Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ideāla nedēļa pagaidām, jo:

  • Vakar vinējām pirmo vietu starp skolām, basketbolā
  • Vakar notika tikai četras stundas, jo bija jāiet spēlēt
  • Šodien bija tikai piecas stundas
  • Rīt būs tikai piecas stundas
  • Kļūst siltāks, tas nozīme, ka varēs iet ārā basi spēlēt :)
Edited by Asijs
Link to comment
Share on other sites

Sveiciens pavasarii :dejo:

kameer spiid sauliite

solaarijs sen jau nav mode, vareetu dot saliidzinaajumu

solaarijs = aadas izshuushana + pigmentaacijas trauceejumi

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Labāk sagaidu vasaru un saulītē :)

+tas iedegums neizskatās dabīgs, viegli var pamanīt.

Ok, tas tā :)

Jā, jā, ādas vēzis garantēts. Viss tas lielais procents, kas staigā uz solāriju, ir ar ādas vēzi. Nu nerunā gan muļķības. Solārijs, starp citu, attīra bronhus, ārstē klepu.

Tā kā man ir tieksme ziemā galīgi izbalēt, es arī šad tad aizeju. Ziemā var normāli sasildīties, auksti pēc tam nav, esi iededzis mazliet. To sūdus uz acīm nelieku, vnk aiztaisu acis. Kaut gan iesaka jau, jo plakstiņi ir pārāk plāni, lai pilnībā nelaistu starus cauri.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā man ir tieksme ziemā galīgi izbalēt, es arī šad tad aizeju. Ziemā var normāli sasildīties, auksti pēc tam nav, esi iededzis mazliet. To sūdus uz acīm nelieku, vnk aiztaisu acis. Kaut gan iesaka jau, jo plakstiņi ir pārāk plāni, lai pilnībā nelaistu starus cauri.

Pats esmu tikai 3 reizes bijis solārijā, piespiedu kārtā, taču tomēr uzskatu, ka tas ir skaistumkopšanas tipa pakalpojums. Neviens uz solāriju neiet, lai ārstētu klepu vai attīrītu bronhus, ne tā? Un, ja mēs runājam par skaistumkopšanu, tad manuprāt taisnība ir visiem tiem, kas uzskata, ka solārijs veido nedabīgu iedegumu. Ir diezgan pretīgi skatīties uz tādām sievietēm, kas pārvietojas apkārt nevis ar jauku, brūnu iedegumu, bet gan pretīgā, violetīgi brūnā krāsā. Tiešām, labāk vasarā padzīvoties pa pludmali, uzspēlēt bumbu un iesauļoties dabīgi. Nezinu kā citiem, bet man īpaši nerūp tas, kā es izskatos, taču vasaras iedegums parasti saglabājas līdz pat ziemai. Jāpārcieš tikai pavasaris un viss. :)

Link to comment
Share on other sites

pikaso, iet gan. Hroniskiem bronhīta slimniekiem ārsts iesaka apmeklēt solāriju reizi pa reizei. Un reāli, ja man sāk kasīties kaklā, vai parādās viegls klepus, es izmaucu tēju, aizieju uz solāriju, kamēr temperatūra nav sākusies un vakaru nobeidzu ar tīru šņabi, uzkožot citronu. Kas gan var ārstēt labāk.

Tas pretīgais violetīgi brūnais iedegums rodas no tiem bronzas krēmiem. Ja lieto pretapdeguma krēmums bez jebkādiem sūdiem, kas krāso vai nelieto vispār, apmeklē solāriju reizi nedēļā, nevis katru otro dienu, tad var tikt pie visai normāla iedeguma.

Link to comment
Share on other sites

Da nafig es jau otrro dienu pec kartas esmu cukaa? Nu cammon... Rigas Dinamo pie visa vainigs... Ritaa it kaa var atpusties ,bet nu ja gadijumaa 6dien Rigas dinamo uzvarees,tad ir chau,,,, es nodzershos lidz griiidai apsolos... Bet nu ja zaudees, arii tad domaju ka dzershu delj sapeem,kas atkal nekam neder... dzivosim redzesim :) tagad jaiet chucheet,nu vismaz japameigjina :DD

Link to comment
Share on other sites

Šorīt gan pietrūkst saulītes :( Kā nekā Piektdiena ir klāt. Skam, laikam jau nemaz neesi dzirdējis par tādu lietu, kā adblock pluginu, kas nerāda reklāmas ;) Solārijpuikas sucks... tas uzreiz asociējās ar brūnu džekiņu, balinātiem matiem, briljanta blingiem abās ausīs un dainis&gatis saulenēm, kuras vairāk der sievišķiem... brr...

Link to comment
Share on other sites

Šodiena (šonakts) bija vislabākā kāda pēdējā laikā bijusi. Viss sākās ar to, ka es uz centru aizbraucu 12 vakarā ar 1 latu kabatā. Satiku vienu meiču ar pazīstamām meičam un čuvākiem. Gājām uz vienu bāru, satiku vēl 2 meičas, viena bij totaly wasted. Aizgājām uz Victory Pub! Tā meiča kas bija wasted pēkšņi sāka ņemties ar vienu 35 gadīgu angli ;D Ok viss čiki piki, mēs iepazināmies ar to angli un viņa draugiem un viņi sāka mums uzsaukt dzērienus.. Carona un Henesiji lija glāzēs kā traki.. Tā aizritēja pāris stundas, pa to laiku es izdzēru tikai 3 aliņus jo esmu nozvērējies sev daudz nedzert, savādāk sāku vārīt visādus sūdus.. Sāku runāt ar vienu angli - no kurienes tu esi, ko dari, brīvdienas vai kā? Viņa atbilde - I'm from England, yes I'm on holiday and no' I don't pee on Latvian monuments like other British does ;D

Jā un beigu beigās es atbraucu mājās ar divām meitenēm un tiku smagi piedzirdīts un tad kad viņas aizmiga sāku domāt, ka man vairs nenāk miegs.. Tākā sēžu tagad šeit un rakstu savu sviestu. Ceru, ka kādam būs interesanti lasīt, jo pēdējie raksti nav garāki kā viens teikums un pilnīgi neatbilst tam, kādiem postiem šajā topikā vajadzētu būt :D Ā jā, man patika goodija posts, izskatās ka viņam te ir kautkas līdzīgs twitteram ;D Katru reizi kad es lasu viņa postu viņš tiešām saka visu kā ir, t.i. - viņš ir pālī. HI5 good ;D

Peace

Link to comment
Share on other sites

Šodien cik saprotu Dinamo Rīga spēle? :)

Spelē, spelē!! :)

Nu ko laikam jau atkal jācer ka zvaigznes būs sacēlušās viņu pusē un mūsējie vinēs vēl 3 reizi pēc kātras CKA!!!

Link to comment
Share on other sites

Kas tad nu, pārpīpējies NARKOTIKAS?

overmind, Victory Pub ftw. No turienes ir daudz jautru stāstu. Pagājšgad pie blakus galdiņa dzēra pašvaldības ments (civilijā), sāka ar mums draudzēties un tas viss beidzās ar braucienu ap 24:00 mentu busiņā pēc šmigas uz Lapu (veikals Pārdaugavā, kur tirgo cauru nakti).

Link to comment
Share on other sites

Jā lapu zinu, dzīvoju blakus ;D Es tajā victory pubā iemaldijos cik es noprotu vip zonā un tur bij 3 half naked čīkas. Tad es ieraudziju apsargu kurš izskatijās pēc baigā mafiozi rīkļurāvēja, sametās bail un sapratu ka tur nedrīkst iet ;D

Link to comment
Share on other sites

Kur tas Victory pub atrodas? Vismaz aptuvenu vietu nosauciet, kādas iestādes blakus atrodas. Un kā tur ar cenām?

NĒ, es GŪGLI neizmantoju.

EDIT.

Nevarēju nociesties un izmantoju gūgli :D

Vismaz kādas atsauksmes uzrakstiet :)

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Agrāk (pirms gada, pusotra) tur bija forši, tagad gavno. Pirms tam pīpētavā (atsevišķa telpa, kur var kurīt un kvasīt) nebija iebāzts stulbais biljarda galds, kurš aizņem lielāko telpas daļu un kuru nevar normāli uzspēlēt, jo traucē sienas (lol), lai normāli uzsistu. No 5 ādas dīvāniem ir palikuši laikam trīs. Lēts Lāčplēša alus - 0.5l/1Ls, garšo arī pēc lēta alus. Ir dabonami arī normāli. Tie maksā ap 1.5Ls. Grauzdiņu cenas neatceros, bet ne pārāk dārgi un garšīgi. Pēdējā laikā tur ir pilns ar underage/knapi 18gadniekiem. Bieži ieklīst ārzemnieki. Pagājušo kursu nodzīvoju tajā bārā. Dzērām katru otro, trešo dienu. Ehh, atmiņas, atmiņas..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...