Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Gudmen, vot pastāsti man - kā tu vari iet uz darbu? Vai nu tu smagi dirs par tiem alkohola apjomiem, ko tu visu laiku dzer, vai arī... es nezinu ko :D

Labi, pieņemsim, ka tu neesi pālī darbā, ok. Bet kā ar smaku? Peregaru? Kā var pastrādāt? Skatos, šonakt visu nakti dzēri, biji vēl koijotos, vēl pie Vaņas utt, bet plkst. 10 tu jau raksti no darba šitos visus tekstus.

Ak, jel, APGAISMO MANI!

Nu tā viss ir ļoti vnk!Uz darbu varu aiziet,jo vnk ir jāiet!Jo ja neaiziešu man noraus galvu!Nu peregars,pox...Es tak pipaju ik pec 1h un žuveni neuzkožu,tapat nes!Darbs man ir no 9:00-18:00 ,ok 6dienaas līdz 16:00, brīvs 7dienās! Parasti es izvairos no dzeršanām darba dienās,jo zinu ka nakamā dienā tas nelabi beigsies,bet ja sanāk sanāk! cik topicus neesmu taisijis,kaa ciniities ar miegu,kaa salaapiit poxas u.t.t! Apliecinat par manu dzershanu, var gan Larins,ar kuru biezhi kopaa dzeru,gan arii Nightmare mani ir saticis galigi čābīgā situācijā,kad mirstu nost un izskatos pēc nekā ! šodien nebija tik smagi aiziet uz darbu,jo tomēr dabuju savas 4h pagulēt,kas ir daudz! Ja esmu gulējis mazāk pa 4h,tad gan ir d1rsā!ja netici,ka biju kojotos,būs fočenes 1dien :) 3dienās diemžēl nefočē kojotos! Fočīgais kā zināms man arī nav,tā jau būtu vairāk bilžu gan ar alko pudelēm,kas tiek iztukšotas u.t.t! Jo ka nekā meiģināju no jerrija fočīgo nopirkt,jo kāds jau paspēja ātrāk pa mani!

Es pie taadas smirdoshas nodzerushaas sejas neietu pirkt kaut ko, vai kaut kaadus pakalpojumus sleegt, cita lieta ja vislaik tur var veedinaat dirsu, vai arii ja visu dienu jaapashii mezhaa, bet savaadaak es arii nevaru iedomaaties kaa kaut kaadaa kantorii vai ofisaa kaa kas taads ir iespeejams :whistling:

Gaidam paskaidrojumus

Nu man vidēji dienā ir ap ~50klientiem,ir protams kad vairāk! Dienās kad tik tiešām rubos laukā vai ahūna poxa, es vnk ielienu kādā stūrī man tur tāds foršs dīvāns, un cenšos čučēt un skaitu katru sekundi lai darba diena ātrāk beigtos,pie klientiem klāt vnk nēēju!

paga, vai tad Gūdijs nesēž aiz letes?

Aiz letes nesēžu un ar skaidru naudu neņemos!Tākā ar to man ir paveicies :)

P.s. Un tagad lai visiem būtu skaidrāks par skaidru,es esmu tehnikas veikala konsultants!Par algu nesūdzos,jo tā ir laba,pat ļoti laba! Darbs patīk,jo vnm ir patikusi saikne ar klientiem,pie tam ir gan haltūras,gan dāvanas,gan prēmijas u.t.t :)

P.p.s. Ah jā man ir ļoti ,tik tiešām ļoti stingra direktore,bet nu laikam viņa ir stulba ka nemana manas poxas,vai arī noklusē to :DD Noteikti domāju,ka tāds vnk esmu :P

Link to comment
Share on other sites

psc, mēnesi nekādigi nevar sasksatīt priekšā parāk bieza mākoņu sega... Ja kādam ir iespēja nofotografet mēnesi tad nofotografējat un atsūtat tad man.. :/

Man tas pats :/

Es vispār mēnesi pie debesīm neredzu :(

Link to comment
Share on other sites

Liepājā neviena mākoņa, bet tas mēness nebija tik tuvu, tikai tas, ka pilnā diametrā un pat ar neapbruņotu aci varēja redzēt "plankumus" uz tā mēness. Trešdienas vakarā mēness šeit bija drausmīgi tuvu, gandrīz pilnā aplī un tik spēcīgs, ka mākoņiem rāva cauri, veidojās tāds kā dabīgs aplis apkārt mēnesim, kur bija kristālskaidras debesis. Hujova, ka nofočēt tā arī neizdevās.

Link to comment
Share on other sites

Murgoju, ka pamostos no tā, ka dzirdu drausmigāko skaņu no debesīm un pēkšņi sajūtu to, ka mēnesi ir nokritis uz zemes un tieku iespiests un pie sevis nodomāju, nu viss, pasaules galss. Tā īpaši bez emocijām. Diezgan pastulbi, bet sajūta bija neaprakstāma. :muahaha:

Mēnesi tā arī neredzēju kad izbāzu galvu pa logu, jo bija ļoti apmācies. :zhaav:

p.s tvnets man vienīgajam neiet?

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

bjledj .. vakar taa piep1su muuli es jebu ..

ble tik hujova juutos,man tagad vareetu paliidzeet tikai auksts alus ar siltu chiizburgeri..

riit laikam dabuushu pc normalu vareshu cs kapat ..

man veeljoprojam galva reibst ble tada jushka kaa ripas vakar buutu rijis vai hz ko shnaucis :blink:

labi es eju luuret hokji un dzert teeju !!

Link to comment
Share on other sites

Kāds baigi kko smadzenes skalo,pats Cēsis dzīvoju,bet bija viss apmācies un nekādu nafig ne mēnesi,ne superdruper mēnesi neredzēju,kā tā?

Super duper

tas tak fotožops! :D pats pie Sinhro C dzīvoju, nesūda nevarēja redzēt. Šodien gan cita ģēla : izskatās vismaz 3x lielāks

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...