Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Beet nē.

Un par to idiotismu gribētu redzēt, kā tu to pateiku mazajam lāčukam acīs :D hhaaha kāds no jums pazītu viņu tad nu tie kopā ar mani smietos par minOrity

:P

minOrity prosta nolaifers... ;]]

ignore vinja postus.

Link to comment
Share on other sites

Nu tā - aizvadīta sestdienas nakts spēlējot cs. Ou mai gād, kas tikai nenotika. Visā visumā var teikt, ka TANKS bija uzdevumu augstumos. Žēl par mūsu diviem tankistiem un suni, kuri nebija. Akal pāris bildes, ko izdevās noķert.

Mega lol rofl rush #1

post-727-1225607128_thumb.png

Šeit notiek superātrais rush. Ātrums aizrauj.

Patika moments, kur ezīc teica, ka mēs nemākam lekt. Nācās iet visam apkārt :D

Mega lol rofl rush #2

post-727-1225607111_thumb.png

Šeit tīms sapulcējas un dodas superātrajā rushā, jau citā kartē.

ūūū, mans personīgais rekords, pagaidām, vienā roundā sadurti naži.

post-727-1225607134_thumb.png

Kā četriem tankistiem, mums bija arī savs suns. Šis no oriģināla atšķiras ar to, ka šis runā :D

Paspīdēja vēl visādas gudrības, bet es jau miegu ciet un knapi sagrābju spēkus, lai uzrakstītu šo sviestu.

Ai, arlabunakti .....

Link to comment
Share on other sites

Manā zobu pastas tūbiņā dzīvo oranžie rūķīši. Tie zog saules enerģiju un izraisa anticiklonus un zema spiediena apgabalus.

Viņiem tur iekšā ir ēdnīca kurā pasniedz kurpjušņores ar gaļu.

Visalik esmu centies kurpjušņores nomainīt pret spagetti makaroniem, bet rūķīši ir kategoriski pret miltu produktiem, jo viņu ticība to liedz.

Drīz man mājās vairs nebūs kurpjušņoru.

Ko lai dara?

Link to comment
Share on other sites

Iegāju domubiedros izlasiju diskusiju un norēcos ne pa jokam. Dialogs bija tāds:

-Kas tad isti var notikt ja stereoidus gadas injicet vena?

-psc...ppotomu 4to maslo eto ne krovj...jopt...i tvojo serdece skaget tebe good bye

-geroin tozhe ne krovj- i serdce gavarit pam-pa-ram-pam-pam (devil)

:D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

:)) varat iedomaaties klases reakciju :))

Jā, kaut vai tādēļ, ka skolā mācās cilvēki, kuriem ir īpaši izteikts domāšanas veids :D:superlol: Viens ir taisnleņķa, otrs divpunktu. To var arī manīt katru dienu, spēlējot cs, ka kāds tev pastāstīs par to, ka vālēs tevi un darīs vēl sazin ko...

Edited by spalva
Link to comment
Share on other sites

Šodien algebrā rakstījam kontroldarbu. Forši, ka par viņa eksistenci es uzzināju 10 min pirms lekcijas. Kaut gan šaubos vai tāpat mājās būtu kaut ko mācījies. Bija 2 uzdevumi un tie paši visiem vienādi. Kronis visam bija, kad pasniedzējs kontroldarba vidū uztaisa 10 min pauzi un pats aiziet projām. Labi gan, ka neviens nenorakstīja. Mūsu grupai šodien paveicās (f!@# you, gludais :meele:) un Operētājsistēmu vietā varējām paklausīties smadzeņu drātēšanu no M$ promoteriem par to cik M$ ir foršs, kādas maksas un bezmaksas iespējas mums sniedz un ka M$ ir foršs. Pag, es jau teicu, ka M$ ir foršs..? Neliels storijs: LU studenti daļu no M$ programmatūras var saņemt par brīvu un uz viena kursabiedra jautājumu kāpēc viņam būtu jāparaksta līgums, jāgaida 2 nedēļas un tad jākačā legālā Vista, ja viņš var nopizģīt nelegālo uzreiz trakeros, promotere atbildēja, ka ja var dabūt legālo, kāpēc jākačā nelegālā. Būtu vismaz hotj sadirsusi, ka nelegālajām nav apdeitu, tas ir slikti un par to tevi var ielikt cietumā pie Avokado.

Aa, jā, atpakaļceļā mājās redzēju, kā viens žigulītis bija X5 sānos ielicis :)

edit: lol, tiesham pipeli moka.

edit2: pilnai laimei garumzimes kaut kur papisas.

edit3 aka P.S. tā cash ar kaami pavada brīvdienas (saceri kaut kādu stāstu jel):

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Bljeee sucu alinju pec alinja :) nu jau 3shais alus,kuru par stirnaam iedzeru,jo man riitaa un pariit briivs :) tas nozimee,ka viss ir baigi forshi :D Vopshem araa iestaajies no vakardienas tads neforsh paveess laiks! brrr! No riita kad ieraudziju ka araa tikai +1 grads,cho ta pazuda visa iedvesma doties uz darb! brrrr!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...