Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ahh šodien noskatījos Avataru un nu karoče vienā vārdā - kruta!

Tik daudz žanru vienā filmā - fantastika/komēdija/romantiskā/drāma utt.

Godam pelnījusi to zelta statueti ;]]

:bitchslap:http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=42725&st=30

cik var teiktnepatīk tavs vārds?

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Regulārā sezona beidzas 7.martā, bet ir jau vēl reāla iespēja, ka Dinamo tiek play-off. Pasaules čempis sākas 7.maijā. Bet pa vidu jau vēl ir visādas pārbaudes spēlēs, tā kā Good Menam nesanāks īpaši garas brīvdienas. :)

Fok, ārā laikam ir pārāk auksts, lai spēlētu hokeju. Ģīmi tomēr negribas atsaldēt. Nu nekas, vienu dienu tomēr var brīvu paņemt, citādi sanāk katru dienu kapāt.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Lai goodmenam vismaz kaut kāda pauzīte sanāk :whistling:

Ej dēt :DD Velns pastaigāju pa centru sapirkos daudz daudz gaļas un nedaudz pasaldēju galvu,tiko padzerot siltu tējiņu,jūtos jau zolīdi pēc cilvēka :) Problema ir tikai tajaa,ka ledusskapiii stāv 6paka priekš hoķa :) Velns drīz jau sāksies OLIMPIĀDE un būs daudz daudz negulētu nakšu,tas galīgi nav laba... šodien šmorēšu pildītu karbonādi ar sieru :)

Link to comment
Share on other sites

:DD Velns pastaigāju pa centru sapirkos daudz daudz gaļas un nedaudz pasaldēju galvu,tiko padzerot siltu tējiņu,jūtos jau zolīdi pēc cilvēka :) Problema ir tikai tajaa,ka ledusskapiii stāv 6paka priekš hoķa :) Velns drīz jau sāksies OLIMPIĀDE un būs daudz daudz negulētu nakšu,tas galīgi nav laba... šodien šmorēšu pildītu karbonādi ar sieru :)

atsūti bildi pēctam :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Nu taaa nomierinaju savu organismu un tomer nedevos pec vel papildus aliem :) ediens/vakarinjas ir gatavas un turpmakam 2-3dienam man ediens ir gatavs :) 1majaa bildeee shiiisdienas vakarinjas un otrajaa bildeee pa sho gadu sakrajushaas alus rezerves :) Pirms jaunaaa gada iepriekshejo porciju nodevu :)

Focheets ar TELEFONU kvalitate nekada :(

Link to comment
Share on other sites

:muahaha: :muahaha:

:D

šādus vajadzētu nobanot no foruma.

jūtos slikti, man ir....kā to sauc, paģiras? :muahaha: salēju bunkurī normālu kokteili, kaut kādu igauņu džinu un red label. Pamatotas bailes cilvēkiem ir no evor apsargiem, es to izjutu vakar :D īsumā.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Man laikam tāds liktenis, ka autiņiem priekšas ilgāk par gadu veselas neturās. Pēc definīcijas laikam būs - Touregs mani izdupsēja priekšā. Cik tur trūka un būtu paspējis padzīties atpakaļ, bet gandrīz diemžēl kārtējo reizi neskaitās. Apdrošinātāji, here I come. Sliktākais tajā visā ir tas, ka esmu nodrošinājis savu braucamo kaut kādā Džensaidā [Gjensidige] aiz tā faktora, ka tur bija vislētāk un manos plānos neietilpa ar viņiem pēcāk mēģināt kontaktēties, rezultātā man ir pamatotas aizdomas, ka pasākums varētu izvērsties jautrāks nekā esmu iecerējis. Starp citu, šo vairs neatminos un pagaidām arī nesanāk uzgoglēt - cik dienu laikā man pie viņiem jāparādās pēc konkrētā notikuma? Aizbraukšu, pateiks, ka par vēlu un aizsūtīs mājās nah. :)

EDIT* Atradu. 3 darba dienas laikam.

EDIT2* Ak jā, vakar biju uz to jauno LV brīnumu 'Rūdolfa Mantojums'. Dīvains gabals, tomēr nožēlot gan nenožēloju.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...