Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Es neesmu atmetusi iespeeju riit kaut kur iet (uz to pashu Runci), bet kam gan mani vajag, ja macho nevelkas komplektaa liidzi, vinjsh jau ir slaveniiba :(

UPD: Ar to es censhos pateikt, ka, ja tomeer kaads grib ar manu necilo personiibu iedzert, tad to riit var mieriigi izdariit :D

Link to comment
Share on other sites

Tā jau viņš stāstīs savu slepno "Crezea & AmE stuff"!

Īpaši jau, ja macho šo visu lasa :))

Man čereza teica, ka man par gandrīz visu, ko es varētu izdarīt, macho no dirsas kājas izrautu. Es pat nummuru paprasīt baidos, kur nu vēl iet sadzert un kaut ne tā paskatīties :))

Link to comment
Share on other sites

oohh! mums ir savējais spiegs satiksmē! es jau sabijos, ka aptrūksies temats sarunām pie alus glāzes.

jāsāk domāt kādus godasvārkus vilkt, vajag tā glauni saģērbties vai ne? varbūt ir kaut kāds dress kods, kas jāietur? nu, lai tur ierodoties, uzreiz zin, ka savējais un tā.

Link to comment
Share on other sites

Velc ar krāsu saķēzīto kreklu no GIGN '10 pārtija :thumbsup:

Cikos jūs tiekaties? Es ap 19:00 būšu pie galerijas, varētu atdot grāmatu.

Šobrīd dzeru lētu alu, kurš ir nostāvējis atvērts divas dienas. How sad is that? :/

[22:49:58] Eziic: ierauj šito labāk

[22:50:01] Eziic: feature=player_embedded#at=37"]http://www.youtube.com/watch?v=QMWUYMWlEyo&]feature=player_embedded#at=37

Link to comment
Share on other sites

Ar katru gadu dzimšanas diena paliek arvien vienaldzīgāka.

Kāpēc tā? Tai taču jābūt dienai visforšākajai, kad apkārtējie ir ap Tevi un par Tevi...

Dunno, ar katru gadu man tā dzimene ir vienaldzīgāka un vienaldzīgāka, bet visi apkārtējie domā ka to vajag nosvinēt vēl skaļāk un vēl krutāk... bet jau negribās... Pēdējos gadus 3 liekas kā parasta diena...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...