Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tagad shtukoju :) Dzert talaak vai nedzert :) It kaa vel ir 15min laika,varetu aizskriet pakjer prieksh sevis 0,5l shnapsiiiti un iet uz klubnjiku :)Bet vai vajag,tads ir jautajums...It kaa varetu arii palikt majas iegriezt,CS pec tam 00:00 paskatities boksa machu Valelujevs-Hejs,un tad iet chuchet,ritaa vismaz normali atpuusties,bez galvas sapem :) CS spelet bez alus arii nemaz nebuutu forshi :) lai gana 6alinji jau izdzerti,saak gribeeties veel :) isti nezinu ko dariit :) Dooooh....Need backup :P Aij doooh....Laikam palikshu majas...bet nu gaidu kadu tel. zvanu :)

Link to comment
Share on other sites

Par dzeršanu : jā, es 5dien izdzēru pārāk daudz, jā es biju 4 klubos un vel tekilā, jā es nodzēru tik daudz naudas, cik vidējs latvietis pelna mēnesī, jā es biju ar 2 sievietēm :muahaha:

Bet ne par to ir mans posts, es vienkārši šausminos kādas tagad ir intereses, džeki izvēlas labāk WOW nekā dzīvi un es to nerauju no zila gaisa, man ir tā teikt draugi no inet vietnēm, paziņas? Draugi jau laikam nevar teikt, jo es viņiem nekad visu nebūtu gatavs atklāt, nu teiksim tā, paz\istami cilvēki, kas bijuši atkarīgi no WOW. Nu viņi saka tā, ir vai nu draudzene+ dzīve vai tikai wow, te arī uzcepies topiks par wowu, kur iet tādas sarunas, ka skatos ieplestām acīm WTF!? :blink: Protams es nevienu neesmu tiesīgs mācīt, katrs izvēlas pats kā iekārtos savu dzīvi, bet es varu ieteikt tikai izbeigt spēlēt kaut ko tik jēlu, kas paņem visu tavu laiku, lai pēc tam nav jāprasa draugiem vai kādā interneta vietnē(kā gign) kā iepazīties ar meiteni, man bail piedzerties, lai nevemtu, man bail iziet no mājām utt. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Bet, tu zini kāds kaifs, kad izkrīt epic sets un tu spied /roll un tiec pie tā vai kad party memberi tevi uzslavē par labu tank&spank un hilošanu. Un tad, kad tu ieliec itemu AH par x3, lielāku cenu un kāds muļķis nopērk un uzvarēt arenā 2v2, kur pretiniekos ir discpline priest vai ress druid vai arī, kad tu uzvari dueli pie ogrimmaras/stormwindas ar 10%health un visi apkārt spiež /clap un tu /bow visu priekšā vai arī, kad tevi /w un saka, wooow kads kruts mounts vai gear! Kur dabūji? Vai paprasa ceļu, kā tikt līdz gnomereganai. :lol:

Pats, nespēlēju(spēleju, kadreiz), bet man liekas tie ir iemesli, kapēc viņa tiek spēlēta.

Link to comment
Share on other sites

Jam par to spelešanu agrak man bija tikai CS biju tik laimigs kadu izšķaidiit u.t.t. Tagad pa retam sanak uzspelet jo jutos nezeligi garlaicigi tikai tapec ka man ir parak daudz brivaa laika. Bet nu ak jel... man tiešam zhel tos cilvekus kas labak izvelas spelites nevis realo dzivi.

Vispar sen šeit nav nekas rakstiits... laikam tapec ka nekas tads interesants nenotiek.

Link to comment
Share on other sites

She`s gone :(

Plkst 12os zvans no muterites, celies braucam !

Pieceljos, skatos lejaa stav mucha ar suni... braucam !

Piebraucam pie veterinaras klinikas! Un mans 14 gadus vcais spriganais takshelis vairs nav :(:fsckinsad:

Sajuta nav no forshakajam, kad tev acis skatas takshelis, kas ar tevi ikdienaa ir bijis kopaa un nedad raustaas pec sprices ko sanjema ! :@ :@ :@ Es vnk saku raudat :(

+ pec tam man vel nacas izrakt mazajam takshelim kapa vietu ! I feel so fckin terrible !

Shodien pacelshu glaziti par mazo nelaikji ! :(

Link to comment
Share on other sites

Kas tam šamam bija, ka dabūja špricēt nost? :( Man mājdzīvnieki ar ir sirdij tuvi, bet nekad nav lāgam veicies, no pāri par 10 mājdzīvniekiem, kas mums jelkad bijuši, dabīgā nāvē miruši ir tikai kādi 2 vai 3... Kaut kā neiet... Man arī bija brūns takšels, bet kkur aizklīda, un visdrīzāk, ka nobrauca... Sen atpakaļ bija man īru seters, vārdā Lesija (tad vēl seriālu nerādīja ^_^), šamā kādus 6gadus izvilka un piemetās audzējs... traki... Ko nu te bēdu stāstus tagad saukt... Vispār nevar pierast pie Rudens, totāla depresija nāk virsū, nekas neliekas jauks un patīkams... Ar finansēm ar hujova... Ehh... varbūt jāaizbrauc uz Liepāju atpūsties uz dažām dienām, bet atkal vajag naudu ^_^

Varbūt darbu atrast, bet kur lai dabon darbu ar nepabeigtu augstāko, bez darba pieredzes... Nu nav... Nu tas ar pieder pie depresijas... Varbūt kādam ir kāds saulaināks stāstiņš... man gan patika tā plakāta ideja, fieni tā izdomāts, pazudis lācītis un milzīga bilde ^_^ Vismaz kaut kas foršs... Stāstam nav nobeiguma...

Link to comment
Share on other sites

Bija vinjam smaga shaize ar niereem...

Kaa paderas uudeni, taa srazu pachuraa un atkal slaapst... izaarsteet vairs nevareja delj vecuma.. 14 gadi tomer ir ilgs laiks takshelim... taa jau bija tiiri spirgans... pat vel pirms braukshanas kakji patrenkaaja un man srazu palika stulba sajuta... bet nu jau vairs nav ko !

SUNJU MAN VAIRS NEKAD NEBUUS !!!

Link to comment
Share on other sites

telefons, iekrita vannaa (labi uudenii) jau tresho reiziii? :buslabi: un beidzot/nee taa nedriikst teikt, vinjsh nestraadaa .((

pilniigi raudaat gribaas? :meitene:

p.s. nenjemiet telefonu uz vannas istabu.

p.s.2 un nemaz neiedomaajaties man prasiit, ko es dariiju vannaa ar telefonu? :lol:

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

:buslabi: un beidzot/nee taa nedriikst teikt, vinjsh nestraadaa .((

pilniigi raudaat gribaas? :meitene:

p.s. nenjemiet telefonu uz vannas istabu.

p.s.2 un nemaz neiedomaajaties man prasiit, ko es dariiju vannaa ar telefonu? :lol:

kad man bija 3310 nokia (urlu truba) man pods viņam bija ikdiena, bet viņš izdzīvoja visulaiku.

Link to comment
Share on other sites

:buslabi: un beidzot/nee taa nedriikst teikt, vinjsh nestraadaa .((

pilniigi raudaat gribaas :meitene:

p.s. nenjemiet telefonu uz vannas istabu.

p.s.2 un nemaz neiedomaajaties man prasiit, ko es dariiju vannaa ar telefonu :lol:

ko tu vannā darīji ar telefonu? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nju vnk shoreiz taa sanaaca un arii ieprieksheejaas reizes dikti nelaagi sanaaca, spleeleeju speetiiti un noliku maigi uz malinjas (un telefons) kaa jau savu dariidams, zvaniija un ar loku iesliideeja vanna :lol: ?otreiz dzeerumaa podaa iekrita, tas gan bija fui? :huh: un shodien njuuu vaaks pilniigi .D stulbi taisiiju ciet vannas to puljkji un izkrita no maajas baikas kabatas vannaa

viss, skaidrs?? ^_^

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

?otreiz dzeerumaa podaa iekrita, tas gan bija fui? :huh:

Kad Riigaa vel stradaju arii man izdevaaas,galigaaa cukaa it kaa meigjinaju kaut kam zvaniit un fak,iekrita podaaa :D Un galvenais ka struuukla vel speciiiga :) A kur tagad likties,ko isti glaabt :D Bija bail ka ar lielo struklu,jo iedzerts bija laba daudz :DD nenoskaloju lejaa :D Taa kaa tolete tika pieslapinaata ne pa jokam :D pec tam zem krana noskaloju paaris sekundes pastradaja un pec tam CHAU :DD Majas ar feenu pazhaveeju,bet peec paaris men pats nokavaaas :) bija olveidiigais :)

Link to comment
Share on other sites

Def Leppard + sarunas ar divām foršām meitenēm šķiet būs mani izvilkušas no divu nedēļu depresijas. Nu un vēl fakts, ka BEIDZOT nedēļas nogali nepavadīšu truli blenžot datora monitorā. Rīt, pēc ilgiem laikiem, jāaiziet uz datoru lekciju. Būs kaut kāds megatests. Vienīgi škrobe, ka 7.00 jāceļās.

Early mornings is such a pain in the ass.

P.S. Hell yeah!

c8scgguczutsu0a2se8t.png

Link to comment
Share on other sites

Khe...

Nu uzliku Windows 7 RC... itkaa min requirements 1gb RAM, bet es ar savu 512 ipashi nemaz nesudzos... viss ir ok !

PC beidzot atkal kaa rakjete... portativais gan nevis stacionarais... tam vel neesmu ticis pie jauna baroshanas bloka un ljoti ceru, ka tikai baroshanas bloku vajadzes, ja nee, tad jameklee nauda jaunam PC... nekas cits tad neatliek !

Un cs stabils 100fps... :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Kādas 10 dienas jau esmu slims. Dzer sīrupu, rij šaibas, 60x dienā izšņauc degunu.. tā tagad ir ikdiena. Tagad jūtos palicis galīgi stulbs no cs spēlēšanas visas dienas garumā. Skolā tā jau sūdīgi gāja + tagad vēl 2 nedēļas tur neesmu bijis. Izskatās, ka līdz decembra beigām būs jālabo atzīmes.

Link to comment
Share on other sites

^_^

ļoti labi :)

Šodien pilnībā izbaudīju sava jaunā 22.5 collu lielā monitora darbību pievienojot HDTV kabeli :khehehe:

apstījos allworth flash filmiņu,rakņājos tālāk un uzraku ultimate orgy :superlol:

tā mazā filmiņa man lika padomāt,kā bija toreiz kad es biju kopā ar draudzeni - bija otrādi,es visu laiku runāju :superlol:

lai vai kā,izbaudu savas brīvās divas nedēļas jo mūsu,10viddusskola vienkārši ir tik kruta ka viņiem jāliek citi logi/durvis :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...