Jump to content
GIGN Forum

Gign Pichinu Pachinju...


bencik
 Share

Vai tu butu nacejs uz pasakumu?  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nepiesauc nelaimi, tagad pusLatvija ir slima ar vēderhuizin ko. šonakt piecēlos, bija doma gultu pievemt, no rīta pačurāju pa pakaļu.. nu huizin kā es tādu zarazu norāvu + vēl kādi 7 klasē tādi.

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif pa4urat caur pakalju biggrin.gif

kko LAVRx ar zvanija un teicas buut!

mmm bencik,, khmm edite nevis Dyversant bet dyversant! 20.gif

bet tas taa biggrin.gif

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

bencik,es to printeri šodien vienam pa aliņu atdevu, jo zaibal jau, ka majās vietu aizņem biggrin.gif

vo maita un es ta gribeeju vinju no 9 stava izmest biggrin.gif Buutu gan arii majas noderejis, bet es te nedaudz uz korkja uzkapu, un tad veel tu dzivo gandriiz laukos, nesanaaca panemt biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

blinj 6-dien, 7-dien ir speeles :/ Nezinu cikos maajaas buushu 6-dien no valmieras! + kaa tikshu maajaas jo no riita jaaceljas un jaamauc uz speeli :/

edit: blinj, bet gribeetos redzeet shitos fruktinjus(alkaanus) tongue.gif

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Nu ka tad ir? 10 brauceji? wink.gif Es busu busu! Laikam ar riteni atmisos un mugursoma kaut kadu bruno atvedisu! smile.gif Liidz 11 nakamaja rita gan nepaliksu, bet sadzert ar visiem - 100%! wink.gif

Beefy

mm beefy negribi buut ideeaalz? panjemt iemushiit to video dvd no ieprieksheja tussa??? tad jau varetu ari apstities ieprieksheja pasakuma video mby???? bet ja ne es wnk vinju gribu biggrin.gif

smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_2076.gif

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Taa blin tiko pamodos no smagaas dzershanas kaut kada smirdiga kalngalee....

KAroch tie kas nezin, kur ir pirts bet zin kur es dzivo uz kadiem 8 mochijat pie maniim !!!

Un noteikti pazvanat es ar meiteni buushu 10cms.gif

Kas ar Deadly? Aaa blin ja kaads aizvediis mani uz Lidostu panemtu 1l loti laba viskija?

Un vispaar mle panem kaads poker?

p.s. Shodien iedzeram?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...