Jump to content
GIGN Forum

Gign Pichinu Pachinju...


bencik
 Share

Vai tu butu nacejs uz pasakumu?  

64 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Oi.. ieraugot to ciparu 1+5 smigai atceros ieprieksejo tusinu un man jau sak sapet galva - sausmigi gruti bija nakamaja diena! smile.gif

Bet nu vispar jau ta ka vajadzetu gan ierasties! Tusini ir cool un februara vidus ari ir laicins cool!

edit: nu a kadi plani nascot super gign disco siht uber muzika uber nereals dance tusins orange sensation 2007! o jeeeeee

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es arii domaju, kad varetu gign savakties un ietuseet normali, pokeriiti pamaukt, karaoki padziedaat un papirtoties, turklaat pashiem nebuus par neko jauztraucas, parskaita naudinju un viss buss sapirkts, nu skataties vaajdzetu savakties thumbsup.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

pēdējais datums, kad var pārskaitīt?

Da kaut vai 15 februaris, peec idejas pirts ir gandriiz par velti, wolfbladam par rikoshanu tada sentimentala suminja jaiedod un viss smile.gif

Izskaatas, kad te atsauksme nav ta lielakaa, tapec varbut arii nav veerts man vakt no katra tos 5 latus, katrs nesiis ko gribees un viss... Nu pagaidaam ta izskataas

dry.gif

Link to comment
Share on other sites

stereotips. GIGN pasāciens=koma&koma! biggrin.gif

Tieshi tapeec varbuut salauzham stereotipu?

Shis nebuus tas pasakums, kur visi apliesies, tiks nokrasoti un pec tam aplieti ar kechupu....

Ideja pavisam vnk vakaraa sanaakt iedzert pa kadam alinjam, ieiet pirtinjaa paspelet pokeru velaak, un vnk CHILL smile.gif

Citi mani ir parpratushi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

oij.. nobalsoju, ka nebusu, bet es to vietu zinu. tur vienreiz jau bija kaut kads tusins.. tikai es neatceros, kads.. laikam universitates.. bet kuras! Bija meitenes.. bet kadas.... A! atceros - tas bija 1nu dienu pirms visu laiku krutaka tusina biifija hataa, kas bija ui cik sen!

Lai nu ka, es gribeju pateikt, ka vieta laikam ir tiiri ok un ka bus vien sava dirsa tur jaaizvelk!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

oij.. nobalsoju, ka nebusu, bet es to vietu zinu. tur vienreiz jau bija kaut kads tusins.. tikai es neatceros, kads.. laikam universitates.. bet kuras! Bija meitenes.. bet kadas.... A! atceros - tas bija 1nu dienu pirms visu laiku krutaka tusina biifija hataa, kas bija ui cik sen!

Lai nu ka, es gribeju pateikt, ka vieta laikam ir tiiri ok un ka bus vien sava dirsa tur jaaizvelk!

Beefy

atvelc, atvelc.. ir taksh jāparēc pa tevi a biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Es nopirkshu kraasu baloninus un krasainos markerus naughty.gif

Beefy

Ak tu neraatnelis, gribi apziimeet guljoshus puishus un meitenes? Skaties ka kaads nesadusmojaas par to, kaut arii nesaprotu par ko tur dusmoties, ja nu vien tev kaads nav apziimeejis kraaninju. laugh.gif

Katraa zinjaa, nauda man buus, slims arii nebuushu, veelme ir liela braukt. Karoch viss notiek. Galvenais, taakaa maz no gign buus, katrs pa 2vaam meiteneem liidzi. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Katraa zinjaa, nauda man buus, slims arii nebuushu, veelme ir liela braukt. Karoch viss notiek. Galvenais, taakaa maz no gign buus, katrs pa 2vaam meiteneem liidzi. thumbsup.gif

nepiesauc nelaimi, tagad pusLatvija ir slima ar vēderhuizin ko. šonakt piecēlos, bija doma gultu pievemt, no rīta pačurāju pa pakaļu.. nu huizin kā es tādu zarazu norāvu + vēl kādi 7 klasē tādi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...