Jump to content
GIGN Forum

Jūsu Domas Par


Sachemz
 Share

Recommended Posts

Čau, nolēmu uzrīkot tādu kā aptauju, kuras mērķis būtu uzzināt kāda tipa serveri patīk cilvēkiem (ar zombie mod, CSDM, parastais, vai veel visādi) un vēlams atbildi pamatot nevis krāt postus vnk iebļaujot 1 vārdu. Man, piemēram, nepatīk ka pēdējā laikā kļuvis populārs CSDM... domāu ka tur nav nepieciešams skills, jo iešaut pretiniekam mugurā vai pa 2 no abām pusēm novākt nabaga teriku nav liela māksla, un vispār tas ir populārs sīčiem kuriem vajag "gaļu", daudz "gaļas". Savukārt man patīk serveri ar maz slotiem, piemēram 12-14, kur vairāk ir svarīga komandas spēle un skills nevis cik lodes tu vari iedzīt terikam aiz kura tu piedzimi ar kalashu rokās. wink.gif zombie mods arī tāds fufelis vien ir, jo man personīgi pēc 5 min jau apnika sēdēt uz kastēm un gaidīt zombijus, kuri savukārt gaida mani... kas taisīja superhero un war3 laikam bija baigi ieņēmis vai pārdozējis, jo cs ir cs, nevis vieta kur visādi spaidermeni rāpo pa sienām un magi mētā maģiskās granātas. tāds lūk ir mans viedoklis, nevienam to neuzspiežu. smile.gif varbūt kāds varēs mani pārliecināt par to ka ar šiem modiem ir jēga spēlēt... XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Čau, nolēmu uzrīkot tādu kā aptauju, kuras mērķis būtu uzzināt kāda tipa serveri patīk cilvēkiem (ar zombie mod, CSDM, parastais, vai veel visādi) un vēlams atbildi pamatot nevis krāt postus vnk iebļaujot 1 vārdu. Man, piemēram, nepatīk ka pēdējā laikā kļuvis populārs CSDM... domāu ka tur nav nepieciešams skills, jo iešaut pretiniekam mugurā vai pa 2 no abām pusēm novākt nabaga teriku nav liela māksla, un vispār tas ir populārs sīčiem kuriem vajag "gaļu", daudz "gaļas". Savukārt man patīk serveri ar maz slotiem, piemēram 12-14, kur vairāk ir svarīga komandas spēle un skills nevis cik lodes tu vari iedzīt terikam aiz kura tu piedzimi ar kalashu rokās.  wink.gif zombie mods arī tāds fufelis vien ir, jo man personīgi pēc 5 min jau apnika sēdēt uz kastēm un gaidīt zombijus, kuri savukārt gaida mani... kas taisīja superhero un war3 laikam bija baigi ieņēmis vai pārdozējis, jo cs ir cs, nevis vieta kur visādi spaidermeni rāpo pa sienām un magi mētā maģiskās granātas. tāds lūk ir mans viedoklis, nevienam to neuzspiežu.  smile.gif varbūt kāds varēs mani pārliecināt par to ka ar šiem modiem ir jēga spēlēt...  XD.gif

TĀ PAT.

Edited by Chiko
Link to comment
Share on other sites

man patīk spēlēt, ja saglabājas CS princips, piemērma, ja nav nekāda moda, vai ir CSDM, pārējie modi vienkārši sagrauj visu CS priekšstatu. Parastais pub serveris un CSDM mods vismaz uztrenē kaut kādu skillu, kā piemēram aimu.

WAR3 - viens no pokemoniskajiem modiem, kurš bojā visu priekšstatu par CS, tiek zaudēa lieliskā iespēja uzrašot pretiniekiem, jo uz katra stūra tevi var gaidīt pa kādam smirdīgam neredzamam humanam. Vai arī normāli sedzot spotu ieskrin viens undeads un uzspridzinās... Nu kas tas par CS?!?! Un ko no tā tu iegūsti īstajam CSam?

SuperHero - vispokemoniskākais mods kāds redzēts. Ar visiem šiem MARVEL komiksu varoņiem, CS tiek pataisīts par apsmieklu. Šis ir mods, kas atbalsta čītošanu, ar visiem superspīdiem, supervālhakiem. Visidiotiskākais no visiem supervaroņiem liekas spaidermens - ar saviem ūltrasuperīgajiem tīkliem ar kuriem ātri var tikt augšā uz sienām un krisīt... Un kas šis par CS?!?!

Uzskatu, ka WAR3 un SuperHero nav CS, tā ir pavisam cita spēle.

Link to comment
Share on other sites

Visi te saka, ka patīk pubs, nekādu modu, nekādu pokemonismu, bet tikko kā mēģini paturēt servu bez modiem un ar klasiskajām mapēc, tā neviena spēlētāja nav, bet kā uzliek pokemonu mapas (most_wanted u.tml.), tā serveris piepildās. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Vislabakais tomeer ir PUB , ar kkadiem 20 slotiem.

Visi tie war3 un sh ir stulbi , jo ieejot vinjos tur skraida kkads chalis ar 10 lvl un visus shauj ar savaam uuber speejaam. zaban.gif

labi nestaasti ..

dazreiz apniik speleet pub`a un var aiziet vienkaar6i relakseeties vaikko tam liidziigu paspeleeties.. man piemeeram patiik ieiet aim serverii kad gignaa neiet..

un spleele ar war3 buutu diezgan reaala.. ja neebuudu pida... kuri ar hackiem speele..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...