Jump to content
GIGN Forum

Pavisam Neslikts "kontras Saits"


Atamans
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no sadaljas - CW REZULTĀTI!

piemais norm CW!1

jaa Sis pirmais normaalais CW!!!! sabazaam clanu [X-Man] ar rezultatu

20 pret 9!!! Sky^_tm.klans vinneja!!!

lawl, tanii forumaa poxodu tikai vini (Sky team membas) kko raksta savaa starpaa, nez, mozh pieregoties un kko uzrakstiit, citaadi vinjiem skumji vieniem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

mmm.. jaa, bet dzeki varetu nokopet gigna un vel dazu forumu topikus un sabert sava foruma.. tad ari uztaisit normalu web dizainu, nospert gigna dienas meitenes, samest savu reklamu visos forumos un wolla... izgrieztu gignu taa - ka nemetas! wink.gif

Beefy

EDIT: vispar deretu topic:close

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

BLJADZH tuu stlubais lietvietui nahui tu sper manu avartaru ? tev darit nav ok ????!?!!!!! mani pui6i tew atstiis mordu bljedz tu bljad es tevi nostii6u!!!!

ut nekaaa nesatproti no ielu dzvies !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tu nesarpoti grutibas un ganksta live !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????? tu vsipar kauok par hiphopu zini??????????

Zirgas galvas , es pats pisos ka reperis unnn manir vecens un naudas. balckman vini dirs , man pirmajam bija pizdatijs atavatrs , un es ari vecaja klanu biju ar reperis. kapec kada jega no tada kas dirshas sava klan ?

se tev zvreeeru mnai brali tevi nositiiis dziiivu !!!!!!! es rnunaju nopeitni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!! labak lasies ka tiec no 6ejienes prom !!!!!!!!

un mna ir wisi 50CENT diski !!!!!!!!! man bralis vinus no piraitskajiem saitiem noivlka !!!!!!! es uzina6u tawu adresssi un tew bsu pizdaaaaaaaa !!!11

smiliez.de_2428.gif

man patik sadalja meNberi kur var pashi sudzeties par klana memberiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu pie shitaa es paliku liiks...

un es doamju ka jus labi sujat ar tadiem iero4iem ka leilo snaipera 6auten

EDITED:

blackman zini ka butu labak , ja tos kuriem nav avatars foruma nevar tikt klana. Vismaz tadi mulki nerakstitu pieteikums.

rAp3r_broOoOkl1N_-^NYC ko dare reperi? o=} Atbilde : vini dzvio ganksta liwe un vislaik repo par ielam un dzivi un vini saprot dzivi un dzivo vinu tadu kada vina ir un kaujas ar ctitiem reperiem un dazi ka piemeram 50cent pardod dickus un fo4ejas kopa ar meitenim

Par 50cent man patika vislabaak smile.gif

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif /me gar zemi , spārda dupsi ....

Forums .... smiliez.de_2125.gif

Web ... 1d71.jpg

Latviešu valodas parzināšana .... 10cms.gif

edit:

piemais norm CW!1

jaa Sis pirmais normaalais CW!!!! sabazaam clanu [X-Man] ar rezultatu

20 pret 9!!! Sky^_tm.klans vinneja!!!

Šitas teksts viņu foruma bija.... smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by lAlA
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...