Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Uhh, atstāt visu līdz pēdējam nav forši. Un vēl tam visam pa vidu aiziet uz klubu nebija īsti laba doma. Mācījos līdz 7 rītā, tad centos pagulēt līdz 11, lai varētu celties un pabeigt steidzamākos darbus, kuriem termiņš ir vistuvākais.

Tad vēl pēc lekcijas būs pamatīgi jāķeras vienam darbam klāt, katrā ziņā garlaicīgi nav, vienīgi miegs nāk :)

Link to comment
Share on other sites

Ehhh reti sheit sanak ieiet, tik daudz, kas cits jadara, bet vienmer patikamie ienaakt palasiit, pasmieties un padomat par sheit aprunatam un interesantaam lietaam :) Vakar atcerejos vienu topiku, kuru man macho solijas piemineet peec paaris gadiem, ja nu kaads var uzrakt topiku par to 7to pasaules briinumu, ko taisas buveet Latvija labprat pats pasmietos par seviim, macho sveiciens tev manu paregji :thumbsup::muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Tātad Goša - vīrietis, ir pārvērsts par sievieti (Margo) tb sievietes izskats, un tagad kad Goša ir pārvērsts par sievieti Margo, bet joprojām ir Goša pēc iekšienes... Jaut. tāds ja Goša (tagad Margo) pārgulēs ar vīrieti viņš skaitīsies gejiene?

Link to comment
Share on other sites

Ja viņš skaitās vīrietis pēc dabas, tad es domāju, ka vajadzētu būt standarta gejam... Tā kā viss tas prikols ir pāri realitātes robežām, tad grūti spriest... Es skatos no tā rakursa, ka viņš tagad skaitās transvestīts piespiedu kārtā ^_^ Tas seriāls mnai arī ir ieintriģējis, jo diezgan krasi atšķirās no visiem bijušajiem itāļu/spāņu mēsliem, kas ir bijuši :)

Link to comment
Share on other sites

Eij tu nost nu i dibenaaa....Bleee es shodien dzeeru,lai gana negribeeju dzert,bet tas jau buutu po...Bet shodien biju pec darba aizgajis uz solariju :) NU ok,it kaa nebiju vairak kaa gadu uz taadiem gaajis :) Nu ko aizeju uz BLUEBOX :P Nosaukums jau vien krimināls (zilā(zilo) kaste :DD) Un ko man jau protams bija japanjem 1majaa reizeee 15minutes...Taa meichinja ar mani flirteejot meigjinaja pierunat ka vairak pa 6-7min 1majai reizei nevajagot,a es vinjai saaku skalot smadzenes,ka es regulaars apmekletajs tjipa ka varu ilgi tureet bla bla,tjipa tev nav pox,es maksaaju es eju cik gribu :D Jaaa bleeee tagad es juutos kaa VEEZIS :DD 1mie simptomi saak paraadiities :) galva saak saapeet,luupas sausas, mugura saak sapeet, vopshem zhopnjiks ir :P Ritaa bails iedomaties kas buus...nafig es teeloju muzhaaru un nepaklausiju vinju nu faq :( Lab ka alus vel ir,ko pihaat :)

Starp citu Jauno gadu svineeshu 80to gadu krāsās :)

P.s. Tas bija staavoshais solarijs ar vibro griiidu :DD Blee kaa trenazhieraa :D Vienigi ka pec 5caam minutem jau atrubiju gribeju pameigjinaat kaa ir bez taas vibreshanas :D Bet man neviens nepateica,ka pec tam ieslegt 2treiz nevar :( Un vel kas tas ventilators tik atri griezaaas,ka muziku nevareja dzirdeet...faq!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Labrīt lasītāji ;):D

Tik tikko pamodos :D Kur īsti vakars beidzās, centrā vai tur pat Mežaparkā, neatceros :D Zinu, ka gulēju ar džemperi mugurā...

Anyway, pirmais, ko izlasiju ir bans "Pimpītim vai Pumponam vai ....." kā tur īsti pareizi, precīzi nepateikšu! Jā, tādi kadri šeit bieži neuzpeld, bet man prieks, ka ir arī tādi cilvēki vai tādi dzivnieciņi :D :D īstenībā būtu bijuši joki, ja tam čalim būtu iedots acc :meele:

Man ir vēl 40min laika, lkm lai ieietu dušā, jo jābrauc uz lidostu pēc drauga :D :D

Vēlāk tiekamies @ cs/tf ;)

Link to comment
Share on other sites

Nav ko spēlēt visādus draņķus, pokers tikai čakarē nervus, vismaz triobetā ^_^

Goodij, es tiešām nesaprotu, cik tu vari izdzert, šitādā garā jau drīz nejutīsies kā normāls cilvēks, ok, nav mana problēma.

Tad es vēl tā padomāju, cik ilgi varētu nodzīvot zaļi, ja varētu savākt atpakaļ visu naudu, ko savā mūžā esmu notērējis nevajadzīgos mēslos, ko esmu nodzēris un ko nopīpējis, ja sāk rēķināt, tiešām paliek bail, sen jau varētu sākt celt savu māju. Bet nu jau es esmu pirmais, kas par šo filizofē.

Vienīgais prieks, ka beidzot ir beidzis līt un ir uzsalis kaut cik prātīgs lediņš un uzsnidzis sniedziņš. Šodien jau paspēju paslidināties pavisam nedaudz, ceļš pilnīgs spogulis, labi, ka nekur tālu nenācās braukt, bet vajag jau lēnām radināties pie ziemas stūrēšanas, jātrennē atpakaļ ievasarojušo refleku pret slīdēšanu un mašīnas savākšanu slidenā laikā. Nezinu kāpēc, bet man patīk ar rokasbremzi paslidināties tā mierīgi un izbaudīt centrbēdzes efektu, hehe, nu tas tāds sviests vien ir, bet tāpat reizēm patīkami =]

Ziemassvētki un Jaungads ar vairs nav aiz kalniem (KALNS vispār forumā kko raksta? =]), jāsāk štukot ko darīt. Pagaidām tā vien liekas, ka Ziemassvētki tiks pavadīti klusi, ar ģimeni un Jaungads, iespējams, pie čoma klubā, pie reizes paķerot drauga vārda dienas svinības, cerams, ka būs patīkams pasākums, 20Ls un dzērieni visas nakts garumā par brīvu, mājās varbūt sanāktu lētāk, bet ja solās būt kluss Jaungads mājās, tad tomēr labāk kkur citur.

Šodien tā nedaudz paspēlēju pubā šeit, nu vispār vairs nav tas, kā te bija agrāk, prieka pēc, šķiet, gandrīz neviens vairs nespēlē, kas mani apbēdina. Vai tiešām spēli jāspēlē ar sakostiem zobiem lai kādam ierautu lodi galvā? Man tas baigo prieku nekad nav sagādājis, patīkamāk ir ar kādu parunāt, izsmieties, padziedāt (vai ne Ezi, bet tu jau arī esi mīksts palicis, tāpat arī gūdmens par zadrotu palicis =]) Kas vēl iekrita atmiņā, bezbiksis ar tāds mēms palicis (kaut nedaudz runīgāks par visiem pārējiem, kas tajā brīdī bija serverī), nu nav vairs tas. Taisni jābrīnās, kā nieka, 1 gada laikā, viss var tik ļoti mainīties, sāk likties, ka drīz te būs jāspēlē, kā cietumā ^_^ Bieži lasīti teksti par adminu trūkumu, hehe, kad es spēlēju, onlainā bija apmēram 8 admini... šitādā garā pubā vairs netiks spēlēt neviens standarta spēlētājs, būs padsmit admini un pāris salagas, kuru agri vai vēlu nobanos... Traki, pasaule sāk iet uz galu, atnāk viesi - izdzer alu...

Labi, jāiet nosnausties, viss tika rakstīts pie pilnas apziņas, tā kā man nepiešūt komu, lūdzu =]

Arlabunakti čabulīši, saldus sapnīšu un jauku dienu :* ;)

Link to comment
Share on other sites

nu fāāāāk pasteidzās pirms manis.

Ārā mīnuss 2000000 grādi

IIsteniibaa tikai -8 graadi, fuck man atsalushi pirksti tiko aaraa piipeejot, ka nevaru ar garumziimeem parakstiit. Skolaa arii pipec, itkaa bija doma pabeigt visu uz 6+ tas bija iespeejami, bet sanaaca taads pisiens, ka nedeelju pirms visiem gala kd kas buus shonedeel saslimu, a nee iisteniiba divas ieprieks saslimu un sakraajas uuber paraadi un taa paardozeeju ar visu, ka paraadi par slimoshanu + parastie klases def kd + gala kd un skolaa biju visu nedeelju liidz 18:00 un taa divas nedeeljas, un maajas ap 19:30, tad privaatuchene un tad tikai ap kaadiem 22:00 maaciities uz jauno dienu atkal 5-6 kd, tas pizdec. Un sanaak, ka buus PAT prieksmeti ar 4 videejo pizdec, nu lab 5 veel ok tos naakam semestri uzvilkt uz 6+ un here I come high school, bet tos 4 gan gruuti, jo pat ja videejo tur uzvilksu uz 6 tad tikai 5, a vidusskolaa tikt ar 6+, bet ceriiba mirst pedeeja, visiem noveelu labi nobeigt semestri. :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ф.

Вrв ir dirsв, vnk dirsв. Bails iedomвties, kas bыs tuvвkajвs dienвs...

Gudvumen pameta labu domu par karstvоnu, biju jau galоgi piemirsis par to dziru :) Bыs kвdu vakaru jвpaтem pвris pudeles, pоpзjamais, jвietinвs halвtв, vilnas zeнзs un jвlaiю lunis pie pc :lol:

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Naiss. Vakar sapriecājies par smuko sniegu devos pēc mašīnas un nolēmu pavizināties. Viss bija forši un ziemas priekus es izbaudīju pēc pilnas programmas...līdz devos mājās un nolēmu izmest pēdējo līkumu, kur mašīnu sanesa un es ielidoju apmalē. Pēc tam no dažiem garāmgājējiem uzzināju, ka daži sīkie iepriekš tur bija lējuši ūdeni, kas noveda pie tā, ka tur bija tīrs ledus. Okey, pofig...mašīnai bojājumu nav nekādu, izņemot mazliet saliektu (+ieplīsušu) aizmugurējo disku.

Btw, cik nopietna varētu būt ~4cm plaisa uz diska un cik izmaksātu diska remonts?

P.S. Vēl man patīk tas, ka šodien vēl ne reizi mūsu krutajā pilsētā ceļi nav bijuši kaisīti.

Edited by Roy
Link to comment
Share on other sites

Aizgāju uz skolu man pasaka, ka stunda nenotiek. Pats stulbākais bija tas, ka zināju vajag ilgāk pagulēt. Par laimi atprasījāmies no vienas stundas, tā rezultātā nenotiek 5 stundas. pa to laiku biju jau mazliet sasilis un gatavs iet mājās. Mājās iedams sapratu, ka vējš + sals = burtiski dibenā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...