Jump to content
GIGN Forum

Lol


Dj_erix
 Share

Recommended Posts

Es kad sāku spēlēt CS nehuja nemācēju bet tad La Gr!m mani iem`ac`ija bet kadus 6 menesus velak redzeju ka spel`e ***** un tad man skauda atad es noka4`aju CD hack 4.33.4 un savu nost tikai ***** bet 4`iti man bija ***** mani NOBANOJA uz muzu bet kad es *--* un ***** runajam, pa skype conforensee es izluudzos lai samazina un samazinaaja uz 34 meneesiem tad es aizbraucu uz laukjiem dzeeru blandiijos suudus variiju un tad bija 1nedelja lidiz skolas saakumam bija jaabrauc maajas atbraucu un pieseedos pie kompja bija laba juska bet PSC nemacxceeju speeleet CS atkal noka4aaju 4iitus kaut arii biju sev apsoliijis ka nekad vairs pat uz 4iitiem neskatiisos kaut kaa bija piemirsies tad nu iegaaju ServerI un spelju ar 4iiteim bet izgaju aaraa jo zinaju ka banu varf atri noraut tacu banu dabuut nost tas nava tik aatri bet pirms apmeeram 3 nedeljaam iesleedzu 4iitus un ieksa *serverI* visiem cvaur sienaam un taa taalak bet lol1ks jau nava mulkis un nobanoja!!!!!!!!!!!

Bet esmu labojies 4iitus izdzeesu un pie procesora esmu pieliimeejis lapi nju nemaz neskaties un 4itiem taka domajams ka ne4itosu

ESmu es tacu pelniijis peedeejo iespeeju!!!!!!

PS viens otrs vards tika aizvietots ar zvaigznītēm, lai neaizvainotu kadu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

chiiti ir kaa narkotikas, ja reiz esi saacis nekad neatmetiisi laugh.giflaugh.gif

esi parliecinats???

es esmu piemers tam...

agrak (pirms 1.5gadiem), kad saku spelet cs sapratu ka esmu pilnigs 0 un ne1 nevaru serverii nosaut, tad arii sakas 4itosanas laiku, ar domu ka buusu labs un pazistams speletaajs, bet tas viss nonaca liidz labam, pazistamam 4iterim, un taa arii sapratu ka tolka nekaada...

vnk vienaa dienaa izdomaju beigsu to un skau norm spelet, protams skills bij 0, tas prieks manis bij varteikt tas pats kas saakt maciities cs no 0, jo spelejot ar wh un norec diezko daudz nevar iemaciities tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa. . . es arii kad tikko biju saacis spelet cs speleju ar wh tachu mani izbanoja!

peec tam vairs nechiitoju vai nu speciaali iegaaju kaadaa serverir kursh man nav svariigs un uzchiitoju nejau ta ka nepamana bet taa k taisni pamana! biggrin.gif un kad visi lamaajas uz chiiteriem man bija jaareec! biggrin.gif tagad pac lamaajos uz chiteriem biggrin.gif uzreiz gariigais pazuud lai speletu cs!

Link to comment
Share on other sites

kad bija vel cs 1.5 tad es gaju pie drauga. salikam abus pc viena istaba, dzeram un rukajam kautkada igaunju serveri ar chitiem. un ta visu nakti, viasiem adminiem tur ari bija smagi uzlikt miksto uz to padarisanu. un ja kads saka njerkstet ka man ir chiti tad vienkarshi pateicu "ne ne es tevi dzirdeju"

Link to comment
Share on other sites

Japs... mani izpirda ara no netgames war3 un no ta otra servera par citorosanu taa - ka nemetas! smile.gif Sakuma rukaaju un neviens neko neteica, jo es ta uzmanigi speleju un aimu, ja sledzu, tad tikai uz kaklu, bet tad jau viss konkreti apnika un saaaku bombiit ka psiho! smile.gif

Karoce - bet latneta serveri bija cits prikols - tur vienkarsi visi citoja, bet man bija ideja klut par krutako citoku, tapec es sareguleju savu citu riktigi kruti un nopirku helm of proterction un citeri mani nevaretja nosaut, jo bija losi, bet es nenormali valdiju un visi vienkarsi konkreti besijas! wink.gifwink.gifwink.gif MANI IZBANOJA - PEC KADA LAIKA laugh.gif

Bet nu ciitot ir galigi sucks - citoju tikai tapec, ka likas, ka citi ari cito (ka ari bija he he) - bez citiem ari baigi reaali var iekalbasit - ta ir reali interesantak, tikai citi tevi tad sauc par piepi un lameri un kemperi un losi! tongue.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

aceros paris gadijumus kad pac sikaks budams ravu vala,

vienigais ko viens patiesam sudigs 4its deva, ir temet galvas rajona nevis uz kraninja, cuz tie 4iti pareizak sakot wh bija glukains un caur kasti nespideja cauri enemy un tapec nacas augstak temet lai palielinatu iespeju na mani nenovac XD.gif

otrs gadijums bija ka ar chomu vienu vakaru dabujam navejosos chitus pateicoties kadai lamei kura nemaceja tos noregulet un meta ara hud msg smiliez.de_2469.gif

tadnu tadu dabujam atregulejam visu uz max sedejam tikai baze ar mgunu un kad kads skreja garam babah miris, not so funny....

citureizi(chiti nebija bet tomer smiekligi) keks izstastija prikolu, vai ari dzirdeju to pa tv, neaceros katra zinja smejos dikti...

skreju ar awp un protams no lielas smiesanas nevareju noturet peli stingri, un ta raustijas, pamanu kadu zoomx2 ded, vel vairak sakam smieties un atiecigi raustijas pele... ta paris raundus lidz nebija vairs par ko smietiees un mani nosava new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

~2h esmu spēlējis ar čītiem. TNT(vai kā to klanu sauca... tas, kurš taisija tas uuber filmiņas par koxxiem.) Ātri vien sapratu, ka čītot nav labi, jo kad es biju izslēdzis čītus un viens cits bombija kā es,(visiem caur sienu galvā)

tad tā viss izbesijās. Un es sapratu, ka es čītojot visiem pārējiem playeriem morāli daru pāri laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...