Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nekad tā komanda nav tikusi izmantota cēliem mērķiem.

Patiesībā, es viņu izmantoju diezgan bieži, kad netiku specos, lai kādam pasekotu līdzi. Pēc idejas, mirklīti pēc nāves es "it kā" kļūstu par specatoru, tādēļ nav iespējams caur team switchu tikt specos. Nākas iemest sevi jebkurā no komandām un tikai tad caur team switch ieiet specos.

Link to comment
Share on other sites

Dirsā! Vakar nosēdēju 5h izolātorā. Ui ble , policisti papisushi manus cimdus un nauda ir pazudisi (kas bija skaidra), tagad no rita braukshu uz slimnicu , pieregistreshu galvas traumu (aka sitienu pa galvu no menta , kuram prasiju ar kadam tiesibam vinjs man aiztur, sanemu atbildi pisaka veida). 1dien jaiet uz adminstrativo sedi , ble ka es tos meslus izdrazishu.

Link to comment
Share on other sites

Es tik vienu postu esmu vakar ieraxtijis :DD Vairak nekur savus vakardienas postus neredzeju :) hmm....... Tas ir labi :) JO neko isti no vakardienas neatceros... :)

Vopshem alus un beigaas Shampi ar Balzamu dzert nebija prata darbs :DD

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

TAs bija man domats? :DD Un ja jaa tad kas pie velna tas ir? <_<

Atveru tiko ledusskapi skatos JUHUUUUU Alus bundzinja ir...Jo minerali pa nakti izdzeru,baigaa poxa :) bet velns es vakar esmu nopircis alinju parnacis majas attaisijis bundzhu un ielicis ledusskapii :DD Bet nemaz tik sudiiigs atshaleejies vinsh negarsho :) Galvenais ka auksts :)

Link to comment
Share on other sites

Tieši tas pats uz 1.6 jau kuro dienu nevaru paspēlēt cs'u. CS:S nedaudz jau apriebies, gribas normāli GIGN'ā pagriezt. Šī diena varētu teikt ir izdevusies, vismaz nakts noteikti. Pagaidām domāju ko varētu darīt, laikam jau jāiet gulēt, rīt pēdējā brīvdiena šonedēļ. (nu bet protams) 1dien jau atkal ierastais cikls, skola. nu, cik nu ierasts, biju slims un gandrīz divas nedēļas negāju uz skolu! :]

Par to software iekš cs'a, tiešām kāds nevar palīdzēt? Ja kāds var, tad ziņojiet privāti, ok? :)

Link to comment
Share on other sites

good men, nekas tur godīgs diemžēl nav. Jo skatītāji balsoja par vārdu, nevis par priekšnesumu vai vēl jo vairāk par dziesmu. Te varbūt visi zin tādu aishu un to, kāda viņa ir, ko viņa dzied un bla, bla, bla. Bet, kad aizbrauks uz turieni, tur neviens nesūda nezinās par tādu aišu. Viss, kas tiks vērtēts būs priekšnesums. Bet nu no otras puses, lai iet labāk viņa, nekā gejs reiniks, vai tās pārējās traģēdijas. Šī gada atlase, galīgi iesūkāja, jo nebija neviens sakarīgs dziedātājs.

Ā paturpinot nedaudz par krieviem. Jā tā nu ir, ka manī mīt šis aizspriedums, ka visi krievi ir vienādi. Visnotaļ ticu, ka lielākā daļa ir sakarīgi. Bet nu pēc tā ko man ir nācies redzēt nekas par to neliecina. It īpaši dažādie notikumi olimpisko spēļu laikā.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

bullet nee nu Donam bija tiiri 100procentiiga Eirovizijas dziesma kura domaju nemaz nebutu tik slikta un kas uzrunaatu daudzas valstis ipashi tas tulkojums tajaas visaas valodaas,bet nu OK,Aishas balss bija speciga un arii shovinsh tiri taads vnk un forshs :) Kaa buus taa buus :)

Prikolo tas ka krievi jau 3sho gadu suutiiis Djimu Bilanu :) NU lol 3reiz sutit 1nu un to pashu makslinieku :) Cammon domaa ka 1reiz vinneja,toreiz kad vel Pljushenko dancaaja uz ledus :) KAS ta shoreiz Ovechkins raadiis savus trikus ar ripu ? :)

Link to comment
Share on other sites

Good men - ALAT/ASAT analīzes ir lai saprastu vai Tavas aknas pēc izlietotā alkohola daudzuma vēl šancē. Iesaku uztaisīt.

vai to var izdariit majas celjaa? Vai tomer jadodas pie dakteriishiem? Ja ir iespeja majas celjaa to noskaidrot OKej dod pamacibu,ja bus jadodas pie dakteriishiem,tad tas nekam neder :) Es joprojam no vasaras vel neesmu pat pret difteriju sapoteejies :(

Link to comment
Share on other sites

Alise /user/inbox/new/7856 ?

2010.02.28 16:35 #apakshatu toch esi slims! nepietiek ka mani skaties draugos, peec mazaam pieziimeem sheit, tu mani blokjee..

beet prieksh kam tu atkaarto sheit to pashu ko www.draugiem.lv?

ar kuru galvu tu domaa?!

vnk negaidiiti ka pats ej ar sevi pretrunaa :)

un jaa, jeega... liela saals deva_ kaapee jaanoliedz to ko dari?!

post-11910-1267368042_thumb.jpg

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Varētu padomāt, ka tur ir ko redzēt...

par ko tu puukjiii?! par to ka skaipaa blokjeeju.. nu tas mazam smaidam :)

bet ja godiigi.. iemaacies runaat, rupji runaat jau kopsh 19kkaada gada nav stiliigi, es maacos redz kaa sanaak :10cm:

a par tavu mineeto paranoju, zini neko noliegt nevaru.. vinja attiistaas realitaatee

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

aiii.. negribeeju lai saakaas kipish :)

naidu pret maniim luudzu vienaa topikaa, nevis katraa pa vienam postam, laba ideja ;)

tieshaam ja kaads veel uzskata ka taa ir veljas mazgaashana tad ziniet... jau sen ir izdomaati veljas automaati, taa kaa visa velja mazgaajaas kopaa :lol:

kushinju ^_^

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Alise /user/inbox/new/7856 ?

2010.02.28 16:35 #apakshatu toch esi slims! nepietiek ka mani skaties draugos, peec mazaam pieziimeem sheit, tu mani blokjee..

beet prieksh kam tu atkaarto sheit to pashu ko www.draugiem.lv?

ar kuru galvu tu domaa?!

vnk negaidiiti ka pats ej ar sevi pretrunaa :)

un jaa, jeega... liela saals deva_ kaapee jaanoliedz to ko dari?!

lol izskatās, ka hivemind tevi mīl :)

Link to comment
Share on other sites

"

Nu un ko man tagad dariit? Beigt dzert vai iestāties klosterī? šodien noskatījos Iron Man baigi labaa filma,lai gana vinja ir veca 2008 gada un aprilii jau iznaks 2traa dalja bet filma istenibaa superiiga 2h20min vnk aizraujos sizhets.. Pec tam noskatijos I love Paris 2010 gada filmu ar John Travolta :) Istenibaa Travolta nav zaudejis asumu :) Un vinja jaunaa frichene (lisaks) blee padara vinju par iistu gangsteri bet te vinsh bija labais :) Tagad cepu karbonadi un velak ljoti ljoti pratigi FRIII uz pannas cepshu :DD:muahaha:

Link to comment
Share on other sites

:) Istenibaa Travolta nav zaudejis asumu :) Un vinja jaunaa frichene (lisaks) blee padara vinju par iistu gangsteri bet te vinsh bija labais :) Tagad cepu karbonadi un velak ljoti ljoti pratigi FRIII uz pannas cepshu :DD:muahaha:

Runājot par to Iron Man, jā filma tiešām ir laba, esmu viņu pārskatījis reizes desmit... Tagad arī gaidu otro daļu ar nepacietību.. Ja jau tu saki kad I Love Paris ir laba filma vajag noskatīties :) A nu jā , es iešu paēst gardu zupiņu! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...