Jump to content
GIGN Forum

Dc Plus Plus


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

sēžu divos Latvijas labākajos hubos cool2.gif

UO - hub.uo.lv

hacker - dchub.hacker.lv:4012

Un vēl sēžu vienā hub.uninet.lv kurš nezinu vai ir tik labs, bet ir ok.

Taču UO ir viens liels mīnuss, ja tev ir atvērti vairāk, kā trīs hubi (tai skaitā pats UO), tad tev būs kick. Taču man bez hacker un UO neko vairāk nevajag.

Link to comment
Share on other sites

PALDIES smile.gif

hubi būs gana.. tagad tik jāsāk vilkt mūzoni unsure.gif

protams ja kāds grib vēl kādu hubu ieteikt, tad postojat iespējams vēl noderēs vai arī kādam citam kam vēl vajadzīgi zināt labi hubi, lai pēc pāris mēnešiem nesāk atkal kāds gudrelis taisīt jaunu topiku par dc hubiem.

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Par tiem hubiem (Alfa, Omega) varu teikt tā - labi hubi, bet ja lieto, RevConnect, rmDC++ n' so on, tad bano ārā - tjip nedrīkst lietot tādas versijas, kur no vairākiem jūzeriem uzreiz velc. Pats gan es ar DC neaizraujos, jo muzonu var arī tāpat dabūt..

Link to comment
Share on other sites

Par tiem hubiem (Alfa, Omega) varu teikt tā - labi hubi, bet ja lieto, RevConnect, rmDC++ n' so on, tad bano ārā - tjip nedrīkst lietot tādas versijas, kur no vairākiem jūzeriem uzreiz velc. Pats gan es ar DC neaizraujos, jo muzonu var arī tāpat dabūt..

Ne vella nebano, esu lietojis ar RevConnect un StrongDC un neko nav banojuši

Vispār labāk torrentus lietot, DC der ja gribi pa vienai dziesmai kačāt wink.gif Torrentā viss albums vai pat visi albumi

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Un kāds būtu pamatojums tevis izvirzītajai tēzei mans 1337h4x0r draugs? smile.gif

Savstarpējā failu apmaiņas procesā, kas notiek DC++ un tamlīdzīgās sistēmās, uzrādās adreses. Turklāt, lai lietotu šīs sistēmas, viens no noteikumiem ir tāds, ka ir jābūt brīvai pieejai tava datora cietajam diskam. Runājot līdzībās, sanāk, ka tev ir vaļējas mājas durvis, jebkurš var ienākt, krāmēties pa taviem plauktiem un ņemt, ko vien vēlas.

<c> Republika.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...