Jump to content
GIGN Forum

Gign Pichinu Pachinju...


bencik
 Share

Vai tu butu nacejs uz pasakumu?  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tatad 17 februari, kas ir 6diena planota neliela pasedeshana, majigaja Mezhciema pirtinja, netalu no Statoil

-Dalibas maksa1lsno cilveka.

-Shmigu katrs pats nes peec saviem uzskatiem smile.gif

-vieta ir 5 min gajiena no mezhciema Statoil,pirms statoil metam pa labi un lidz galam- lidz siltumnicaam, tad pa kreisi, garam automazgatuvei un pa labi, un pec 100 m ir muusu pichinju ,pachinju vieta. Domaju tie kas dzivo shaja rajona un apkaart, sho pirti zin smile.gif

No centra ar aizbraukt ar 14, 18 trolejbusu un jakapj pirmaja pietura izbraucot no mezha.

Iet arii 15,21 autobuss.

- Optimalais cilveku skaits ir 30 cilveki, kurus var savietot iekshaa.

-Saakt vakties saakam ap 22:00, iekurinam pirtinju un aidaaaa, ta turpinam lidz kadiem 8 ritaa, nedaudz piekartojam un dodamies maajup 76.gif

Nu tada ir pagaidaam situacija, es domaju varetu savakties un nosvineet vismaz gign ar 5000 registretiem useriem laugh.gif

Atvainojos tiem kuri ieprieksheja pasakuma gign cieta no flomishiem, gan tiem kurus aiztiku, gan tiem kuri tika aiztikti, apsolu, kad vairaak taa neatkartosies un visi, kas meginas atkarot shos trikus tiks navigi slicinati gailezeraa!!!

Dalibnieki -

Wolfblade

Bencik -

Deadalive -

0xdead Beef

Koshkers

Sharigan

Freelancer

dyversant

Lavrx

Mader

Mahmed

Jimbuga

Denja

Deadly?

Dj Erix?

Allworth?

4uwis?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Planu ielikšu vēlāk. Varbūt arī bildes. wink.gif

jaizdoma laiks, kad saakt vakties, ko dariit bez pirtoshanas un iedzershanas(beefy darbojies )

Ja kāds atnesīs teļuku vai projektoru tad varēs uzdziedāt karaoke biggrin.gif

+ tam dvd lasītajam ir tāda kruta fī4a ka var spēlēt zilitona spēles XD.gif

Edited by WolfBlade
Link to comment
Share on other sites

Planu ielikšu vēlāk. Varbūt arī bildes.  wink.gif

Ja kāds atnesīs teļuku vai projektoru tad varēs uzdziedāt karaoke  biggrin.gif 

+ tam dvd lasītajam ir tāda kruta fī4a ka var spēlēt zilitona spēles  XD.gif

Blin kurs nesiis teluku uz taadu pasakumu biggrin.gif Varbuut majas kadam ir kaads nevajadzigs?

Karoche tiko ar wolfblade bijam aizmochijushi liidz pirtinjai, vieta prieks party zajebis smile.gif

Telluks buus un karaoke arii, tikai jadabuu diski. Vieta ir ieksha darznieciba, 2 telpas +pirtinja, statoil ir 5 min gajiena.

Domaju varetu maybe naudu es atkal savaakt un mees ar wolfblade pirms visa shii sapirkt primaro(alus un desinjas) ka arii trauki vienreizejie smile.gif

Laiks no cikiem lidz cikiem 22:00 - 09:00, domaju buus okey, ar transportu arii problemaam nevajadzeetu buut, garaam iet trolejbusi un autobusi...

Respektivi piedavaju katram kas piedalaas uz manu kontu parskaitiit 6 ls, no kuriem 1l aiziet wolfblade par telpaam un parejais mums skidrumiem un rijamajiem?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

man ar laikam būs jāpiekāpj. sen neesmu koškeru saticis.

Buus jau kaads gads un 6 meeneshi. smile.gif Tad man veel bija 15 gadinji, bet tagad jau man paliks 17 peec meenesi un paaris dienaam.

Anyway par pichinju pachinju suutat naudinju. Benchik tu nebuusi kkad centraa? Vareetu tevi satikt un iedot baksi, bet to gan es domaaju dariit tikai peec kaadas nedeeljas, jo naudinju ir jaasakraaj. Shonedeelj taa shvakaak ar vinju ira.

Link to comment
Share on other sites

Nu kas ir tauta, negribaas papirtoties 6dienas vakaraa...

huh.gif

Ali tev bail no koshkera smiliez.de_2125.gif jasn biggrin.gif

Koshker es garanteeju pasakums buus, ta ka par pirtinju jamaksaa kaadi nieka 20 ls, minusos iebraukt praktiski nereali, un tautu savakt es varu da jebkad, ja te aktivitate buus maza, vnk partaisim par Bencik party thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vēl padomāšu - pēc datumiem man itkā vis OK, bet nu...ne īpaši man tie koškerveidīgie ((NHF koška) Tā ir tā paaudze kuru pat totālā pāli es nespēju izprasts)

Dzivigais, man puspasaule aluņus parādā, kā lai es atceros kas par ko...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Es vēl padomāšu - pēc datumiem man itkā vis OK, bet nu...ne īpaši man tie koškerveidīgie ((NHF koška) Tā ir tā paaudze kuru pat totālā pāli es nespēju izprasts)

man tev aliņi jāliek, ja vēl atceries pa ko! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es vēl padomāšu - pēc datumiem man itkā vis OK, bet nu...ne īpaši man tie koškerveidīgie ((NHF koška) Tā ir tā paaudze kuru pat totālā pāli es nespēju izprasts)

Dzivigais, man puspasaule aluņus parādā, kā lai es atceros kas par ko...

Oj, erix, ko tu manii taadu neizproti? Iisteniibaa peedeeja reize, kad es atceros kad ar tevi kautcik runaaju bija pirmaajaa gign paartijaa, kad man bija GANDRIIZ 14 gadi. Tagad man ir gandriiz 17. Varbuut tu sho iespaidu esi njeemis no taas reizes, kad redzeeja apdzeerushos 13 gadiigu cirviiti blandamies apkaart paaliii. Es veel atceros kaa mani kkas nesa guleet, bet es no paguultes izvilku alinju un izlecu pa logu atpakalj uz paartiju. XD.gif

Par citu lietu. Visideaalaak jau buutu ja paartiijs buutu piekdienas vakaraa. Jo tad es braucu uz Riigu uz skolu, un peec skolas uzreiz mochiju uz pirtinju. Bet tagad sanaak ka man jaabrauc maajaas un tad naakamajaa dienaa atpakalj, ja nu vien kkad piekdien kaads netusee, kur es varu pievienoties, padzeries, atluust un laimiigs braukt kopaa uz pirti. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...