Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:D

nu cik jūs varat atkārtot, ka gūdmens vislaik dzer? Lai arī īpaši to neatbalstu, vismaz interesanti viņa postus palasīt. :)

ontopic ( :lol: ): šodien baigi pa kalnu izbraukājos, sajūta vnk ideāla. Nekas nesāp, foršs nogurumiņš, chills. ;p

rīt atkal jāsāk uz skolu iet, pēdējo nedēļu noslinkoju. cik nu noslinkoju, mācījos, bet ne skolā. :[

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, mani mazie lasītāji. ? laikam macho

Šķiet, pēc trīs ar pus gadu pīpēšanas, beidzot būšu kļuvis atkarīgs. Viss pateicoties sesijai un Harvest tinamajai tabakai. Spēcīga, maita. Varbūt vienkārši 24/7 gribās pīpēt, jo šņaucamā izbeigusies. Pirms pāris dienām pasūtīju no http://www.snuffstore.co.uk/ Red Bull, Ozona un balto. Faking nevaru sagaidīt. Moš man atkarība no tās, hz. Pēdējos pāris mēnešus katru dienu smadzenes pūderēju. Btw kāpēc pasūtu balto? Tāpēc, lai iebērtu caurspīdīgā plastmasas maisiņā un blatotu :muahaha:

Ar sesiju esmu pasakainā žopā. Lielākoties viss aiz mana slinkuma - slinkuma celties uz lekcijām, slinkuma pildīt mājasdarbus, slinkuma mācīties uz eksāmeniem. Vajadzēs atlikt foršu piķi, lai pārkārtotu entos eksāmenus. Labi, ka spīd iespēja dabūt darbu. Vispār par mācībām negribās runāt. Ne ar vienu. Sakarā ar sesiju atmiņā nāk foršais samuray joks.

- Tu arī esi divās vietās vienlaicīgi?

- Kā tas ir 'divās'?

- Sesijā un dirsā! *vieta smieklu jūrai*

Pasmējāties? Es pirmajās divās reizēs jā.

Kā jau minēju, tad spīd iespēja beidzot dabūt darbu. Tiesā. Darbs diezgan piselīgs (diemžēl mentāli, ne fiziski), taču papildus $$$ man šobrīd tiešām noderētu. Un cipars, ko saņemtu uz rokas, mani apmierināja. Varētu beidzot pabeigt autoskolu. Līgumā rakstīts, ka jāpabeidz trīs gadu laikā. Šogad novembrī arī būs tie trīs gadi :D Lai nepadomātu, ka esmu pilnīgs duraks, tad pateikšu, ka neesmu tur rādījies kādus divus gadus vismaz. Vairs neatceros kāpēc pārtraucu, bet tā kā tad nebija īsti jēgas no tiesībām, tad īpaši neiespringu uz to nokārtošanu. Tagad ir ar ko braukt, tāpēc jāsāk kaut kas štukot. Kā arī sakarīgu kompi varētu nopirkt. Zajebaļi jau TF2 uz 1024x768, min @ 30fps spēlēt. Par jaunajām spēlēm nemaz nerunājot (BF:BC2 :wub:).

Nesen saņēmu sēru vēsti - mūsu iecienītākais bārs tiek klopēts ciet. Barselona (uz Antonijas un Melngaiļa stūra, pie Skonto halles). Lēts, ar sakarīgu publiku un atrodas netālu no čoma mājām un manas trolejbusa pieturas. Šis aizgājis padzert alu un uzzinājis, ka rīt jau būs aizklopēts. Tā nu viņš palika līdz darbalaika beigām un apsolījās izdzert arī vienu aliņu par mani :lol: Vispār neteiktu, ka mani tas pārāk uztrauc. Pēdējā laikā kaut kā nevelk uz dzeršanu. Pārāk daudz ir truli nosēdēts bāros un dzerts, tagad tas uzdzen depresiju. Esīšveidīgie mēsli arī mani neinteresē, karoč Vecrīgā vairs nav jēgas rādīties. Sēdēšu mājās un veģetēšu.

_________________

Lūk tā vajadzētu rakstīt postus šajā topikā, nevis kā to darat jūs. Rīt piecelšos un izravēšu topiku. ZnT un pleasure točna atrausies pēc pilnas programmas.

|
|
Link to comment
Share on other sites

...

- Tu arī esi divās vietās vienlaicīgi?

- Kā tas ir 'divās'?

- Sesijā un dirsā! *vieta smieklu jūrai*

...

nu vot tā pārsmējos. :D

Ja jau saki, ka tā jāraksta tad noziedošu pāris min. lai uzrakstītu baigāko palagu....

Rakstu tik vēli, jo esmu natūrā izjaucis bioritmu. Guļu pa dienu, kodēju naktīs.

Vispār nav jau nekā cita jēdzīga, ko darīt. Ziema [ fak nu ienīstu aukstumu, ziemu un visus šitus, kas nāk komplektā ]

Tagad piecēlos tikko, pašāvu cilvēciņus cs`ā, apnika.

Tagad dzeršu siltu tēju, ietinies segā [ jā auksts ], un mby pat iekurināšu.

Jānoskatās kāda laba filma, bet no visa filmu klāsta tik ļooooooti daudz esmu redzējis, ka pat nezinu, ko lai skatās. Iespējams jau trešo reizi skatīšos Dances With Wolves [ kas atsauc atmiņā pirmo reizi, kad skatījos to filmu bez subtitriem un pusfilmu nočolējot indiāņu valodā ar gudru ģīmi iegāju folderī un atradu subtitrus tad skatījos no sākuma ].

Slinkums lasīt uz atpakaļu, bet man liekas, ka es arī tīri daudz te rakstu [ ~500 posti lkm ], bet es ne par tēmu nerakstu.

Ahh gribu tomēr steamu atkal palaist :D xkick kādu no gign lai varu iet pašaut :D

ā un visiem iesaku noklausīties - http://www.youtube.com/watch?v=l9K4BKkLaCI

čau *hello-smaidiņs-kas-māj-ar-roku*

Link to comment
Share on other sites

Sesija cauri, sākas tizlās lekcijas ar vēl tizlāku lekciju sarakstu, kurš šajā pusgadā ir vienkārši dupsī. Pie tam pirmdienās ielikuši atkal pirmo lekciju pie pasniedzēja, kuram patīk uz mums lamāties :thumbsup: + viņš lekcijās staigā zeķēs - tas i kronis visam :fsckinsad: [labi vēl, ka viņam nesmird kājas pa visu klasi] Cerams nākošās lekcijas būs labākas :unsure:

Edited by Slepkava
Link to comment
Share on other sites

Iesākumam vēlos pateikt, ka laiks ārā ir ideāls, tik daudz sniega, gaisa temperatūra ideāla, nav auksti un nekūst sniegs, bet es zinu, kas visu šo sajūtu izjauks, sētnieks ar sālssapaini :D Jābrauc laikam būs uz kalnu, jo labāku laiku nevar vēlēties.

Tad nu tā, paradoksāli, man īsti nesaprotami, bet uz K.Valdemāra un ----- stūra atradās mūsu kantoris, cenas kosmoss par telpām, meklējām alternatīvas un atradām vel dziļāk centrā tērbatas un ------ stūrī, daudz lētāk, īsti nesaprotams ar kādu domu tas čalis savā attālajā centrā tādas cenas tur :slap: Lai gan par to jau tika domāts kādu laiku tika iepirkta arī jauna programmatūra, vakar beidzot visu iekārtojām un sākām uzstādīt kompjus, lai šodien var sākt strādāt un prikols, ar maziem, jo maziem burtiem aizmugurē rakstīts, ka jāaktivizē bija 90 dienu laikā cd key savādāk viss pa pipēlēm, labs, 10 licenzēm MS Office 2007, kāds interesanti ir sods par nelicenzētu programmatūru uz biroja kompjiem? :D

Šodien Ģertrūdes baznīca - Skanstes iela 1h 30min, sniegs rullē :muahaha:

----------------

OMG izskatās vel ir idioti, kas tādu mēslu lostworlds spēlē psc. Vienu brīdi jau likās, ka tam mēslam ir beigas, jo reklamēšanās bija pieklusušas, jauns patčs iznācis, ka atkal atdzīvojies? :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Šodien vispār ftw diena. Iesākās ar to, ka miega deficīta dēļ es nogulēju ķīmiju un izrādās, ka tur bija kontroldarbs un visiem atzīme un man nē. noob. Tad skolā bija skolēnu deficīts, jo nezinu kapēc visi nozuduši(allien attack?). Bija jautra diena, bet manu smiekla lēkmju dēļ un kruto kolēģu dēļ skolotāja sāka man borēt, ka es ar savu runāšanu tērēju viņu stipendiju(lol?). Ķipa runājot viņi neko neuzzin un tamdēļ nebūs liela stipendija. Es, protams, nenormāli pārrēcies, bet skolotāja pilnā nopietnībā stāsta, kamēr visiem līst asaras un krīt no galda ( :muahaha: ).

Atnākot mājās bija jākurina apkures katls, tas sagādā galvas sāpes, jo man šķūnis ir tik robains kā holandes siers un visa malka slapja un ar sniegu.

Pēctam atklājās, ka man jākarto māja un nav ko ēst.

So, diena ir FTW.

Link to comment
Share on other sites

Mums Liepājā gan sniedziņš ir tikai TIK,cik viņs ir :( Vienīgi pātīkami silts un bez vēja :0 Cik nu silts var būt pie -3 bet nu tomēr :) Ar šodienu izlēmu,ka ja notiksies kaut kas labs,tad nedzeršu :) tā kā Dinamo uzvarēja spēlē ar tik tiešām foršām emocijām,tapēc arī nemaz necentīšos vairāk pihāt :)

Link to comment
Share on other sites

Ar bratanu shodien 2x jau piebraucamo celju tirijam viss viena sniegaa... kaiminji ari pidari netiira savu celju zb.

Tikko skatamies pa logu chalis mocaas ar mashinu no poh iesim izručit :D Aizgajam sho izstumam un tad vel divus izrakam araa... iela vnk fantastiska viss ar sniegu un apaksha brutals ledus ka pats knapi turies kajas :D

Link to comment
Share on other sites

taa vakar kopīgi ar savu sievieti uztaisījām frikadeļ zupu :) Tā kā šodien un rītā man vēl ir ko ēst ;) Da vispār man jau 3šā atvaļinājuma diena,bet boorings,tāds it kā mēnesi jau mājās būtu notupējis...Pofig paņēmu 6paka alus un 0,5l alkoholisko 20% kokteili,tas na sjekiji slud4i :) it kaa šodien Pablo ir meitenu vakars,mošk izšļūkt ielās? :) Bet nu lab,jāgaida hoķis :)

Link to comment
Share on other sites

:) Tā kā šodien un rītā man vēl ir ko ēst ;) Da vispār man jau 3šā atvaļinājuma diena,bet boorings,tāds it kā mēnesi jau mājās būtu notupējis...Pofig paņēmu 6paka alus un 0,5l alkoholisko 20% kokteili,tas na sjekiji slud4i :) it kaa šodien Pablo ir meitenu vakars,mošk izšļūkt ielās? :) Bet nu lab,jāgaida hoķis :)

Tu Rīgā neciemosies šonedēļ?

Link to comment
Share on other sites

Taagad es esmu ahuunakajaa strupceļā :) pamodos viss normāli,paēdu brokastis,noliku rīta kluci,uzpīpāju viss čiki piki...Te uzgriežu CS un ieeju draugos..Pēkšņi ahūnākā beibe,ar kuru jau ilgāku laiku saraxtos pēkšņi man uzraxta, tā kā es viņai minējos,ka man nav ko darīt un man ir brīvs lai braucu pie viņas,ka izguldīs pie sevis,pa wīkendu...Es sāku štukot un domāju aij nē,kam man tas,tāpat uz hoķi netieku,kas man bija primārais braucienā uz RĪGU... 2trā problēma,gaidu kad algu ieskaitīs, tas parasti ir laikos no 13-16,nu šodien toč jābūt,ja nē tad 1dien būs...5tajos datumos parasti ir...Es samierinājies ar domu,ka laikam tomēr nebraukšu jo joprojām ,makā vējš svilpo,a te pēkšņi pēc 10min man pazvana čomaks,pie kura bija doma ieprieksh braukt uz RĪGU, viņš man pasaka ka viņš liepājā ar darba mašīnu,ka vakarā brauc uz Rīgu ka var paķert līdzi :) bļēēēē :) tagad esmu strupceļā pavisam :) tātād ja braukšu tad noteikti dahujā piķi nodzeršu,kas mani pagaidām atbaida :) Tad ir doma it kā ar larinu varētu braukt,bet tad jakoļī lai dūda paķer sev draudzeni priekš Larina :) varētu jau arī 1ns braukt, :) Nu 3šais variants ņemt savējo līdzi atkrita uzreiz :) Lab tagad attaisīju aliņu un ceru uz jūsu palīdzību ko man darīt?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...