts 1l Absolut. Vēl joprojām esmu totālā pimpī un šo postu rakstīju kādas 30min.

P.S. Paspēju arī kārtīgi nokorķēties. Runā, ka divas reizes. Katrā ziņā godam pavadīts pasākums :D

P.P.S. LOL, ap diviem naktī esmu zvanījis muterei. Labi, ka neesmu runājis.

Link to comment
Share on other sites

Kamoon, chiksa bija IZCILA, vienkaarshi wtf. Izlej man uz dekoltee alu un naakoshajaa mirklii metas man to laiziit nost, good girl :superlol:

Upd - kaads atceras vaardu? es zinu tikai to, ka no latgales, dziivo ilghuciema kojaas un studee Alberta koledzaa Izklaides industrijas vadību un producēšanu :khehehe::D

tu viņā reāli pat klausījies? es piefiksēju tikai epizodes, kad jums abām bija orālie prieki.

un es tikko atskārtu, ka man ir kompromāts pret breetz. ha!

Link to comment
Share on other sites

tu viņā reāli pat klausījies? es piefiksēju tikai epizodes, kad jums abām bija orālie prieki.

un es tikko atskārtu, ka man ir kompromāts pret breetz. ha!

Man uz mirkli ljoti intereseeja vinjas dziives staasts, es gribeeju konfirmot, ka vinja noteikti ir no laukiem un noteikti maacaas kaut kaadaa kultuuras/shmurtuulas koledzhaa, es taadas paziistu pa kilometru :D

Link to comment
Share on other sites

Man uz mirkli ljoti intereseeja vinjas dziives staasts, es gribeeju konfirmot, ka vinja noteikti ir no laukiem un noteikti maacaas kaut kaadaa kultuuras/shmurtuulas koledzhaa, es taadas paziistu pa kilometru :D

tu droši varēji izpētīt viņas vadītāja apliecību or whatever, ko viņa tur vicināja apkārt vienu brīdi. un "tādas pazīstu pa kilometru", kas ir "tādas"?

breetz, tu bez šalles nenosalsi?

Link to comment
Share on other sites

tu droši varēji izpētīt viņas vadītāja apliecību or whatever, ko viņa tur vicināja apkārt vienu brīdi. un "tādas pazīstu pa kilometru", kas ir "tādas"?

Ai, nekaadas, es vienkaarshi esmu iedomiigs burzhujs.

Link to comment
Share on other sites

Kā var mikrafonam skaļumu lielāku uztaisīt, caur tiem visiem setingiem ?

Es zinu, es nejēdzu elementāras lietas, bet ko darīt, nav tik daudz laika, lai meklētu u.t.t.

šodien nopirku mikrafonu, bet izrādās baigi klusais, mikrafons ir kvalitatīvs, jau pārbaudīts veikalā.

Edited by griffin
Link to comment
Share on other sites

Es lasu visu ko jus esat saraxtiijushi un smejos pie sevis :) Redz kaa jus visi esat beidzot naakushi pie praata un kljuvushi par alkoholikjiem,taads kaads REIZ ES BIJU :) Es tak zinaju ka visiem aatraak vai velaak tam visam cauri jaiziet :)

tu sevi mierini? :D

iedzershana piektdienaa nav alkoholisms, alkoholoikjis tu esi veljoprojam, jo cik lasu dzert tu neesi atmetis, viss turpinas kaa jau katru dienu :D

un vispar tu aretu pastastit kaa Vaacijaa gaaja, ko dariji bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

Kā var mikrafonam skaļumu lielāku uztaisīt, caur tiem visiem setingiem ?

Es zinu, es nejēdzu elementāras lietas, bet ko darīt, nav tik daudz laika, lai meklētu u.t.t.

šodien nopirku mikrafonu, bet izrādās baigi klusais, mikrafons ir kvalitatīvs, jau pārbaudīts veikalā.

Control panel -> Sound, tālāk meklējam Recording aili:

0f123dfe4df2.jpg

kad esam atvēruši Recording aili, izvēlamies ierīci Microphone un atveram Properties. ailē Levels ir iespējams izmainīt mikrofona skaļumu ar bīdāmo sūdiņu (wtf, kā viņu sauc?) palīdzību. atkarībā no bīdāmā sūdiņa stāvokļa, blakus esošajā lodziņā uzrādīsies tekošais skaļums ciparu formā:

c77bbc13acd5.jpg

ja maksimālais skaļums (100) nepanāk vēlamo rezultātu, tad ir iespējams izmantot Microphone Boost funkciju, taču šī funkcija var izraisīt dažāda rakstura problēmas.

šalle ir mans kompromāts pret tevi. ķīlnieks. Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

tu sevi mierini? :D

iedzershana piektdienaa nav alkoholisms, alkoholoikjis tu esi veljoprojam, jo cik lasu dzert tu neesi atmetis, viss turpinas kaa jau katru dienu :D

un vispar tu aretu pastastit kaa Vaacijaa gaaja, ko dariji bla bla bla...

Ritaa iespejams tad kad buus kada iedvesma :) Tagad dzeru alu,skatos tv3play ugunsgreeku jo 4d un 5d neredzeeju! chekoju kas un kaaa! visu iekaveeto censhos nokjert :)

P.s. Shovakar gadijumaa nav eirovizijas finals?? bet nav laika :) Jaskataas bus HOKJIS ar hvz cik OVERTIME buus :D Kaadaa 3 shaa tikai domaju iemetiiis :) pec tam DSDS (Deutschland Sucht Den Superstar) :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...