Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Dokumentu kopijas jau labu laiku nekur nepieņem. Dažos veikalos pat baltās pretī neņem, derot tikai īstās tiesības vai pase. Nezinu gan kāda ir varbūtība, ka dzimšanas apliecību var uzskatīt par personas apliecinošu dokumentu, jo bildes tak tajā nav!?

Ar pasi es izturos tā saudzīgāk, jo maku jau esmu paspējis nozaudēt. Uz īpaši "dzerstīgiem" pasākumiem ārpus vietējā rajona ar pasi parasti nestaigāju.

Link to comment
Share on other sites

bb

5dien dzeram tā pat kā new yearā, bet ejam tikai 2 gan jau paliksim bez kāda zoba. Vai labākais variants, tad kad būs tās būru cīņas tad iemeties pa vidu! :DD

epix, mums skolā nedod jakas pa garajiem starbrīžiem. Pipāt ejam aiz skolas vai pāri ielai, bet esam pārsaluši un rokas zilas, bet ja man būtu jāiet ēst 5x tālāk, tad paldies, iztikšu ar būlkām

Edited by pleasure
Link to comment
Share on other sites

GoooD mens jau 5to dienu kaa dzershanu ir atmetis malaa :) Jo mans 7dienu garais alko maratons bija pa traku :) Taa kaa dzimene nosvineta lidz galam un uz uraaaaaa,tad tagad njemshos pie veselaa sapraata un meigjinashu uzlabot savu veseliiiibu,mazak pipajot,mazak dzerot un vairak sportojot :) Izklausaas neticami,bet pie taa saakshu ariii kartigaaak piestraadaat :)

Link to comment
Share on other sites

:) Izklausaas neticami,bet pie taa saakshu ariii kartigaaak piestraadaat :)

Izklausās jau arī neticami :D Un domāju ilgi tā nenoturēsi :D

Par vienu cigareti mazāk , par vienu aliņu mazāk :D 60m dienā noskriesi :D

Vot tad gan ir ticami :D

Link to comment
Share on other sites

Vel jau lielāks stimuls nedzer good menam būtu, ja viņš apsolītos kādiem 3 cilvēkiem par 1 alus izdzeršanu 5ls kontā ieskaitīt, 1 alus = 16ls emo.gif

dēļ spiediena no sievietes puses, ka ārā esot megaauksti uzvilku otru jaku, kura it kā ir biezāka, lai gan man tajā pašā bija labi, silti, un protams izcepos, ārā nav nemaz tik auksti pff.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Paga paga :) Ljaujiet man vismaz 1hokeja spelees laikaa 3 alus izlietot :) Nu lab ja bullishi vai overtime tad vajadzes ljaut 4trus.... :) Citadi man jau to dailslidoshanu pa LTV7 apnicis jau skatiities katru dienu :) Bet te es ar to nedzershanu biju domajis,kartiigu nolieshanos drizaak :DD

Epix,bet tad jarunaa taa ka tie 3 cilveki par katru nedzerto dienu man katrs parskaita pa 1Ls :DD

Link to comment
Share on other sites

:) Ljaujiet man vismaz 1hokeja spelees laikaa 3 alus izlietot :) Nu lab ja bullishi vai overtime tad vajadzes ljaut 4trus.... :) Citadi man jau to dailslidoshanu pa LTV7 apnicis jau skatiities katru dienu :) Bet te es ar to nedzershanu biju domajis,kartiigu nolieshanos drizaak :DD

Epix,bet tad jarunaa taa ka tie 3 cilveki par katru nedzerto dienu man katrs parskaita pa 1Ls :DD

tad 5ls ir par maz, jo domaju, ka 5 dienas tu izturetu un 6tajaa dzertu un vnk visus tos 5ls ieskaititu vnk atpakalj :D tad summa, ko tu atmaksa ir 20ls, jo 20 dienas izturet bez alko tomer jau ir sakums :D

Link to comment
Share on other sites

Epiiii bet par katru izdzerto alu vai glazi tak gaja runa ? :D Ja saaku ar 1nu,nekad ar to 1nu ariii nebeidzu :DD Bet terminsh deriiibaam nedrixtetu but garaks par 20dienam :DD Da nee pavisam nopietni,viss bus kartiibaa...ALKO saku NEE!

Starp citu shodiene tikai 1nu cigareti lidz shim esmu tikai izpipajis :) Un jaa no riita sanaca pasportot skriet uz autobusu :) Taa kaa viss notiek :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Sesija veiksmīgi un sekmīgi nobeigta, atliek sagaidīt budžeta rotācijas rezultātus un atkal kādu pusgadu var neiespringt :) Šis ir bijis viennozīmīgi vieglākais mācību pusgads manā dzīvē, arī sesija problēmas nesagādāja. Vairāk tika pavadīts ballējoties kā svinot :)

It kā jau varētu sesijas beigas arī nosvinēt, bet tai nenormālajā aukstumā nekur negribas iet, tāpēc palikšu mājās uz dzeršu tējas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...