Jump to content
GIGN Forum

Procesors


Tamerlan
 Share

Kādu procesoru jūs lietojat?  

109 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hollow life nu jau tas laiks ir pagājis, kad amd ļoti veiksmīgi konkur;eja ar intel.

Tagad veco intel core solo un athlonu cenas lietotu dalu tirguu ir +/- vienaadas, bet intelis performee biski labaak.

amd divkodolu procesori jau nu vispaar ir pilniiga izgaashanaas, core2duo saliek vienos vaartos

Link to comment
Share on other sites

Hollow life nu jau tas laiks ir pagājis, kad amd ļoti veiksmīgi konkur;eja ar intel.

Tagad veco intel core solo un athlonu cenas lietotu dalu tirguu ir +/- vienaadas, bet intelis performee biski labaak.

amd divkodolu procesori jau nu vispaar ir pilniiga izgaashanaas, core2duo saliek vienos vaartos

biski labaaks? lol biggrin.gif pac labakais am2 x2 knapi var sakabinaat vienu no sliktakajiem core 2 duo smile.gif am2 x2 ne tuvu nestaav labakajiem core 2 duo

lidz 2009 gadam smile.gif kad iznaaks amd jaunie

Link to comment
Share on other sites

my Intel Pentium with 3.4 ghz, beat all you fags.  naughty.gif

cik es noprotu, tu aiziej uz iestaadiijumu "Purvs" pasaki "I have Intel Pentium with 3.4 ghz" (jo latviski tu nemaaki runaat), un visi geji tavi. Un tad tu vinjus izceert (beat - 1. tulkojums tildes vaardniicaa ir "cirst"). Man, protams, liels prieks par tevi, ka tu shitaa dabuu, ko veelies, bet domaaju, ka shii nav iistaa vieta, kur par to staastiit. pameegjini te.

Link to comment
Share on other sites

ik es noprotu, tu aiziej uz iestaadiijumu "Purvs" pasaki "I have Intel Pentium with 3.4 ghz" (jo latviski tu nemaaki runaat), un visi geji tavi. Un tad tu vinjus izceert (beat - 1. tulkojums tildes vaardniicaa ir "cirst"). Man, protams, liels prieks par tevi, ka tu shitaa dabuu, ko veelies, bet domaaju, ka shii nav iistaa vieta, kur par to staastiit. pameegjini te.

Labais 10cms.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...