Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Mans ies atlaist :DD Pofig uz to ka esmu slims :) jaiet daktereeties ar alkoholu :DD iespejams ka aizhaaposhu lidz COYOTE FLY :)

tak netaisi vairāk topikus, kur prasi padomus kā atmest vai sākt veselīgu dzīvesveidu, vnk nakamreiz, kad tāda muļķīga doma iešaujas prātā, tad padomā pie sevis - jāiet pixāt :D

Link to comment
Share on other sites

Atkal titāniks nogrima :ermm:

Ej nu ej? Nopietni? Shas ieshu uz coyotiem izkachaat uudeni,cerams uzpeldees atkal augshup! Pec 0,7l LB DZINA kas ar SCHWEPU ideali jaucas kopaa un shadaa kompozicijaa pats notek lejup,esmu vnk arkartiigi uzbudinaats un juutos tiri sexiigs lai vnk nevis ietu guleet,bet dotos uz COYOTE FLY atpuusties! Shas saucu taxi,izgludinaju savu jauno ROZAA kreklu,pirms tam man nekad nekad nekas rozaa krasaa nav bijis :) Doshos iepixaat B-52 njammiii njammiii :P

Link to comment
Share on other sites

Pēc 6 aliem jūtos naturāli drausmīgi. Vēl švakāk nekā pēc tam, kad pēc visīša gāja lejā vēl arī ali un tad vēl visāda draza pa virsu. Galva sāp, florbols atkrīt, laiciņš zajebisj, bet uzpīpāt iziet laukā ir padlā, kaut gan tā vien gribas... Gūdij, kā tev? Nebiji tik sexīgs, savā rozā kreklā, ka tevi tur pat pie bāra letes izrūnīja? Gribas redzēt tavu poxu tekstus. Man tik forši nesanāk :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ejjjjjjjjj TU D1rst! Mana briiivdiena,shas buus jau GALAAAA! Bleeeeee pulkstens 5 un es tikai tagad pieceljos! Es njehujaaaa njepomnju kaaa maajaajs tikU! ZInu7 ka 40Ls nodzerrru dzeeru kokchikus, SALSLA alu,turborgu B-52,daudz daudz daudz, kaut kaadi LEISHI ar mani sadraudzeejaas un cienaja mani ar savu ABSOLUUT PUDELI! Vopshem neko negribu atcereeties! Tagad ir drebuuliitIS, maja vnk KRITISKI izskataas, apvemts paklaajs uz balKONA mmetajaas! , MINJERALKA beigusies, vopshem SHAUSMIIGI,neko negribu atcereeties,lab eju atpakalj gultlaa chucheeet! BRiesmiigi! Man nav ko teikt! GALVA pliist pushu! Bet juuutoso NESLIMS! klepus nav iesnas arii pazudushas! IZdaktereeejos! :DD Bet slimam tomer justies biaj forshaak nekaaa poxainam :I( Aaaa! Jameigjina lidz veikalam pepc MINCIISHA tikt!

Link to comment
Share on other sites

nekad neesmu sapratis kaa uz pohaam cilveki vemj, man nekad taa nav bijis, sap galva, est negribas, viss. Pievemt savu maaju, tas jau pa hardcore liiniju, vel tik truuka, lai no riita piecelies, uz galda kreditkarte, 1 ar pus celinjsh, pudele kada tuljika, izskaidita glaaze pret sienu, durvis dzivoklim/maajai valjaa, blakus gulta 2 palaistuves, kuram tu pat neatceries vardus un kur savaci...taa taada riktiiga hardcore piektdiena :D

aa nu re, soliju tur so to pastastit, par to 5,6dienu, daze nepomnu, nu bija taa...satikamies ar chomu, panemam 0,7 pie manis iesildities, neatceros marku, maksaja normali, bet garsoja pec suuda, jo sita cauri energijas dzerienam, kaut kur isi pirms izbrauksanas pa 1 coconet.gif. Taxis, centrs, precizak pussy lounge, viss jautri, nemaku teikt cik daudz, bet bija loti daudz alkohola un 3 jauniepazitas meitenes, atceros tikai vienai vaardu :D satikam pazinjas, siem pusiites, razkurilji 4ataa aiz pusija, ieeju iekshaa, sajutas kaa prodigy - smack my bitch up klipaa, kad vins/vina ieiet klubaa, tada kaa kurluma sajuta, redzi cilvekus, bet skanja it ka kaut kur taalu, paljots saucamais. Nu te man pec minutem 10 filma pazuda. Filma paradijas, kad jau biju Jamesonaa, rivejam smaganas, lai savelk seju uz augshu, smailijs paradas, nu tur atkal tika lietots alkohols ar tam pasam 3 meitenem, kuras savacam pusijaa, pamodos majas ap 14:00, kaa? Nezinu, visi vel lopaa bija, aizgaju gulet talak.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...