Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:slap:

tikai 2 reiz mūžā esmu piedzēries tā, ka vajag jau vakarā sēdēt pie poda :)

Dodos frizēties un ta' uz kino. Ceru, ka iet normālas filmas...

Vienmēr esmu dzēris ar mēru, bet šoriez gribēju drusciņ vairāk, un redz ka pārspīlēju.

Link to comment
Share on other sites

Huuh nu tie tik bija heloviini.

Vakar vnk centra tripojam no viena bara uz otru un beigas bija tada koma. :D

Ar kajam gajam majas no centra tjip uz vienu partyu a tu tik ņiši bija gandriz vienam pa galvu sadevu. Aizgajam majas gulet. Vajadzeja tomer palikt centra. Bet nuuu tik nice atdihaļi :D

Link to comment
Share on other sites

Divus vakarus pēc kārtas atverot pirmo alus pudeli es viņu pacēlu gaisā un noteicu - "Par Stirnām!". Un divus vakarus pēc kārtas es neatceros kā tiku mājās. Secinājums, ka par stirnām dzert nav veselīgi, bet no otras puses tas, ka tikko pamodos nozīmē, ka pasākums laikam bija izdevies, jo beidzās tikai 8:00 no rīta. Sākumā gan likās, ka cerības jau zaudētas un vakars būs neizdevies, jo tika nokavēts šmigas iegūšanas termiņš un pa vidu vēl visādas interesantas problēmas, bet nu beigu beigās vecās klases salidojums nosvinēts par visiem 100. Šodien pat ar prieku paskatos spogulī uz savām paģirām un svilpodams eju pēc kārtējās ūdens krūzes, kas gan nav tik viegli kā izskatās.

Ak jā, alū IR spēks.

Link to comment
Share on other sites

Es šovakar atkal pieļāvu kļūdu. Gribēju uzspēlēt CS un iedzert alu. Un es nopirku tikai 4 alus. Reāli ir tā, ka es bez šmigas vairs nevaru paspēlēt. Tas ir tāpat kā mašīna bez degvielas. Cilvēks bez ūdens. Pasaule bez sievietēm.

Link to comment
Share on other sites

nūūū... izdomājām izveidot tankistu klanu (nezinu kam bija tā ideja)

4 tankisti un suns. bijām reizēm kādi 6 tanksti, bet tas nekas :) āāā, mums nav tikai ne suns, bet arī zaķīts. īsti nezinu ko viņš tur darīja, bet ok :D

gl ezīt tankā

Link to comment
Share on other sites

:(

pirmais nebija uzdzeramais tiko atbraucām uz pirti un cerejam, ka būs tur.

Beet nē.

Un par to idiotismu gribētu redzēt, kā tu to pateiku mazajam lāčukam acīs :D hhaaha kāds no jums pazītu viņu tad nu tie kopā ar mani smietos par minOrity

:P

Edited by owns
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...