Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Taatad, shii diena ieies veesturee ar to, ka mani pirmo reizi piekjeera alkohola reibumaa. [ :D ] Protams, vecaaki neko iipashu neteica, bet taas sajuutas. zaebal, bij labs :D Par vakaru iipashi neko nestaastiishu tik pateikshu ka izdeeru pietiekami lai 13agdiis puisis butuu pipelee, taa ka knapi vinju atvelk majas 22:00 :D

Tagad esmu paguleejis, vecaaki kkur aizgaaja.. :whistling: Nesapratu, kaa mani piekjeera mutere, teetis nebija majas [ tuseejas ar draugiem ] laikam taapeec ka skalji runaaju un grozijos :D:khehehe:

Es sho dienu pavadiju diezgan labi.. :thumbsup:

Kaadu laiku centiishos no taa visa attureeties, lai neievelk vel dzilja, kjip liidz mentiem utt! Tagad tik visu laiku pie sevis saku, ka pateicos senchiem, ka neuzlika nekaadus sodus. :whistling: Vismaz viens, 17gadiigs chalis mani izvilka no turpmakas dzershanas. :) Tikko pazvaniju vinjam, pateicos par visu, bet klasesbiedrenem, kas mani taja visa ievilka, ilgi ar vinjam nerunaashu.. Bet paralelklases meitenes bija diezgan miiljas pret maniim un neljjava lai mani atstaaj uz zemes guljam un blaustamies, kaajas knapi tik tureejos.. :D PAr to vinjam chist pateikshos ;]] Tagad jaapskataas kam esmu zvanijis, un tad laikam jaaiet turpinaat guleet. ;]]

Link to comment
Share on other sites

kārtējais vakars darbā, protams darīt nav ko, izlasiju, ka samsungam būs kaas līdzīgs kā iphone, BET ar 2 negapikseļu kameru, it kā, lai modelis nebūtu atronomiskās summās, interesanti cik tad viņam būs cena!?

Link to comment
Share on other sites

aa, vispaaar, 13 gadiigos uz peintbolu vareetu pakjer liidzi? Vismaz mani? Esmu mozgots chalis!!

Tikko teetis atveda majas. Gaaju jau ar draugiem/ draudzenem uz basiisha laukumu.. labi ka taa, es tur vnk negribu raadiitites, tad atkal buutu paali, jebal, es negribu lai mani ved menti uz iecirkni, pohuj ka teetis straada policijaa... Es vnk taa paarbijos ka izdzirdeju ka menit brauc. Nekas, nepiekeeera ka esmu ar apreebushu galvu... Labi ka mamma ar maasu gulj otra istaba, nepiekers varbuut.. Laikam saaakas tusinji ar meitenem utt.. Ko juus ieteiktu, labak logu tureet valja, lai naak svaigs gais un nejuut alkahola smaku ? Piedodied ka raxtu nesakariigi, bet neblatojiet, pohuj ka varbut palielos... ;[[ Esat cilveeki, nesaakat dirst uz maniim, es tik izkratu sirdi.. ;]]

Ja buchers vel dziivo salaspili, sapratiis kas ir silava un kur taa atrodas!!

Cipruss, es vecaakiem pateicu, ka es saprotu savu kluudu, un cerams tas neatkaartosies, bet redz, shodien tas atkal notiek, bet labi ka nekas traks! pff, bet esat cilveeeki nedirshat man virsu, jo ko es jums varu izdariit es tak esmu viena vieniiga 0

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

quelyd, interesanti palasīt ko tu raksti, jo pats atceros kā man bija tavā vecumā. Nu labi, dzert sāku, kad man bija 14. Īstenībā toreiz bija interesantāk nekā tagad - bija jālien kaut kur krūmos tikai lai uzpīpētu, dažkārt manāmi iereibušam jābēg no ļaunajiem policistiem + jāuzmanās, lai atnākot mājās senči nepieķer, ka esmu dzēris. Ahh, bija laiki...

Link to comment
Share on other sites

hahahaha shitaadus prikolus atceros :D Agraak pa ziemu ieej noperc 0,7l un araa pie -10 salsti un klabini zobus un ceri kaut atraak izdzertu,bet iekshaa kaa neiet taa neiet,bet araa liet ariii nevareeja :D Un kad iegaja siltumaaa vo tad sjo bilzh vnm pazuda :) Tagad jau tie laiki ir garam,bet tomer piedzivojumi ir lasiiti :)

Link to comment
Share on other sites

GooD`MeN, oi kā zinu to sajūtu :fsckinsad:

Apetītes veicināšanai, vēl šodien neesmu izmazgājis tos vēmekļus (savējos, laikam. neatceros.) no džempera, kas tur palikuši no pagājušās piektdienas kodiena.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...