Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Gūdmens dzer tagad līdz ziemassvētkiem! :)

Pēdējā laikā baigais besis, mācībās ne pārāk labi iet + tuvojas eksāmeni, cerms viss būs ok, bet, jo vairāk par to domāju, jo sūdīgāks garīgais, man šogad vispār kopā ap 10 eksāmeniem, tas ir psc :(

Rīt vismaz varēšu izgulēties, uhuuuu!

Link to comment
Share on other sites

Bļin, skolā (vidusskolā) nebija noteikts kaut kāds kontroldarbu/ieskaišu limits, kas varbūt vienā dienā? Šodien vispār jūtos izdrā... . Pa dienu 5kontroldarbi, 1diagnosticējošais darbs un vēl ieskaite sportā. Tagad izdomāju, ka rīt uz skolu nevilkšos (vienkārši zaebala), bet gan braukšu uz mājām normāli atpūsties. Vismaz vakars ir izdevies +/- normāls. Paņēmām pārs aliņus & šašliku un normāli pasēdējām, tagad noskatījos filmu un taisot iet gulēt...

Bļe, es joprojām nevaru ciest skolu, ka viņi nejēdz kaut kā saskaņot, lai vienā dienā nebūtu faking tik daudz kontroldarbu...vēl brīnās, kāpēc tik daudziem ir nesekmīgas atzīmes.

Link to comment
Share on other sites

Man tieši tas pats kas Hugo. protams, bija dienas, kad skolotāji defaulto ieskaiti traktēju kā klases darbu, bet nu nekad 5 tādus mēs nedabūjām vienā dienā. Parasti skolotājas skatījās grafikā pirms teica, kad ir ieskaite.

Goodmen, tu būsi uz bīčpārtiju? Es gribu beidzot lielāko alkonautu satikt :D

Link to comment
Share on other sites

Ar turienes ceļa būves inženiera papīru varēsi granti šķipelēt uz bedrēm :DD Nē nu tas tāds joks, kas iešāvās sejā... Jelgavas amatniecības skola tože esot normāla, čoms tur izmācijās, tagad normāli galdniecībā šķūrē naudiņas, darbs zem jumta un labi maksā... ceļu būvē būs jāstrādā arī lietū...

Link to comment
Share on other sites

:DD Nē nu tas tāds joks, kas iešāvās sejā... Jelgavas amatniecības skola tože esot normāla, čoms tur izmācijās, tagad normāli galdniecībā šķūrē naudiņas, darbs zem jumta un labi maksā... ceļu būvē būs jāstrādā arī lietū...

Es nedomaaju palikt par to celja buves indzenieri, bet meginat kur citur macities vai ko darit, eju par to prafesiju tikai tapec, ka + vidusskola tur ir, un ir viegli macities.

Tev ir labaki ieteikumi man? ko darit? :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

:D

T0mass a kad es neesmu bijis? :muahaha: Es tak pujka no laukiem,kur nav elektribas un kur tas pasakums notiek un kur atljauts dzert,kad sirds vien kāro :P es tak būšu noteikti,ja nekas neparedzams nenotiks(piemeram mani cukaa autobuss nenobrauks :khehehe: ) Shodien laikam ir iemesls sakt laicigi dzert atkal :DD

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, nu fuck me, šodien tak Enriķi Iglasias, koncis, uz kuru ļoti gribēju aiziet, un paklausīties latino superzvaigzni, bet NĒ, tak jāmācās.

Sawout, vai kāds tev tur niks, tavs sigs vienkārši perfekts, izcils!

Vispār, liels lūgums kādam moderatoram izlasīt ''ZZ Čempionāts'' topika otro lpp, pēdējo manu postu, un pateikt kas un kā, ir man taisnības vai nav. Tā taču ir kaut kāda wl diskriminācija.

Btw, šodien dabūju E-talonu un ar pilnām biksēm laimīgs gāju viņu uzpildīt, un opaņķi, Pļavnieku pluspunktā vēl nevar, un mans labais garstāvoklis pazuda.

EDIT: lolz, kas pa? Man ir noņemts +10% warn, laikam jāpasaka paldies.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Edgar, tev patik ja?

Shodien vnk visu dienu ar draugiem sk8parka spelejam [] (tadu speli, kvadrats ar futbola bumbu..) Munjiki apstajas neko neteica tik luureja :D bija jautri. tagad vnk nereals besis un luru ar vienu aci hokeju, un 11:00 pec hokeja lasos gulet :D

Link to comment
Share on other sites

Ouhh.

Arvien vairāk iemīlos pavasarī.

Arā pat siltāks,nekā dzīvoklī.

Pagājušonedēļu pavadīju vienkārši lieliski un arī šī nedēļa man solās būt forša.

Beidzot atsāku skeitot,šodien sakrutīju dēli un esmu ready to GO.!

Auch,paredzu uz šo vasaru daudz traumu.. :lolza:

Link to comment
Share on other sites

Ev, iesakiet man lūdzu kaut kādu tekstu ko, lai es uzšuju uz T-krekla, un pa vasaru staigāt ar viņu. Nu tipja gribu parastu T-kreklu kaut kādā zaļā krāsā +reāls teksts uz viņa, cik zinu tad ap 5ls tāds prieks maksā, bet tekstu nevaru izdomāt:

''Yes we can'' - ja latvieši ieraudzīs uz ielas, sapratīs, ka no ASV, un tur pat atsprādīs, par to ka 4:2 zaudēja latvija.

Vajag kaut kādu latvisku tekstiņu, ap 3-4 vārdiem tādu stilīgu, kā piemēram ''Tu grillē - Tu rullē'' bet tomēr šis arī nepārāk.

Link to comment
Share on other sites

Nekad īpaši to The Game nebiju klausijies, bet čoms atsūtija vienu pesņu, vot tā gan spārda, mašīnā uz subīša vispār rauj jumtu nost :cool::muahaha:

jālaiž uz dārzu sūkt aliņi, saule atkal cepī :oojaa:

Kas džuisija palagā tik kruts? :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

Fuuuuu :D Skatos ka tomer neesmu te neko ieraxtijis :DD Jo vakar delj taa suuda hokeja,taadaa kramaa biju :DD Nekad vairs nesakshu dzert no riita :D vakars man jau 22:00 beidzaas vannas istabaa uz tepikjiisha :DD shodien taadas neforshas pohas,ka apsveru domu shodien hokeju bez alinjiem skatities :DD bet tas noteikti ir lidz mirklim,kad sajutiishu alus smaku :DD Un kur varu buut tik stulbs,pec kastes alus,knapi kajaa stavot aiziet vel pec 0,7l snjabja :D Shodien nah pardeveju saraashu kaa vinja man notirgoja to pudeli,redzot kadaa es jau taa kramaa biju :DD Man ir kauns... :D jabeidz dzert...jaa shas es un beigshu ipashi ja vel ar ritdienu man atvaljinajums sakas XD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...