Jump to content
GIGN Forum

Gign Pichinu Pachinju...


bencik
 Share

Vai tu butu nacejs uz pasakumu?  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Es pat neatceros ka buutu ar tevi runaajis. blink.gif

lol koshki, man liekas tu daudz ko neatceries smile.gif

vakar pamanijos nospelet veselus 2 latus.

Ak jaa, Koshki tu jau nebiji vienigais kas nocelas smile.gif denja arii bija vakar tiri saguris un Jimmijs vispar bija parguris XD.gif

p.s. ja kads atrada pelekas cricket shkiltavas tas ir manas !!!!

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ble tikos pamodos, a kad es atluuzu? 4.gif

Riktiigi ar Dyversant,Lavrx un Freelancer izdziedajamies izdejojamies thumbsup.gif

Degli ir partikas tehnologs, vareja just kad sho pielaida pie desinjaam, baigi labas bija thumbsup.gif

Denja, nu jaaa.... apvema visu daarzu lol.gif

Pasakums, ok aa lin Beefy tu ir dzeks ar riteni -15 braukaties blink.gifbiggrin.gif

Mahmed vispaar taads dzeks, respect un Jimbugam arii abi divi tagad darba jau seezh smile.gif

Meginu bildes dabuut kompi nesanaak, bled laikam veel smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Un panemat kaads fotoaparaatu, es savejo shonakt esmu veiksmigi padirsis sad.gif

Tu gadījumā nebrauci šodien ar Ķekavas mikriņu 12:05? biggrin.gif

-edit- Ā nē, laikam nebrauci gan, jo tas bija šodien un šodien jums bija tas tuss, kas nozīmē, ka tu tur nevarēji būt. Vienkārši brauca uz Rīgu kaut kādi džeki no dzerstiņa un arī runāja, ka viens padirsis fočuku biggrin.gif

Edited by flashback
Link to comment
Share on other sites

Kur tad palika tā cēlā ideja nepiedzerties? Domāts taču bija mazgāties un iemalkot alu. smile.gif Man prieks, ka šīs gaišās domas pazūd līdz ar pirmo alus malku. krish to droši vien nojauta un pat nemēģināja sevi mānīt sakot, ka tikai padzersies alu.

Link to comment
Share on other sites

Kur tad palika tā cēlā ideja nepiedzerties? Domāts taču bija mazgāties un iemalkot alu.  smile.gif  Man prieks, ka šīs gaišās domas pazūd līdz ar pirmo alus malku. krish to droši vien nojauta un pat nemēģināja sevi mānīt sakot, ka tikai padzersies alu.

Pag tas, kad kaads piedzeras nenozimee kad to izdariija visi mad.gif

Tas kad kaads pievema daarzu nenozime, kad to visi izdarijja .

Bija cilveki, kas izdejojas un padziedaja, uzspeleja pokeru, iepipeja udenpipi un parunajas par dziivi un cs, un nebija visiem pielietas sejas smile.gif

p.s. Sharigan kur tu pazudi?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Svaks pulveris jums, puisi! wink.gif Kur tad jaunibas energjija?

4uvis gan labais - esot visu nospelejis pokera, bet cik nu atceros, vairak par 59.8 santimiem tas nebija! wink.giftongue.gif

tusins biji baigi ok! smile.gif

Beefy

skaties kad pats next time nepaliec bez apaviem un dzemperiem..

aa un peedeejais sprints uz troljuku gan reaali sux.. labi kad slieka baigais sprinters ar savaam kerzaam.. 4.gifD

EDIT: Blinj denja lu46ij, lai kaads shameejam paalis nebuutu turpina dzert un vinja mikimausha sejas vaibsti vnk LOL.. Es saskaitiiju keks kkur 4x gaaja vemt XD.gif

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

aa un peedeejais sprints uz troljuku gan reaali sux.. labi kad slieka baigais sprinters ar savaam kerzaam.. 4.gifD

EDIT: Blinj denja lu46ij, lai kaads shameejam paalis nebuutu turpina dzert un vinja mikimausha sejas vaibsti vnk LOL.. Es saskaitiiju keks kkur 4x gaaja vemt XD.gif

da norm sprints bija devil.gif

bik paskrējām.. iegāju mājā, jau vis kedā bija.. vairs nevajadzēja elsot kā sunim biggrin.gif

un denja gaja vemt vairak ka 4x 18.gif

Link to comment
Share on other sites

Dalja no bildeem

Dalja tapeec, kad fotoaparatam gluks, kad vins visas baterijas iztere 2-3 min. Respektivi lai dabuutu araa shiatas bildes esmu jau 6 baterijas izterejis, aa un veel gluks ar memory kartinju, bet labakas bildes ir dabutas biggrin.gif

Vakars sakaas ar pokeru... Beidzas ar zaudetaam celja naudaam, dzeram naudaam un gandriiz dreebs tika pazuadetas.

user posted image

Komentaari lieki

user posted image

Te partikas tehnologs Deglja kungs. uzdarbojas

user posted image

Galvenaa apspriezhu telpa.. Ko tik nenaacaas uzzinaat thumbsup.gif

user posted image

Nuuu Denja the best biggrin.gif

user posted image

Karoch buus veel bilde bik velaak, kad baterijas aizieshu nopirkshu smiliez.de_2469.gifbiggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

lol kaut kaa esmu palaidis garam to desu cepshanu. Tik zinu, ka vienaa bridi desu shkjivis tika nolikts priekshaa smile.gif

EDIT: Ak jaa lol, apsriezu telpaa var redzet cik dzili Denja ir iegrimis domas laugh.gif

Njaa mahmed to arii ieveeroju ka denja taads zamanchivijs izskataas! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...