Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Jā! Pa nakti sēžu forumā kko skatos, bet tad pēkšņi: '' KRA, KRĀ " skaņa pa visu māju. Ļoti tracinoši. cash nebiju lasījis šito, bet vakar arī tieši to pašu ieraudzīju skatoties uz tavu profīlu! :khehehe:

Šonakt būs jāiet ātrāk gulēt, jo rīt daudz jamācās, pietam vel jāsaskalda pedējā malka. :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Blee vispar kur var parbaudiities uz aknaam?man arii aizdomas ka kaut kas isti varetu arii nebuut tik labaa kartiibaa kaa pats juutos...taas pashas aknas vai plaushas deretu parbaudiiit...noteikt iar gjimenes arstes izraxtu vieglaak butu dabuut viiziti pie pareizajiem dakteriishiem :) Blleee tik sudigi bet tomer ari zhel ka alus vairs nav :(

Link to comment
Share on other sites

Good men, es оsti neesmu iedziпinвjies, bet Tu regulвri kod cs spзlзjot, nevis izklaidзjoties? ( рajв gadоjumв cs par izklaidi neuzskatоsim ).

Vispвr diezgan depresоvi, vakar kaнis tika atrasts beigts, baigi юзl, jo tikai 6 gadi. Jocоgвkais, ka bija iedomоgs, resns, gudrs, bet bieюi tзlфja, ka neko nesaprot, bet tagad pat pietrыkst, ka nav tв `iedomоba` mвjвs, otram kaнim ar skumоg. Jвdomв, vai тemt vietв citu kaнi. Atkal britu zilo? Bet vзlme ir dabыt lоdzоgu kaнi ar lоdzоgвm оpaроbвm, lai mums nebыtu vienвds ar to kaнi, kurр vзl dzоvs. Eh, tagad jвtзrз laiks un jвmeklз jauns.

Link to comment
Share on other sites

Kā es šeit ienāku , tā lasu kad GooD MeN`s atkal piedzēries :D

Aizej uztaisi ALAT (ja pareizi atceros) , tad zināsi vai ir bojātas vai nē. Un domāju ka tev ir jau :D Jo man pat ir :D Bet man ļoti maz , un tev gan jau būs ļoti daudz :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Tik nesaprotu, kāds prikols regulāri dzert, spēlējot cs :unsure:

Gudmen, tev ir problēmas. Ja pieteiksi vizīti pie manis, tad spēšu tev palīdzēt :khehehe:

Alus ledusskapiii ir?Ja jā,nu tad davai es laižu pie Tevis :) Neee nu kaa es skatos hokeju un pihaaaju lidz piepihaajos un tad jau protams darba dienaa tak neieshu tuseet,bet gan CS uzraushu :) vakar vnk taa piepihaajos ka nekur nevareju aiziet, lai gana vakar sakaam ar alu turpinajam ar jagermeister,kuram pat zapinju nemaz nevajadzeja :) tad atkal alus iemaldiijaas pa vidu un beidzaas viss ar 50gradigo piparmemtra likjieri :DD Tad it kaa gribejaam braukt pei Larina sagjrbties un tad uz klubnjiku bet es nez kaadaa neizskaidrojamaa veidaa iekaapu un savu majas puses braucoshaa mikrinjaa :P Nu vo un taa es iegaju veikalaa panjemu alinjus un saaku CS zipaat lidz 2:00 skjiet ka ap 3:00 iegaju tikai gulet :) aij pox :) Ritaa hokejs lidz ritdienai jaattiet :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...