Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tātad principā, savas diētas laikā, tu esi... uzņēmies par pāris kg. Apsveicu - tas noteikti ir acīmredzams progress. Viss, ko tu ,ar kārtīgu sevis badināšanu un atturēšanos no alus nedēļām, pat mēnešiem ilgi, būsi nometis, atnāks atpakaļ dubultā, pat trubultā pa pāris dienām ogojot un stumjot māgā hesīšus. Tāpēc dzīvo savu holesterīna pilno dzīvi cepuri kuldams un neaizmirsti pastāstīt kā iet ar fričiem fāterlandē.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Nē nu es saprotu, ka var weekendos papriecāties ar zaļumiem, bet nu katr dienu bombīt, tas jau ir slimi. Tur jau galva saiet ķīselī, tādā garā drīz normāli padomāt nevarēsi.

Kas tur slims ? Tas ir pilnīgi normāli, jo kaitējums organismam praktiski netiek nodarīts. Alkohols gan konkrēti iesūkā, vot tas nogalina tavas smadzeņu šūnas, nevis zaļais. Nedaudz kaitina, ka daudzi to nesaprot. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu viss atkarīgs no tā cik daudz lieto un cik bieži :) Viens paziņa ar kuru mācījos kopā pēdējos 2-3 gadus zaļo vien pīpē - tagad staigājošs kaulu kambaris ar baltu ādu. Nu tiešām pēc tīrākā zombija izskatās...acis arī ārpus galvas izlīdušas. Daži saka, ka ar galvu arī šim jau vairs nav kārtībā, bet apstiprināt nevarēšu, jo nu man ar viņu vairs nav nekādas vēlmes runāt :)

Link to comment
Share on other sites

Nu viss atkarīgs no tā cik daudz lieto un cik bieži :) Viens paziņa ar kuru mācījos kopā pēdējos 2-3 gadus zaļo vien pīpē - tagad staigājošs kaulu kambaris ar baltu ādu. Nu tiešām pēc tīrākā zombija izskatās...acis arī ārpus galvas izlīdušas. Daži saka, ka ar galvu arī šim jau vairs nav kārtībā, bet apstiprināt nevarēšu, jo nu man ar viņu vairs nav nekādas vēlmes runāt :)

Slima sunja murgi, ja vien vinjsh nepiipee kreku un pa kluso neshnjauc ko uzmundrinoshaaku

Link to comment
Share on other sites

Ilgi nāca, ātri gāja -

Tas bij' darbā pārtraukums.

Ne bij' paēst, ne bij' padirst,

Ne bij' dūmu uzvilkt mums!

*sadface*

Bļe, esmu tā zajobījies. Vakar dabūju mīksto pa ceļam uz darbu, riepa izdila vienkārši ahūna. Brīnos kā disks, bukse un amīši vēl ir dzīvi. Šodien izgriež uz papildu darbu, bet man tagad to ahūna vajag, lai jaunas ziemenes nopirktu. Uz zapasa jau ilgi nenobraukāsi un ja arī brauktu, tad amīšus nobeigtu 100% Pizdec, vienkārši ideāls nedēļas sākums!

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Es visu telefona naudu nopixaaju kokchikos pie tam kokchiku cenas tepat 5-6eiriki pa normalu 0,4l glaazi :) Shodien gan no kebaba atteicos! Iznesu netishaaam no veikala 49eiriku veertas brilles! Es tur normali meeriju meriju tad prikolojoties uyliku uz galvas staigaaju beigaas nekaa nenopirku un gaju araa! Un das ist alles :) Kad izgaju laukaa achohnjiijos ka man joprojam veikala brilles :) Juuutos vairak nekaa apmierinaats! AH JAA RUNA GAJA pa saulesbrillem :) Shodien normali gan noterejos,bet nu tas jau pox tamdelj jau esmu tbreaucis sheit lai savu 1k eiro noteretu!Ritaa pedejaa exkursijas diena´,jo 4dien vakaraa jalaizh majaas ko ljoti ljoti negribas dariit :( Shodien biju AADAS muzejaa,kas beigu beigaas izradijas ljoti inchiiigs! Izkjidaati krokodilji chuskas jenoti ,brunjurupuchi viss no kaa ieguust aadu :) Kaut kaa taa shodien beidzot kaartiga sauliiite uzspiideeja :) tiko no barchika un tagad majas mixeesim PINA COLADU un vakaru turpinaasim :)

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka kādam iet labi... *cought* Kaut tev kebabs no rokām izkristu *cought*

Lai nomainītu vienu draņķa riteni vajag pirkt visu komplektu, jo manējās izrādās tik vecas, ka nekur tādas vairs nevar atrast ( kādi 7 vai 8 gadi riepām ir laikam ). Un uzmest virsū 1 nevar, jo izdils viņas nevienmērīgi tad un nekāda balansēšana nelīdzēs. FUCK! Baigi daudz skanošā aiziet pa redeli!

Link to comment
Share on other sites

Anroid fanātiķiem - varbūt kaut kur ir pieejama "powerAMP" playera pilnā versija? Jau apnika pēc trial period beigām taisīt telefona restartu :DD

EDIT: Vairs neko :) Beidzot atradu strādājošu unlockeru...

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Man pat pilnigi bails atgriezties LATVIJAA;jo juus tikai par to aukstumu tikai runajat! :( Man ir problema,man nav kur salikt visas mantas :( jaiet fiksi chemodaanu otro pirkt!

Kārtīgu mētelīti nopērc sev, manā pusē jau kādu laiku augstāk pa -17 nav kāpis, pa naktīm un rītiem vispār iziet ārā nevar :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ārprāts, man ir neaprakstāmi liels un tāds kauns. vienkārši nav kur likties. nolikos šodien uz sejas, un pie tam tas ir pirmais kritiens šosezon. un vēl, netālu gāja divas meitenes un varbūt pat redzēja manu episko pīles deju. es cenšos sevi mierināt, ka viņas neredzēja, jo kad braucu garām viņām, tad nelikās ķiķinām. drīzāk, likās tādas nopietnas. bet tas atkal slikti, jo varbūt uzspēlēta nopietnība, jo anormāli smējās iekšēji?! tas ir vāks, šitā saslīdēt ar priekšu!

Link to comment
Share on other sites

nē, nu, es nevaru likties mierā. šī diena bija ļoti nejauka, pat nav beigusies, tā to nevar atstāt.

garāksakot, viss sākās jau skolā. laboratorijas darbs grupā pie stenda; kolēģi mēģināja palaist līdzstrāvnieku ar automātisko vadību, tikmēr es uzņēmos fotogrāfa pienākumus:

9f8c76762af2.jpg

pulkstens rāda ~13:10 un shēma ir saslēgta, tas izskatījās apmēram šādi:

7ad9462a6053.jpg

atnāk pasniedzēja kungs un izmet platīna frāzi: "Aiziešu ar spaini pēc sprieguma". tas ir, pasniedzējs izstaigāja divus kabinetus, lai saslēgtu vajadzīgās līnijas - drošībai, lai stulbie studenti viens otru nenosit grābstoties ap stendu. tātad, palaižam uzparikti, un nekas nenotiek - sak, ņehuj nestrādā be.

paiet divas ar pusi stundas, visi slēgumi pārbaudīti reizes trīs, pretestības šuntētas gan tā, gan šitā - nekas nelīdz. beigu beigās sākam mērīt spriegumu shēmā soli pa solim, izrādās baigā šaize - avots nevis 220 padeva, bet gan 180 tikai. uzgriezām autotransformatoru un, šito laimi, dzinējs dudinādams met ripu riņķī. nospiežam vienu pogu, uz ekrāna izlec ķeburi, nospiežam otru pogu - izlec citi ķeburi. darbs nostrādāts - prasīja mazāk par minūti. kolēģi bija neapmierināti par izšķiesto laiku, es arī.

tagad patinam uz priekšu, kur es jau nesos uz akmens tilta tuneli, metu pāri ielai, tur otrā malā klasiskais variants - pāris ar divām tantēm. gājēju celiņš plats, bet tur zīme tā kā norauj trešo daļu ceļa, es tā prātīgi mīcu pa trajektoriju starp zīmi un vienu no tantēm. a ko domā, tipa palaidīs, paspers solīti sāņus? nē. piesaucu visus svētos garus, kuri man deva momentānu pro skilu un knapi izšmaucu no šī briesmīgā slazda. kapāju lejā tunelī, pie sevis nodomādams kādu 30 reizi, ka nākamreiz atvičaju ar kāju sejā likšu, nahuj.

atkal patinam uz priekšu, esmu uz liktenīgās taisnes. nenesos kā traks, bet nebiju arī īpaši iesprindzis uz manību. jūtu - sanes pakaļu vienreiz, otreiz - ai, pie kājas, ātrāk mājās, ātrāk ēst bija man galvā domas, jo neko nebiju mutē kampis vēl. padevu mazliet uz malu stūri un šeku reku sanes. pirmajā brīdi domāju, ka savaldīšu, bet sūds vien sanāca. kupena mani silti (precīzāk, auksti) sagaidīja. kad biju sakārtojies uzbraukt atsākšanu ieraudzīju meitenes, sapratu, ka ar poker face te nebūs līdzēts. iedūru acis zemē (precīzāk, ledū) un nokaunējies turpināju mājupceļu.

bet tas nav viss, zaķīši mīļie! sagrābjos ēdamo setu un ieslīdu savā ekskluzīvajā datortelpā (precīzāk, midzenī) un klikšķinos iekšā pasākumu sadaļā un meklēju gign @ runcis. HUJAKŠ, BE! nav. NAU! spaidu vēl un vēl, tadu aizrakstu naudiņam - cereza pizdi dabūjusi...

šī diena ir briesmīga. tā vēl nav beigusies. nau!

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...