Jump to content
GIGN Forum

Gign Pichinu Pachinju...


bencik
 Share

Vai tu butu nacejs uz pasakumu?  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uij vinja buus sajusmaa, iedzers un par dzivi parunaas, bet mee jau pie maniim nebusim ilgi biggrin.gif

Buus tikai viena meitene? Vinjai tur jautri ies. laugh.gif

Bencik, es tagad domaaju, mosh es jau pie tevis buushu ap kaadiem 6 - 7, if thats okey with you. cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Buus tikai viena meitene? Vinjai tur jautri ies. laugh.gif

Bencik, es tagad domaaju, mosh es jau pie tevis buushu ap kaadiem 6 - 7, if thats okey with you. cool2.gif

ok biggrin.gif Meitene tad jau buus projaam, vinjai bail no geimeriem biggrin.gif

Un panemat kaads fotoaparaatu, es savejo shonakt esmu veiksmigi padirsis sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ok biggrin.gif Meitene tad jau buus projaam, vinjai bail no geimeriem biggrin.gif

Un panemat kaads fotoaparaatu, es savejo shonakt esmu veiksmigi padirsis sad.gif

Tad karoch varu braukt agraak, ja? Jo vai nu es braucu aatraak vai arii man sanaak braukt ahujel veelu. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Brauc atraak, tikai ap cikiem, lai es zinu, kad es varu dog.gif , lai nesnaak nepatikama situacija 4.gif

Es buushu centraa ap 18:00, un tad es tev uzzvaniishu, jo noteikti neatcereeshos ar kuru jaabrauc liidz teviim un kur kaapt aaraa, taakaa laiks tev ir daudz lai suniishus mociitu.

Link to comment
Share on other sites

Es buushu centraa ap 18:00, un tad es tev uzzvaniishu, jo noteikti neatcereeshos ar kuru jaabrauc liidz teviim un kur kaapt aaraa, taakaa laiks tev ir daudz lai suniishus mociitu.

Karoch visiem, kas vsipirms pie maniim vacaas - no centra braucat ar 18 trolejbusu, un kapjat pietura unijas iela, tad meklejat 64 vsk(vienalga kaa), un tad zvaniet man !!!

Es domaju shmigu visi kopistiski pec tam mauksim pirkt? smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

blin... tiko nopirku litrigo bruno un jau nav :burp:. Kads bus izdzeris. Man nespid labakas alternativas, ka braukt uz pirti ar velosipedu, jo visu nakti diez vai izturesu un vairs nevelk braukt ar masinu tada stadija, ka neredz celu.. smile.gif

Beefy

Ak tu maita biggrin.gif Ja tu atbrauksi ar divriteni es izdzershu o5 alu tiraja un otru tev virsu uzlieshu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ak tu maita biggrin.gif Ja tu atbrauksi ar divriteni es izdzershu o5 alu tiraja un otru tev virsu uzlieshu biggrin.gif

izdzerts 0.5 alu tiraja un otru man virsu? Man liekas, tu esi leilaka pipele par mani! biggrin.gif

Davai ta - es atbraucu ar riteni un litrigo grantu soma, un tu izdzer 0.5 granta tiraja un vel 0.5 alu virsu un vari man uzliet 0.5 alu virsu (es noviklsu drebes).

Tad uzreizu saucam atros un transportejam tevi uz gailezera slimnicu! smile.gif

edit: un mani ari.. mani jau tagad iesnas galina nost, bet pec apliesanas ar alu.. nu cau!

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

eeee vilveeeki juus te heeey! iedodiet kaads nummurinju kursh dziivo Riigaa centraa es arii gribu braukt tikai ce;ju neeatradiishu uz to pirti! Mezhciems vaajaa puse sad.gif

4uwis numuri jau ir iedoti, mans uz Wolfblade smile.gif

Denja arii buus biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Koshker tu jau biji neskataa, tad kad vel spelejam pokeri un tipa tad kad tu speleji vel, lol cik nu speleji.

Oj pokers bija labs, bet Beefijam bija vien taisniiba, es baigi miizu riskeet tad kad vajadzeeja un kad nevajadzeeja riskeeju par daudz. Bet taa jau po, pakaasu latinju un viss.

P.S. Es veel atceros ka es seedeeju pirtii, viens pats vai ar veel kaadu un dzeeru skruuvi. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

pokerii nospeeleeju po4ti peedeejo celjanaudu 4.gif

koshkers L*** nereaali tracinaaja.. maybe taadeelj kad paalii smile.gif

poljubomu simbats pro 4.gifD

EDIT: opaa shas laizhu uz basiisha speeli kautgan tikai 9 ierados maajaas!

preksh shitaas shtelles baigie pokemoni man :/

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...