Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tieši dēļ ši gadījuma vairāk nevienu alkhola saturošā dzērienu nedzeršu. <_<

EDIT: Sapratu, bet ja cilvēks pēc laika nespēj sevi nokontrolēt un gribās vēl un vēl bez apstājas tad kļūst par alkoholiķi un tad alkohols vienkārši indē tavu ķermeni no iekšas un tad mirst.

Es nesaprotu kā tie cilvēki kas gignā regulāri postoto: ''Ehh šodien pamatīgi iedzērām līdz komai, un rīt uz darbu'' Kā viņi iziet uz to darbu ja viņi vēl ir reibumā?

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

āāāāwwww cik mīļi :wub: :wub: :wub: :wub:

Tikko no drauga vārda dienas, ar viņa senchiem norm pasēdējām paēdām(bija vēl kādi viņa radi) bet nu labāk nekā mājās garlaikoties. :)

p.s. wl, turies vecīt.

EDIT: nafig nerāda attachment'u?

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

wL turies, dzīve ir skarba. :( Vispār tukšojot priekšpēdējo alēnu un klausoties foršo Yes We Can dziesmeli iegrimu tādā kā nostaļģijā par šito visu un alu kā tādu. Personīgi man patīk pats alus nevis stāvoklis kādā es nonāku viņu lietojot. Zinu, ka tas nav veselīgi, nav labi un nav arī pareizi, bet ir reizes, kad tā vienkārši ir vieglāk dzīvot. Eh, garš stāsts, pirksti neklausa, galvenais atceries - būs labi.

Link to comment
Share on other sites

GooD`MeN, nedirs! Alus bija viens no galvenajiem iemesliem manai kuņģa čūlai :D Jūtu, ka tagad panesīsies diskusija uz lapām septiņām par dzeršanas kaitīgumu/nekaitīgumu. Kaut gan whatever, tāpat dzeršana bija galvenā tēma šajā topikā..

Mda, saucās gribēju pirms vieniem aiziet gulēt. Ehh.. Rīt gara diena universitātē, pēc tam vakarā jābrauc uz basi un pavisam vakarā jāizpilda padsmit pretīgi uzdevumi diskrētajā matemātikā tb loģikā. Sounds like fun, ain't it?

edit: eziic, man ir līdzīgi: garšo alus, patīk process, taču pālis gan nepatīk. Bet nu kaifam ir sava cena :D

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:group: un neesmu bijusi draugos jau uiiiii kaadas nedeeljas 2vas, juutos lepna :lol:

Ir man bijis lielaks sasniegums kad nebija bijis vairak nekaa pusotru menesi, tas gan varetu beut pateicoties tam ka nezinaju savu paroli. Vienai meitenei liku nomainit un neteikt man, beigas tomer nenocietos un dabuju pasword, laikam tas viss only galeriju delj.

Runajot par to alu man arii vnk garso alus, ceru ka protams neaiziesu par talu, ja vien nesmu to jau izdarijis. Pirms gadiem 2 nekad nevareju iedomaties ka dzersu arii alu viens pats atsevishki nevis draugu kompanijaa.

Edit: Pedejaa laikaa dzeru aizvien retak un retak :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

:)

+1

Jaa pec kadas fiziskas slodzes,kad tev ir reals nogurums izdzert aukstu alinju no ledusskapja tas ir tik forshI! tik forsha sajuta!mmmm! bet tapat iedzert pa alucim vai vairak ir arii forsh! Da taa jau varetu sidreljus suukt,bet man 1na sidrinja vietaa sanak 2vi aljuki :) Shajaa ekonomiskaas krizes laikos,nevar parak sherpi arii dzerstiities! :) Tagad suucu rita kafiju darbaa!

Link to comment
Share on other sites

sēžu chilloju pie pc :D izdzēru tiko pēdējos alco ietaupijumus XD

Klausos šo

Domāju ko vasarā darīt, laikam būs jabrauc mēnesi uz ASV XD

Drīz iesu uz Pumpura Muzeju(Lielvārdē) Solot, bet nu protams es esmu par slinku un es tikai prezentēšu ordeni :P tad vakarā uz Kultūras Namu (Lielvārdē protams) ir doma iet skatīties "Rīgas Sargi"

a un vel doma ienākt vēlāk kādam galvu puba izķaidīt :D

Link to comment
Share on other sites

Ehh mājās visiem skumšs noskaņojums. Atnācu no skolas nokačājās Oušena banda filma tūlīt skatīšos.

btw.. man tāds jautājums (jā zinu ka ir ļoti kaitīgs organismam, bet nu...) Ja es dzeru katru dienu enerdžī drinkus, pēc cik gadiem mans organisms nomirs un līdz ar to es?

Link to comment
Share on other sites

btw.. man tāds jautājums (jā zinu ka ir ļoti kaitīgs organismam, bet nu...) Ja es dzeru katru dienu enerdžī drinkus, pēc cik gadiem mans organisms nomirs un līdz ar to es?

ak mī un žē.

teicies, ka alko nelietosi, bet triec enerdži :lohs:

viena bundžiņa ir sliktāka par 4triem aliņiem

minds ko šovakar dari? moš uz šī vakara tusiņu vēlies atnākt?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...