Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Fakingaas stirnas ,mani jau ir nogalinajushi :) Es eju gulet! Bljee riita pamodishos un man bus sudigi un man bus jaiet uz darbu un es to negribeshu dariit,un es jutishos pec dirsas,un tas nebus labi! bet nu es jau esmu pie taa pieradis un esmu tam gatavs :) Vopshem tikai pieveikts 2l NEMIROF,1l FINLANDIA,1L ABSOLUT,2L VERMUTS,3pudeles RIGAS SHAMPIS,1,5L MARTINI ASTI SHAMPIS,2 MOKAS un 1ns 0,7l BONAPARTS uz 7-8 cilvekiem!Man ir ahuunaa koma,es peldu uz gultu karuseljus kjert :)

Link to comment
Share on other sites

Bļē, nu FAKIN' STIRNAS. :( Vakar baigi biju nobriedis paķert mierīgo vakaru, bet kaut kā netīšām izgāju ārā. Protams, aiz atmiņas zuduma no pagājušā weekenda pirmo alus pudeli atverot noteicu "Nu ko, draugi, tad par stirnām ja?". Vakara noslēgums joprojām ir tīts pamatīgā miglā, bet zinu, ka man būtu jābūt morālajām paģirām. Ņemot vērā, ka neko daudz neatceros, tad ir tikai pamatīgas fiziskās. Ā, un pa seniem laikiem no rīta pamanīju novemtu verandu, značit vismaz man vakars tiešām bija izdevies, par stirnām! :D

Link to comment
Share on other sites

Ouu fuck. Tikko pamodos... Vakar tadu komu nokjeru. Zinu ka k-kur 7njos no rita pamodos un tik slikti palika. Laikam kungji vietas nepietika aizgaju vienu reizi pavemu tad atluzu k-kur. Un jaa iipashi daudz neko neatceros... bet bija labi!!! Visas malinjas sap tatad esmu baigi ardijies :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...