Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šovakar jūtos samērā draņķīgi - iesnas, galva dulla... Ir kāds labs līdzeklis pret iesnām?

Taka man sakrājušies skolā daudz darbi lūgšu Jums palīdzību! Vajag atrast vienu čerņu Latvijas konstitūcija 8 nodaļas 116 panti. Vai kāds var izpalīdzēt? Skolotāja lūdza un teica ka ieliks par to atzīmi.

Link to comment
Share on other sites

Kads nezina ka noverst tadu lietu kaa ja gribu izlasit kadu postu man vins ir jaspiez virsu, agrak bija taa forsi bildiite posts, bildiite posts, bildiite posts. Tagad tada lieta kad uzspiezu uz topica redzu topica autoru un vinja postu bet parejie posti zemak vienaa kaudze, besii spiest uz katru postu un lasiit. Pirms tam viss bija erti parskatams :) Dzeru kafiju un edu svaigas bulcinjas :)

Link to comment
Share on other sites

Man arī vienreiz tā bija. Arī besīja, pēc 10 min čakara atradu. :)

Jeija! Esmu deadalive skrīnšotā! :D

EDIT: Btw, slims esmu, mājās sēžu. Besī! Jāiet cēes kaplēt. :D

Kāds var pateikt kas bija jāraksta konsolē lai stūrī pie naudas rādītu to tabuliņu ar fps?

Edited by reiniz.lv
Link to comment
Share on other sites

net_graph 3

net_graphpos 1 (laikam... 2 bija pa vidam ja nemaldos un labi atceros :D )

Par manu dienu liidz shim runajot... d1rsaa mati, teikshu kaa ir, no riita vnk uzshas, jaceljas uz darbu, bet masa celjas agrak, pa maju bljaustas armuteriti vaax...

Iekapju busa, izdomaju sedeshu prieksha, lai neaizmigtu, a she tev, priekshaa shoferis seez un grauz semkas... domaju pateikt prikolu, bet nepateicu (Daj semki patcan!!!) ! :D

Aizeju uz darbu, a she tev, domaju 2h laist luni, liidz 12iem, nee shefam vajag dahuja lampam spuldzes uz stiprakam, pec tam vel kresliem skruvites pievilkt visai zaalei... jebal, tagad sezu sava mikstaja kresla un neko nedaru :D Laikam bus jaiet barot vezitis aka dzit zaarkaa nagla aka pipeet :D

Link to comment
Share on other sites

kr4 nerakstiishu ar garumziimem. Ka jau ieprieksh dazhi labi teica DIRSA MATI! Karo4, ejam ar draugiem uz muzikas konsultaciju, pienak viens pazinja saka: "Tom, tevi urlas gaida ara" Es prosta uz dirsas. Uzreiz prasu kas par lietu utt. Chalis pasaka ka kjipash ka dazhi vinju aizstikushi utt es atceros ka mani klasesbiedri vienu chali kursh ir urlu barinja nosaukushi par miiksto utt. Es prosta vnk palieku bez vardiem. Izejam no skolas, skatamies jap 9chuvaki gaida mani un uzreiz def teksta piepishas. Tas apmeras skan shadi: "Ei, cho ti ahujel? Shto ti pudelis aiztiec..Suka davai 3x3" Es atbildu ka es esmu neprichom neesu vinju aizticis, aizgriezos un aizgaju. Pectam man pateica ka 16:00 pie veca stadion gaidis mani (3x3 fights) es atri izdaru kas jaizdara muzika un pishu pie drauga, tur sazvanu fateri un saku ka mani grib urlas sist es tu vispar neprichom blah blah blah. Fateris pectam atbrauca pakalj aizveda majas, pa celjam pateica, ka saticis pudeli(to chali ko apsaukajam) un prasijis kas par pretenzijam. CHalis pateica ka pret mani nekas tikai pret vienu citu. man pilniigi akmens ka no sirds novelas. Pectam chalis ganjau pateicis savam baram lai mani nesaistiek jo fateris ments. Tagad tikai draugs jaizvelk no ta visa. Rit ganjau parunasim bishku ar to chali.

Link to comment
Share on other sites

Rīt ceturtdien mana mamma ar manu brāli un māsu brauc uz Rīgu aizved Omu un Opi uz lidostu lai lido uz Vāciju, bet es palieku viens pats majās un laikam būs jātaisa kodiens majās! Jo mamma majās nebūs no ceturdienas rīta sešiem lidz svētdienas vakaram. Ideāli varu piektdien piemaukties sestdien pohains gulēt un svētdien laimīgs čilot kur un kādu alu izsist lai ir labāka sajūta!

Labi sveiki es iešu gulēt :)

Link to comment
Share on other sites

quelyd - Es tavā vietā aizietu sadot pa tāsi tiem lubrikantiem ;]

Lielais brālis man jau no bērnības mācīja ka vajag sist tos visus pidiņus! :D

Vispār baigā čerņa brālis ar draudzeni nāks atpakaļ dzīvot pie mums. Šiem vēl drīz bus bērns. Nezinu kā spēšu koncentrēties uz mācībām :/

Link to comment
Share on other sites

Lielais brālis man jau no bērnības mācīja ka vajag sist tos visus pidiņus! :D

Vispār baigā čerņa brālis ar draudzeni nāks atpakaļ dzīvot pie mums. Šiem vēl drīz bus bērns. Nezinu kā spēšu koncentrēties uz mācībām :/

Es viens chista neietu, jo klasesbiedrs aizgaja no konsultacijas un aizmauca atri uz majam. Varejam iet kauties bet nebutu jau tresha, jo neviens cits negribu iet kauties..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...