Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kuram vispār kādi plāni/kurā vietā svinēsiet?

pa ilgiem laikiem svinēšu kopā ar ģimeni. Visi radi būs vienu viet sabraukuši. Ir jāpaskatās, kā visi paaugušies un kādus bēbjus sataisījuši :D

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Varbūt kāds zin, no rītiem Alunāna ielā ir kur mašīnu nolikt? Vai tur viss ir pārbāzts nejēgā?

Pa lielam uz Alunāna ielas vienmēr var atrast kādu vietu brīvu. Kad tur strādāju, parkojos uz stūra, kur nevarēja uzlikt sodu par neesošo talonu :D a menti nelika sodu, jo vienā mājā strādājām un sarunājām :D

Link to comment
Share on other sites

Pa lielam uz Alunāna ielas vienmēr var atrast kādu vietu brīvu. Kad tur strādāju, parkojos uz stūra, kur nevarēja uzlikt sodu par neesošo talonu :D a menti nelika sodu, jo vienā mājā strādājām un sarunājām :D

:) es jau biju tur, vietas diezgan :)

Link to comment
Share on other sites

Man liekas trakāk ir ka uzšauj ar akmeni pa kāju, bet nu varde jau arī nav nekas kruts.

P.S. Sūtot no dealextreme + pieliekot drop shipping service būs man jāmaksā kāds muitas nodoklis ievedot Latvijā?

Link to comment
Share on other sites

Eh, cik jauka profesija izvēlēta... prakses laikā 3 dienas pie Bārtas čillojot ar aliņiem uz kanoe pa upi. Bija nedaudz arī "jāpastrādā", mazie nometnieki jāpamāca ar drošības tehniku un airēšanas pamatiem,tas bija tikai pirmajā dienā un pilnīgs čills. Mugura jauki sūrst, iedegums pa pirmo. Atklājās, ka kurss ar katru gadu kļūst ar vien mīļāks un saliedētāks, tas tikai priecē, ka tagad esam tikai kādās 3 grupās sadalījušies, nevis kādās 9ņās, kā tas bija sākumā :D

Lai nu kā, divi 10nieki nopelnīti konkrēti foršā atpūtā.

Laikam jāsāk kravāties un caur veikalu jāšauj uz māju pusi, mātei Līgai jāieķer kāds presents, un tad jau jāsāk domāt, kur un kā pavadīt šos vasaras svētkus, ir 2 kompāniju varianti, pagrūti izdomāt kaut ko, ja arī neviens cits neko nezin, ko īsti grib darīt. Lai nu kā, cerams būs jauki svētki.

Link to comment
Share on other sites

Tas man nav primārais ^_^ Kā arī domāju, ka nekas labs nesanāks, ja būs tikai tā kompānija, kuru domāju... Ja uzradīsies dažas labas, kuras ir plānā, tad jau laiks rādīs :D

Kādu marinādi gaļai jūs liekat šogad? Es nesen taisīju to foršo baltvīnā ar zaļumiem, sanāca izcili laba gaļa, ir doma atkārtot. Varbūt kāds zin vēl labāku variantu? Nekādas bbq mērcītes un nekādas majonēzes, kečupus, lūdzu :)

Link to comment
Share on other sites

Etiķa marināde ir so yesterday un atēsta, ka šis variants nederēs. Garšo jau tie sīpoliņi, bet tomēr prasās pēc citas garšu buķetes. Cerēju uz kaut ko stipri oriģinālāku. Varbūt ir kāda special GIGN recepte? :) dyversantam vajadzētu zināt kā ielikt labu šašliku, jēra gaļu gan jau, ka es nedabūšu, bet nu gan jau ir arī cūkas gaļai (ne jau cucinjsh`am :D), kas labs zināms :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...