Jump to content
GIGN Forum

Quotes


macho
 Share

Recommended Posts

Karoche lasu un reecu, ja talaakajos tekstos kaadu apvainoshu piedodiet es laikam ta biju domaajis biggrin.gif

Bled lasu un brinos bernudaarzs, stridaas par muuziku, kas juss galiigi sviestaa esat sagaajushi, tas jau kaadu laiku skaidrs, ka gaumes ir dazhaadas, tapec ko juus te varat spamot smiliez.de_2125.gif

Latvieshi sava starpaa striidaas par sevi, un citaam tautibaam, vot taa labaaka un taa sliktaaka, nu afigetj vnk biggrin.gif:D:D

Veel tikai atlika atnaakt un ierakstiit Spite vai Diamond, ka vot virieshi ir cuukas.... Tad shaja topika, kas tika veltiits CILVEKA recigajiem tekstiem, butu apspriesta 3 lietas, par kuraam runaat un strideties NAV JEGAS smiliez.de_2469.gif

Aaaa veel varetu kaaads iemest, kad Repshe ir lohs, jo klausaas metaalu un ir nacists,un ka sievieshu skatijuma vins ir cuuka 4.gif

Tad uzrastos kaads Jauna Laika aizstaavis un saaktos atkal....

smiliez.de_2523.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Radleriit par saviem vaardiem ir arii jaatbild citreiz vai ne? Vai arii vienmeer esi ticis sveikaa cauri, uzrakstot chataa .... ...... ......, un savaa jaunkundzes balsii kautko nomurminot? smile.gif Gan jau tiksimies! smile.gif buus tev lol smile.gif

p.s.

labaak buutu gan rakstiijis PM nabadzinj....

slow hands, man nav jaadot tev nekaadi argumenti smile.gif, par saviem vaardiem atbildu, un tieshaam zinu ko runaaju........

Njemu shito shtelli pie sirds(neiet runa par tevi), taapeec ka kaukaadi doma zeenu kora audzeeknji, runaa kautko par uzbraukshanu latvieshiem, nesaprotot vispaar par ko es runaaju, un atljaujaas nosaukt mani ne visai labos vaardos.... taa kaa visu cienju tev, tavaam zinaashanaam geograafijaa, kaa arii informaaciju par G-60 charger......

Edited by G-60
Link to comment
Share on other sites

omg pec tavas bildes jau kavaski sapratu ko tu raxtisi:DDD jebal nu vienkaarshi gada teksts!!! taas par meiteneem var nosaukt kas kraaso melnas acis un kautkaads jobnutas zekjbikses un ko tik ne veel valkaa? blja nu ejat uz praidu melnie daunji!!! tur jums buus ko dariit tur arii vissi domaa sawaadaak nekaa normaali cilveeki! kuraa darbaa tu essi redzeejis neskaitot kautkadus skeita veikalus kur kaads dzheks kaa metaalists straadaa? KUR?

un saskaitit pat nevari cik daudzos darbos straadaa saldie dzheki tu nevari. tev laikam pasaule norobezojas ar tuvaako bodi un 2l vanagu. omfg ja mani iedalitu tadu melno vietaa tad nu tochna mazliet paagustinaatu latvijas pashnaaviibu izdariijusho skaitu... taa ir sodiiba vienkaarshi PAR TAADU BUUT!!!!!!!!!!!!!

un tas ka juus neapsriezat neko citu ka politiku un kultuuru paraada tikai to ka vienkaarshi jums nav citu ko apsriest jo essat kautkaadi apdaliitie un savaadaaki domaajoshie!!

Edited by cilveeks
Link to comment
Share on other sites

Neizpluudiishu komatos un garos tekstos. Nav jau gluzhi pareizi visus melnos, visus roza vienaa maisaa mest. Eniivej pret "melnajiem" es simpaatijas neizjuutu - kaads prieks izskatiities kaa kroplim (iipashi par meitenem runajot) ? Kaut arii cik breekuliigi un nosleegti vinji netaisitos - vinju melnaas lupatas un izkjeepaatais purns liecina tikai par vienu - izmisiigu saucienu peec uzmaniibas. Mani piemeram paarnjem nelabums, paskatoties uz to tautas dalju, kuri kaa krauklji saseedushi uz visaam pieejamajam apmaleem. Liirikas ? Priekshkam ? "Braaawr izduuru sev aci roaaaar braaawr raaar uuurr iegriezu veenaa ruuur braaawr oorr oaarr izdraazu cuuku, cuuka nomira aaar ruuur orr braawr ROAAARRRRR".

P.S Uz Sensation White visticamak ka ieradishos, bet ir gan doma braukt uz Amsterdamu - originals ir un paliek originals.

Link to comment
Share on other sites

Pulkvedis arо izrвda savu atpalicоbu - bпeм, neviens saprвtоgs darba devзjs neatteiks metвlistam tikai tвpзc, ka viтр ir metвlists. Kam viтam kaut kвdu tirliтu rфzв kreklв, kurр nejзdz ne 2 + 2 saskaitоt, ja var paтemt rыdоtu mataino, kurр, teiksim, programmзt jзdz par 3 atkalbasоtiem puspediтiem? Tв ka zini, tie "cirvji" тem savu naudu labвk apmaksвtos darbos, nekв visвdi apsolвrijojuрies atsaldeтi.

jaa, metaalisti ir vislabaakie! hausa klausiitaaji ir visi kkaadi raozaa kreklinjos djeerbushies seetnieki ne! tak padomaa veelreiz ko tu runaa...

Link to comment
Share on other sites

Veel tikai atlika atnaakt un ierakstiit Spite vai Diamond, ka vot virieshi ir cuukas....

thumbsup.gif

Haha, cilveek, mācies latviešu alfabētu, tad pamēģini sākt lasīt, varbūt spēsi uztvert mana teksta domu un to, ka, piemēram, vārds "piemēram" nenozīmē "to un tikai to". Mis bilžu eksperte, bļeģ. Uzskatāms piemērs tam, ka tomēr ir iespējams būt VĒL STULBĀKAM.

Link to comment
Share on other sites

mja >_> man kaadreiz bija liidzigas domas par metaalistiem. tagad taas ir mainijushaas uz otro pusi. ir dazhi labi draugi taadi utt smile.gif

anyway - es domaaju ka cilveeks nav izaudzis un sapratis ka viss nenotiek taa kaa vinjsh grib.

a un cilveek. peec visiem shiem taviem tekstiem liekas ka tu esi kaut kaads nereaalais westcoast reperis ar maukam, mashinam, draugiem ar plataam bikseem un ierochiem sad.gif

Link to comment
Share on other sites

es nez, es klausos smago muuziku, bet es negeerbjos atbilstoshi tam, nu kaa - mani ieraugot uz ielas nevar padomaat, ka es klausos metaalu smile.gif

kkad sen atpakalj, bija taa, ka dziivoju vecajaas majaas un sakaas panku laiki, viens chalis (vinsh bija kaadus 3 gadus vecaaks par mani un vinam tad bija 13 gadi) saaka klausiities The Exploited un tad panesaas, visi gribeeja buut panki, visiem vajadzeeja adas jakas, visiem vajadzeeja grebene un visiem vajadzeeja tirgus maikas ar The Exploited simboliku. vienu dienu vinsh atnaaca majaas no frizeetavas ar grebeni, kaa lai saka - likaas diezgan diivaini smile.gif es nez, es paaris reizes biju dzirdeejis to Exploited, bet man nepatika, man pat tanii laikaa nebija nekaada muzikas gaume, vienk ko dzirdeeju pa radio to dzirdeeju, nebija treba katru dienu kko noteiktu klausiities, tad vienu dienu vinam uz ielas atneema aadas jaku (kas taniis laikos bija pirkta pa 40Ls, poxodu lietota, bet jaka bija labaa) un ar to arii beidzaas panku laiki smile.gif peec laicinja viss kkaa aizmirsaas un visi saaka dziivot normaalu dziivi - bez grebeneem, bez panku prikida utt.

domaaju, katrs jaunietis savaa dziivee izdziivo taadu posmu un daudzi vienk paliek pie taa - ka vinsh taa geerbjas un klausaas taadu muuziku. nedomaaju, ka geerbjoties melnaa kaads baigi grib lai vinam pieveersh uzmaniibu, vienk taads vinsh ir un taa ir vina neatnemam sastaavdalja. man piem. pilniibaa netraucaa, ja man tramvajaa staav blakus metaalists vai metaaliste klausoties plejeri kuraa neapshaubaami skan smagaa muuzika.

par darbaa nemshanu - ja es buutu darba deveejs, protams, primaarais uz ko es skatiitos cilveeka zinaashanas - ir speejiigs pilnveertiigi veiks vinam uzticeetas funkcijas vai nav, kas attiecas uz geerbshanaas stilu - protams, patiikamaak ir redzet savaa priekshaa gliiti geerbtu cilveeku, lai arii kur vinsh nestraadaatu, to es nenoliedzu smile.gif

juus man liekas, te biki izpluudaat sarunaas par straadaashu kkaadaa veikalaa, cik saprotu shii sarunas nepretendee uz straadaashanu kkaadaa valsts organizaacijaa, domaaju, ja sarunas nonaak liidz shadam liimenim, tad jebkursh metaalists atradiis atbilstoshu apgeerbu lai ierastos darbaa smile.gif

ar slotu jau jebkursh var vicot pa ielaam - salds vai melns...

P.S. macho taa arii neko nav ierakstiijis, laikam reec par mums visiem tikai smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu butiba man ar neliekas normali, ka gaisa dienas laika vasaras vidu pie apmeram 30 gradiem pec celsija es bez krekla, ar saulesbrillem un ar miniiti kabata speleju basketbolu, bet no kaiminju majas iznak ara meitene melna adas meteli, baltu nogrimmetu seju, adas cimdos, ar melnu lietussargu, lai aizsargatos no saules, adas zabakos un pec 15min atnak atpakal ar iepirkumu maisiniem no vietejas "Neldas" par muziku - pirms kadiem menesiem 2 man labak copija metals tagad klubniks labak patik. skola, paldies dievam, pec pagajuso 9to klasu izlaiduma, skola ir samazinajies siko melno metalistu pidarainas bandas, kuras staveja starpbrizos, darbinaja ugunsdzesibas signalizacijas, nosaplaudija visas gridas un xz kadas hujnas taisija. cho ta negadijas nevienu toposo klaberi ar roza kreklu manam darot tadu shitu.

p.s man pasam ir skeiteru dzeperis un krekls, reperu bikses driz pirksu baikeru jaku un kkadas oakley sportiskas kurpes bez snorem par kadu stilu mani varetu nosaukt? cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

p.s man pasam ir skeiteru dzeperis un krekls, reperu bikses driz pirksu baikeru jaku un kkadas oakley sportiskas kurpes bez snorem par kadu stilu mani varetu nosaukt?  cool2.gif

To sauc par untumaino stilu happy.gif.

Jaapiekriit vien buus, ka banaalaaku striidu kaa muuzikas gaumi nevar izdomaat. Piemetinaashu tikai, ka tie kas ikdienu paarveertushi par apgruutinaajumu, pakljaujoties kaadam stilam, parasti to dara bara principa peec.

Nespeeju atureeties ar komentu par kluba jumpravaam - taadas parasti piemeklee tiesu darbi ar alimentu piedzinju(pirms tam paarteereeti nervi mekleejot, kursh ir teevs). Ar taadaam paaris reizes esmu runaajis - jeibogu, visas bez injeemuma, kas man traapiijushaas, jebkursh cirvis truls paliek pret vinjaam.

Edited by Hardcore
Link to comment
Share on other sites

hahaha! baigi forshi, ka te no nekaa radaas shitaads marasms. Nenosodiishu nevienu - nevar jau cereet, ka juus savos nenobriedushajos praatinjos speejat pienjemt to, ka laba/slikta muuzika meedz buut dazhaados zhanros, stilos. Laikam jau arii jums ir gruuti apjeegt, ka indiviida praata speejas nav atkariigas no vinja muzikaalaas gaumes.

Vai es teicu, ka nenosodiishu nevienu? Es meloju.

Bija lielisks topiks, kursh tika veidots ar domu pasmaidiit. Ok, es saprotu, ka cilveekam nav daba devusi speeju pasmaidiit par sevi - vinjsh sadusmojas. Tachu probleema taada, ka vinjam nav iisti, ko atbildeet, jo viss, ko macho uzrakstiija atbilst patiesiibai. Tad nu vinjsh kjeraas pie vieniigaa vinjam zinaamaa ierocha - muzikaalaas gaumes nodirshana. Cilveek, tas vienkaarshi paraada tavu intelekta liimeni un pacelj sauliitee visus house muuzikas piekriteejus - skatoties uz tevi, es redzu, ka house muuzikas piekriteeji ir patiehsaam gudri un speej iesaistiities konstruktiivaa diskusijaa.

Vai pamaniijaat gjeneralizaaciju? Tas labi, jo apzinos, ka visi house muuzikas piekriteeji nav taadi idioti kaa cilveeks. Es tikai nesaprotu, kaa var buut shitaads klaberis, dziivojot talsos, kur nav neviena kluba (viieniigais, kas tur ir, ir solaarijs, kuru uztur cilveeks thumbsup.gif).

Turpinaasim! Interesanti, ka tu meegjini kauko diskuteet par muuziku, lai gan uz to neesi speejiigs, jo tev nav ne mazaakaa priekshstata, kas iisti ir metaals. Pats apvainojies (awww) par to, ka citi meedz sasaistiit kalbasnjiku ar house, tachu neiedomaajies, ka metaals ir kas vairaak par soad - metaala stilu skaits krietni paarsniedz kroku skaitu tavaas smadzenees.

p.s. ja jau runaajam par to, ka metaalisti luuk neruupeejas par sevi, ir netiiri utt., tad ir veerts piemineet, ka shitas keks par savu aarieni ruupeejas vairaak nekaa tava mamma par tevi laugh.gif

p.p.s. atziishos, daudz vairaak cienu metaalu, tachu ne taapeec shajaa "diskusijaa" vairaak atbalstu to. Vairaak sanaak atbalstiit metaalu tikai taadeelj, ka lielaakais idiots shajaa "diskusijaa" atbalsta elektronisko muuziku.

p.p.p.s. man juus neko nevariet piesiet, jo mans miiljaakais muuzikas stils ir Art-Rock (juus jau vareetu meegjinaat, bet gan jau nemaz neesiet taadu dzirdeejushi)

Link to comment
Share on other sites

P.S. macho taa arii neko nav ierakstiijis, laikam reec par mums visiem tikai smile.gif

Apmēram. Lol, cik jūs varat būt stulbi smile.gif 90% no jums, kas runā par mūziku ne tuvu nav tādam inteliģences līmenim, lai kompetenti varētu analizēt mūzikas stilus un spriest par to piekritējiem. Rezumējot - jūs esat idioti smile.gif Varu nedaudz pamatot: jūs spriežat par lietām izmantojot tādus jaukus īpašības vārdus kā "smirdīgs", "idiots" un "pretīgs". Nekādu sajēgu jūs nedemonstrējat. Es neklausos hausu teiksim, bet man ne prātā nenāk teikt ka visi "rozīgie" ir lohi, jo es viņus vienkārši nepazīstu. Jūs savukārt, apstāklis, ka cilvēkus nepazīstat, netraucē izdarīt par viņiem secinājumus. Tas ir skaists stulbuma paraugs.

Vispār diskusija bija par cilvēku, man personīgi uzjautrinoši liekas viņa izteicieni serverī, kas lielākoties ir bezsakarīgi uzbraucieni emociju iespaidā. To, ka viņš ir pilnīgs idiots, viņš izrādās demonstrē ne tikai serverī, bet arī šeit, bezsakarā sākdams apdirst metālistus. Es, cilvēk, neesmu metālists, aizvainojot metālistus tu mani neaizvainosi, tu tikai demonstrēsi savu akūto IQ trūkumu. Es tev ieteiktu nevis slepkavot metālistus, bet mēģināt mainīt kaut ko savā rīcībā un savos izteicienos. Es saprotu, ka tu esi pārāk stulbs, lai to saprastu, bet varbūt kādreiz tev daleks. Ar pirmo postu es vienkārši gribēju demonstrēt to, cik bezsakarīgi ir tavi uzbraucieni un cik bezjēdzīgas ir tavas dusmas. Man nez kāpēc likās, ka varbūt tu ievērosi, ka tas ir tizli un nevajadzīgi. Pēc posta, kas vienkārši plīsa no tavas pārsātinātās loģikas "brutal assault yeeee" es redzu, ka nekas vairāk par "MĪNĒ MĪNĒ MĪNĒ MĪNĒ MĪNĒ" tev nepielieks.

Bet jautri palasīt. Jūs tiešām lielākā daļa esat pilnīgi idioti. Nu - tie kas kaut ko bezsakarīgi sāka dirst no sērijas tie un tie ir lohi un šis mūzikas stils ir vienveidīgs. Domāšanas nespēja ir skaidrāk redzama par saules aptumsumu.

Nu kaut kā tā smile.gif Lūdzu neko nerakstiet vairāk par mūzikas stiliem un to piekritējiem, jo jūs neko no tā nesaprotat, bet domājat otrādi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es redzu, ka nekas vairāk par "MĪNĒ MĪNĒ MĪNĒ MĪNĒ MĪNĒ" tev nepielieks.

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif Skarbi vaardi smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif MIINEE MIINEE MIINEE XD.gif

P.S.

Cilveeks: tieši tāpat kā idioti, ko parasti satiec čatos, cilveeks ir nikns un skābs bērns, kurš maskējas par sīkstu veci, kas nevilcināsies spert tev pa pakaļu, gadījumā ja tu uz viņu nepareizi paskatīsies vai izmantosi nepareizu smaidiņu. Šis var izlikties par relatīvi nekaitīgas Counterstrike spēlētāju sugas pārstāvi, taču grupās viņi spēj radīt letālu apgrūtinājumu. Sociopāts ienīst Counterstrike kā arī visus, kas to spēle (un arī visus, kas nespēlē), bet spēlē spēlē šo spēli, jo tas ir vienīgais veids kā viņš var tikt vaļā no savas agresijas pret citiem cilvēkiem nesaplēšot savas brilles.

Tipiskais gājiens: apmētāt citus spēlētājus ar neiedomājami skanīgiem un asprātīgiem apvainojumiem kā "pimpis", "pImPiS" un "PIMPIS".

Tipiskais gājiens: Sakot "rushojam pa labi", metoties pretinieka apshaudes lozhu birumaa, vēlāk atkārtodams "juus stulbenji nerushojaat ar mani! savadaak es buutu dziivs.. dirsas"

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Spriest par cilvēkiem pēc tā kā viņi ģērbjas ir stulbi!

Man draugi ir gan tā saucamie "metālisti" gan "saldie" gan "reperi" un draugi tapēc, ka nezskatoties uz to kā viņi ģērbjas, kādu mūziku viņi klausas uc lietas, viņi vnk ir sakarīgi cilvēki !

Cilveek, tu tiešām esi aprobežots !

Link to comment
Share on other sites

interesanti sanāk lasīt, kā divas dažādas grupas (atļaušos iedalīt "metālistos" un "klubņikos") cenšas pierādīt, ka ļoti labi pazīst savu "pretinieku", izmantojot stereotipiskus un klišejiskus uzskatus.

Link to comment
Share on other sites

vari nosaukt kkadu konkreetus piemeerus? kuras tautas tieshi tu esi veerojis?

Cigaani smile.gif cik man ir stastijusi si ir uzticigaka tauta sava starpa!!

p.s. es uz muziku skatos vienaldzigi. Es ipasi neuzskatu ka metalisti ir tadi, reperi atkal citi. Cik es zinu metaalisti ir draudzigakies no visiem un nemegina izcelties ka reperi. Isteniba par sitam diskusijam man nak veemiens. Kaada skirba jums ka metalists valka melnas drebes - nepatik neskaties. Varbut vina aciis tu izskaties veel riebiigaak. Es personii klausos muuziku pec garstavokla.

Bet runaajot par teemu!1 Mees seit saakaam ka joku apspriest cilveeka ricibu un stresu vai ne? Tad kada prijoma te visi saka apspriesties par muuziku. Labak of topic kamer te vel kads nau uzraxtijis kaut ko nicinosu par muzikas stiliem!

Wnk ........ zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan. Mani personīgi uzjautrina cilveeka uzvešanās. Itsevišķi skaļināti paķiķinu, kad man ausis sāk džingstēt no cilveeka bļaušanas mikrafonā. Vienkārši cenšamies to uztvert ar smadu sejā. -iespējams es tā to varu uztvert tikai tāpēc, ka cilveeka bargā balss pret mani nekad nav pacēlusies-

Par mūziku labāk neizteikšos, jo, lai arī esmu izgājis cauri gandrīz visiem tiem klubņikiem, metāliem, rokiem, popiem, repiem un kas tik tur vel nav, gan jau nemācēšu savā dumjumā pareizi visu noformulēt, un atradīsies, kāds gudrinieks, kas piedirsīs pustopiku ar savām gudrajām runām.

ps - RiSkS un no kurienes tad to tekstu iekopēji ?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...