Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kaa ir ar autinjiem kuri nonjemti no uzskaites? Ja ar mashiinu sanaak kaut kaadas kjibeles ar policiju var izskaitljot bijushos iipashniekus utt...? Vai regjistros paliek taada informaacija vai balta lapa tomeer?

protams ka var :) datu bāzē paliek visa informācija par mašīnu. Vienīgais variants ir brutāli izzāģēt visus VIN kodus no kuzava ārā, tad gan neatradīs neko

Link to comment
Share on other sites

Es tagad skatos, kā printējas un laminējas tautas skaitītāju apliecības, varbūt kādam ar vajag? vēlam nesavtīgos nolūkos :D Varu uzbliezt :D

un jā, 5dienu atkārtosim...

Sho 5dien? :D

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka šis topiks atkal mirst...

Gūdmen, tev nekas nav lietas labad jādara, lai glābtu tavu topiku?

Es tagad noskanjojos :DD Esmu ienjemis ta saukto veerotaaju poziciju :DD Ko tur daudz stastiit kopsh 7dien pieleju muuli no vinchikiem un visu atvaljinaajumu uz aliem spiedu :DD Tagad jau meigjinu attiet samazinot alu daudzumu :) Vakar ar Nightmare un Larinu savilkaamies ZALJO! Ak dievs :DD Bija njengri,bet vienigi aatri izgaaja :) 2h un biju jau es pats :) Cash skatos no pratiigaa pujkas,kaads man vinjsh vnm licies,kljuvis par anoniimo alkashu! Shodien pec darba ar Larinu aizgajam uz 3 siveeniem izdzert pa alum pec 1na sekoja otrs un pec 2raa turpinajam 3sho un 4to Olimpicaa! tagad paeedu un jaidzer pa alum janoskataas UGUNSGREEKS un jaiet chuchaat,nevaru veljoprojam darba ritmaa ieiet!

DeaDalive turi buru :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...