Jump to content
GIGN Forum

14 Oktobra Paintball Speele


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

qzars ir ari zelta bolinga bai bowleo halle.. karoce tu r nav tik daargi, kaa go planeta, bet laikam nav ari tik kruti - go planet nesmu bijis, bet qzara vareja baigi labi noskraidiities un atmosfera ari interesanta biggrin.gif

NJaa Go Planet ir dārgāk, bet skraidit gandriiz pilniga tumsā ceribā kad neieskriesi cita speletāja biggrin.gif Viena lieta gan ir baigi labaa, riktiigi var pakachaaties, jo tur var taa noskrieties, kad knapi iznaakt araa vari smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es būtu klāt ar krāsas granātām.

Nu cammon...Neliec kjerties puishus pie stiprakie ierochiem!Vopshem cik izmaksaa visa fiicha ar saucamajam 1000 bumbinjam EDD?Un vai liela starpiba cenaa starp 500-1000 bumbinjam?neesmu meigjinajis ko tadu,bet nu vienmer ir pirmaa reize...A kas ir ja trapa ,par to vietu,tur lejaa? smiliez.de_2538.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

ehh kā gribētos piedalīties. būtu vēl reāli fun spēlēt pa lietu, kad esi izmircis un drēbes pielipušas pie ādas klāt, tad būtu man šķiet par 50% sāpīgāk 4.gif Un man atkal draugam sanāca tā, kad kopā spēlējām, ka kkā viņam trāpīja zem ķiveres tuvu pie zoda. Nu vot tad bija reāls zilums divlatnieka lielumā.

Link to comment
Share on other sites

Kopā p-ballā esmu bijis 2x. Pēdējā reizē sanāca kuriozs, ka bija lietaina diena un tjipa bija mape, kur misija ir dabūt karogu. Kr4 un bāzē biju kemperu tornītī. Pēc noteikumiem tās brilles nost nedrīkst ņemt, bet vislaik smidzināja un aizsvīda tās brilles, tāpēc es tornītī vislaik notupos, noņēmu un notīrīju savādāk nihuja neredzēja! Un tad tjipa dzirdēju naidnieku kliedzienus un sapratu, ka visi manējie rusho, a es viens ar 4 enemy pie karoga. Tjipa šaudos, un atkāpjos vienu soli un pēdējais, ko atceros bija lidojums un aizsista elpa, kā arī šoks redzot izkrītam pāris simtiem bumbiņu!(tornītis apmēram 2m augsts) smile.gif Protams pretinieki domāja, ka tas ir triks, lai viņus iežēlinātu un es no 5m attāluma tika sadragātas kā vjetkongiešu mauka! Kopsummā man patika vislabāk mape, kur bija totālā meža un es vēl iekempoju garā zālē un skatījos kā pretiniekie klusām lavās! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Kopā p-ballā esmu bijis 2x. Pēdējā reizē sanāca kuriozs, ka bija lietaina diena un tjipa bija mape, kur misija ir dabūt karogu. Kr4 un bāzē biju kemperu tornītī. Pēc noteikumiem tās brilles nost nedrīkst ņemt, bet vislaik smidzināja un aizsvīda tās brilles, tāpēc es tornītī vislaik notupos, noņēmu un notīrīju savādāk nihuja neredzēja! Un tad tjipa dzirdēju naidnieku kliedzienus un sapratu, ka visi manējie rusho, a es viens ar 4 enemy pie karoga. Tjipa šaudos, un atkāpjos vienu soli un pēdējais, ko atceros bija lidojums un aizsista elpa, kā arī šoks redzot izkrītam pāris simtiem bumbiņu!(tornītis apmēram 2m augsts) smile.gif Protams pretinieki domāja, ka tas ir triks, lai viņus iežēlinātu un es no 5m attāluma tika sadragātas kā vjetkongiešu mauka! Kopsummā man patika vislabāk mape, kur bija totālā meža un es vēl iekempoju garā zālē un skatījos kā pretiniekie klusām lavās! smile.gif

nu vjetkongiesu mauka, kur tad speleji paintballu? wink.gif :tumbsup:

Es piedavaju sekojosu variantu - visi skaita uz manu kontu 20Ls. Skaititet izmantojot hanzanet un noradiet savu bankas kontu..

kipa doma tada, ka lai saorganzietos visiem pietrukst laiks un nauda, bet tagad visi, kas gribes spelet, buus jau ieprieks samaksajusi ar noteikumu, ja speli tomer nesaorganize, tad naudu visi dabuu atpakalj. protams, spele jataisa kaut kad uz pavasari vasaru, vai ari jasarauj pa nedelju uztaisit (unreal).

Kipa doma skaidra, ja? wink.gif forsai spelei prasaas kadus 40 speletajus manuprat... jo xguna bija ap 40 un bija cool! smile.gif

BTW, EDD - palasiju par airsoft - baigais meesls (piedod), jo nevar redzet damage. Jau paintballa bija ta huinja, ka ir vairakas dzivibas - lool biggrin.gif

Beefy wink.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

kipa doma tada, ka lai saorganzietos visiem pietrukst laiks un nauda, bet tagad visi, kas gribes spelet, buus jau ieprieks samaksajusi ar noteikumu, ja speli tomer nesaorganize, tad naudu visi dabuu atpakalj. protams, spele jataisa kaut kad uz pavasari vasaru, vai ari jasarauj pa nedelju uztaisit (unreal).

kapec tik veelu esmu ziemaa speeleejis nav slikti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Doma par GIGN peintbolu jau pavīdēja vasaras vidū. Itkā jau varētu, ja būtu kāds, kas to organizē.

doma par GIGN peintbolu ir veca kā Jēkaba bārda. es vēl atceros kā Dj Erix piesolīja cw paintbolā Jedi vs GIGN.

nu tad vienreiz saorganizējamies, rudens šas beigsies.

Link to comment
Share on other sites

Man bija baiga fiska... biggrin.gif

Vakar bijam pie juuras mangaljsala un tur taadi drumakie kambari... tur ari varetu uzspelet paintbalu... tas butu letak, jo butu jamaksa tikai par inventara iri un tr izskatijas baigi interesanti UN tur katrs var aizbraukt ar autobusu biggrin.gifwink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Mangaļsala ir reāli laba vieta šitādām lietām + vēl tagad maz civilo tur vazājas(nu naf vairs sēnes), tikai ierobežot mapu kaut kā vajag, a to aizskries kemperus meklēt līdz pat vecāķiem biggrin.gif

BTW: Flashback - nevis ierocis stiprāks, bet gāzes balonā vairāk spiediens

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...